| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
www
Od: www
|
Pridané:
1.8.2007 7:59
Mal som PC-cka aj s "Intelami" ale aj s "AMD-ckami". Po roznych skusenostiach som uz dlhodobo zastancom Intelu. Dokonca az tak, ze ked si kupim Intelovsky procak tak k nemu aj maticnu dosku od Intelu a je takmer garantovane, ze nebude absolutne ziaden problem. Ale v kazdom pripade drzim palce AMD!!! (je to pre nas intelakov vyhodne, ked bude AMD slapat na krk Intelu :-))
|
| |
corleone
Od: corleone
|
Pridané:
1.8.2007 10:48
len som zvedavy aky takting ti dovoly ta intel maticna doska
|
| |
lordiceman
Od: lordiceman
|
Pridané:
1.8.2007 12:42
standardny predsa, pretaktovavanie je volovina... predsa ty co na tom prociku uzamkli nejaku frekvenciu vedia co robia, pretaktovanim si znizis zivotnost procika popripade zvysis sancu ze sa pokazi, ked chces vykonnejsi komp tak si ho kup a nevymyslaj
|
| |
vseved
Od: vseved
|
Pridané:
1.8.2007 18:08
true
|
| |
Lubo999
Od: Lubo999
|
Pridané:
1.8.2007 22:55
vidim ze sa vyznas...:-)
kus napocitat do 10 a potom nieco vytresni
OMG! ja som si pretaktovanim procaku,pamate a grafiky zvysil vykon o stvrtinu takze pretaktovanie je dobre asi na to...
|
| |
morpheus--sk
Od: morpheus--sk
|
Pridané:
1.8.2007 23:11
hmmm no akoze neviem preco to pisu na kazdej stranke ze to je nebezpecne... ale len thak zo srandy... ty si zdvihnes vykon ale iba na chvilku potom ti to hukne a konecis
|
| |
steve
Od: steve
|
Pridané:
2.8.2007 2:22
dokial nezvysujes vcore tak ti moze hukat akurat sirena. ak zvysis vcore tak mas obmedzenu teplotu po ktorej sa ti pc vypne takze asi tolko. neviem preco si ludia myslia ze ked pretaktujes pc tak ti moze zhoret ved to je blbost
|
| |
pinkytt
Od: pinkytt
|
Pridané:
2.8.2007 10:15
neviem, ci v dnesnej dobe moze zhoret... ked som si skladal mojho semprona, tak som zle upevnil chladic a po spusteni sa mi za cca 10s vypol pocitac. takto sa mi vypol asi 3x, kym som nezistil zavadu :o) silne pochybujem, ze procak moze zhoret...
|
| |
Buzz
Od: Buzz
|
Pridané:
1.8.2007 12:54
Dokáž to!
|
| |
haah
Od: haah
|
Pridané:
1.8.2007 13:14
nema na to!
|
| |
Bull
Od: Bull
|
Pridané:
1.8.2007 13:57
O čo?
|
| |
hihaho
Od: hihaho
|
Pridané:
1.8.2007 8:21
aj ked je ma Intel lepsie procesory, zdravej konkurencii vzdy treba, takze vsetci co tu zacnu pisat ze AMD sux sa uvedomte, ze bez konkurencie AMD by Intel zaspal na vavrinoch. Dvaja sa biju, zakaznik vyhrava :)
|
| |
lolko
Od: lolko
|
Pridané:
1.8.2007 9:22
hihaho sux :)
|
| |
hihaho
Od: hihaho
|
Pridané:
1.8.2007 9:23
troll -_-
|
| |
lolko
Od: lolko
|
Pridané:
1.8.2007 15:29
lobogo :)
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
1.8.2007 9:42
no po tolkych zlych spravach konecne nieco pozitivne
|
| |
Petki
Od: Petki
|
Pridané:
1.8.2007 9:57
hmm, normalne som prekvapeny ze zatial celkom logicke komentare, to je tu uz pomaly raritou...
|
| |
Tupcek
Od: Tupcek
|
Pridané:
1.8.2007 12:41
zato ty si napisal prvy od veci komentar a ja druhy....
|
| |
Bosý
Od: Bosý
|
Pridané:
1.8.2007 12:54
Dokáž to!
|
| |
Stvorki
Od: Stvorki
|
Pridané:
1.8.2007 13:56
a ty, rarita?
|
| |
hmm
Od: hmm
|
Pridané:
1.8.2007 11:28
konecne sa schopili. vdaka bohu ze je aj AMD bo intel to je hroza .... P4 rulezz :D:D
|
| |
hihaho
Od: hihaho
|
Pridané:
1.8.2007 11:40
vzchopit by sa vzchopili keby K10 bola prevratova ako Athlony, toto je dosledok kruteho znizenia cien, ktore AMD vykonalo skor. Intel len nedavno, takze ten podiel na trhu sa opat zmeni.
|
| |
parok
Od: parok
|
Pridané:
1.8.2007 19:20
AMD podla mna nekrachne, dako sa z toho vymotka. Niekde ( mozno aj tu ) som cital nieco o projekte Fusion od AMD. Zatial sa otom vela nevie ale vyzera to tak ako keby mal byt 1 procak zaroven CPu aj gpu, podobne ako je to u ps3 kde cell procesor vykonava viacere funkcie a celkom sa mu to dari. Moozno ze amd sa snazi v tejto oblasti preto nevynakalda az take usilie do x86 a intel ich bije:P
|
| |
Anyád
Od: Anyád
|
Pridané:
1.8.2007 19:41
Toto si URCITE pozrite na Yotube napiste CVIKK a pozrite si video!!! Fakt brutálna haluz!!!
|
| |
pinkytt
Od: pinkytt
|
Pridané:
2.8.2007 10:17
hmmm, a tvoje fotky su na www.hovno.sk
|
| |
Anyád
Od: Anyád
|
Pridané:
1.8.2007 19:52
Toto si URCITE pozrite na Yotube napiste CVIKK a pozrite si video!!! Fakt brutálna haluz!!!
|
| |
hushFlouxussy
Od: hushFlouxussy
|
Pridané:
23.8.2007 17:06
When you do take out a <a href=loanadviseronline.com>emergency payday loan</a> we will guide you through the process and give you tried and true tips for success.
|
| |
Lewfuenny
Od: Lewfuenny
|
Pridané:
3.9.2007 18:25
You have the natural advantage in <a href=debtconsultingonline.com>low interest debt consolidation loan</a>, because you have something the creditor wants.
|
| |
Fulshruot
Od: Fulshruot
|
Pridané:
4.9.2007 14:02
You have the natural advantage in <a href=debtconsultingonline.com>student loan consolidation</a>, because you have something the creditor wants.
|
| |
incishidice
Od: incishidice
|
Pridané:
6.9.2007 0:40
Provides a broad overview of the <a href=insuranceonlinelive.com>new york life insurance</a> industry, including its nature, working conditions, occupations, earning potential, and outlook.
|