
neprihlásený
|
Štvrtok, 25. júna 2026, dnes má meniny Tadeáš, Olívia |
|
|
Do VMware investuje aj Cisco
DSL.sk, 31.7.2007
|
|
Po spoločnosti Intel oznámil významnú investíciu do spoločnosti VMware aj ďalší gigant IT-priemyslu, spoločnosť Cisco.
Cisco získa 1.6% podiel v spoločnosti za investíciu 150 miliónov dolárov. Podobne ako v prípade Intelu ide najmä o strategickú investíciu, Cisco získalo s investíciou zároveň jedno miesto v rade riaditeľov.
Intel oznámil investíciu do VMware na začiatku júla vo výške 218.5 milióna dolárov.
Potvrdil tak jednoznačný trend presadzovania sa virtualizácie na x86 procesoroch.
Virtualizácia má v súčasnosti svoje pevné miesto v segmente serverov, kde výrazne pomáha znižovať náklady konsolidáciou hardvéru a zefektívňovaním prevádzky aj dostupný efektívny výkon.
Presadzovať sa začína aj na desktopoch, podľa posledného prieskumu Evans Data ju používa 33% vývojárov. Miesto si ale nachádza aj u bežných domácich užívateľov PC, mimoriadne obľúbená je u užívateľov Mac OS X pre súčasný beh Windows pre spúšťanie aplikácií, ktoré nie sú dostupné pre Mac OS X.
Najväčšou technologickou novinkou posledných mesiacov v oblasti desktopovej virtualizácie sú okná aplikácií z VM v podobe samostatných okien hlavného OS. Túto funkčnosť je zatiaľ možné nájsť len v produktoch pre Mac OS X, informovali sme o nej v tomto článku.
Najnovšie články:
Diskusia:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
prozaik
Od: prozaik
|
Pridané:
31.7.2007 14:45
oh co to, co to vidim?
uz 4 posty tu svoje miesto mali
asi uradoval admin
lezne aj moje basne tu boli
a tie zmazat nemusel
a vobec preco to robil?
celkom sa mi zhnusil
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
31.7.2007 15:41
chlapec, ja ze som volal helge budem volat?
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
31.7.2007 16:12
ze takto cvrkaju smsky medzi tebu a helgu?
:D
|
| |
tuber
Od: tuber
|
Pridané:
31.7.2007 15:47
chlapec ty na com ficis?
|
| |
hmmm
Od: hmmm
|
Pridané:
31.7.2007 16:02
Jezis je ta spravna cesta!! On vam da pokoj do vasich srdc! vazne....Bol som grazel z ulici,bil som sa a klamal som, v nic som neveril iba v peniaze....bol som agresivny a nepokojny vo svojom srdci....ale jezis si ma nasiel a dal mi pokoj do mojho srdca!! Je to pravda neklamem
|
| |
pragmatic
Od: pragmatic
|
Pridané:
31.7.2007 16:14
dokaz to!
|
| |
rrrrr
Od: rrrrr
|
Pridané:
31.7.2007 16:30
www.itprojekty.sk
|
| |
relexes
Od: relexes
|
Pridané:
31.7.2007 17:35
Add you message for free Go to http://iamsearch.org
PS... we need SEO profi.Contact with me please
|
| |
Beli
Od: Beli
|
Pridané:
31.7.2007 17:37
Hmmmm...tak zatial diskusia totalne k teme :P
|
| |
Anyád
Od: Anyád
|
Pridané:
1.8.2007 19:48
Toto si URCITE pozrite na Yotube napiste CVIKK a pozrite si video!!! Fakt brutálna haluz!!!
|
Pridať komentár
|
|
|
|