| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
1.8.2007 9:16
Coca Cola zaraba ťažke peniaze hoci v zloženi ich náopoja su veci ktore su aj vo farbe ktoru bežne použivame na natieranie nasich krasnych stien :) takže raz pride doba kedy coca cola bude slaba a budeme piť farbu
|
| |
ioio
Od: ioio
|
Pridané:
1.8.2007 9:39
u nas v cssr kofola
|
| |
RB
Od: RB
|
Pridané:
1.8.2007 9:40
A co napriklad, voda? :-D
|
| |
asdf
Od: asdf
|
Pridané:
1.8.2007 9:53
Však aj balenú vodu z vodovodu už predávajú. S úspechom aj u nás.
|
| |
ergi
Od: ergi
|
Pridané:
1.8.2007 17:29
Coca-cola na slovensku predava 3 druhy vody a to minerálne vody Matúšov Prameň a Rommerquelle a pramenitu vodu Bonaqua (Luka nad vahom - hlbka 360m)
Vodu z vodovodu nepredava.
|
| |
FfF
Od: FfF
|
Pridané:
1.8.2007 20:43
..Novohradska rulezz
|
| |
kiikino
Od: kiikino
|
Pridané:
2.8.2007 23:48
fuuuuj však to je kyselka
|
| |
anonym
Od: anonym
|
Pridané:
4.8.2007 12:29
Vinea rulez!
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
1.8.2007 9:49
bulvar
|
| |
ááá
Od: ááá
|
Pridané:
1.8.2007 10:05
Tretia IBM á hodnotu 57.1 miliardy.
|
| |
Stork
Od: Stork
|
Pridané:
1.8.2007 10:46
epl #33
|
| |
Bóz
Od: Bóz
|
Pridané:
1.8.2007 12:54
Dokáž to!
|
| |
Bóže
Od: Bóže
|
Pridané:
1.8.2007 13:44
http://bwnt.businessweek.com/interactive_reports/ top_brands/
z 26.júla
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
1.8.2007 11:10
co spolocnost,to iny nazor.ci to nie je jedno kto je prvy?hlavne,ze akcionari bohatnu,ludia piju balenu z vodovodu a kupuju nezmysly ktore ani nepotrebuju...a predsa sa toci...
|
| |
einbrot
Od: einbrot
|
Pridané:
1.8.2007 13:34
...aj mne...tiez si po opici?
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
1.8.2007 15:25
ne,ja som sa napil tej balenej z vodovodu :-)
|
| |
Liso1
Od: Liso1
|
Pridané:
1.8.2007 17:14
Coca Cola obsahuje kyselinu fosforečnú ktorá sa s úspechom pridáva do Fixinely (na umývanie záchoda) a rozkladá zubnú sklovinu, ľutujem ludí čo ju pijú. klasická originálna kofola ju neobsahuje takže je o niečo "zdravšia" :-)
|
| |
Hosak
Od: Hosak
|
Pridané:
2.8.2007 1:33
Telo nemoze ist do hrobu zdrave. Niak si ten zivot uzit musim.
|
| |
Anyád
Od: Anyád
|
Pridané:
1.8.2007 19:44
Toto si URCITE pozrite na Yotube napiste CVIKK a pozrite si video!!! Fakt brutálna haluz!!!
|
| |
overdose
Od: overdose
|
Pridané:
2.8.2007 14:06
Coca cola nech sa vrati k povodnej recepture
a zacne tam davat tu KOKU nech nekupujem za 3ku 1g
|