| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Od:
|
Pridané:
30.7.2007 10:30
tie konzoly mi budu vzdicky ukradnute. velmi drahe
|
| |
lamar
Od: lamar
|
Pridané:
30.7.2007 10:31
Praveze konzoly su oproti PC pomerne lacne, len tie hry tam vychadzaju drahsie...
|
| |
nitko
Od: nitko
|
Pridané:
30.7.2007 11:32
herne konzoly su hovadina. na tom nic nespravil, len sa budes hrat ako male decko. surfovat na nete? napisat referat? robit cokolvek ine okrem hrajkania sa? zabudni.
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
30.7.2007 11:37
v zásade neuznavam herne konzoly, ale nie som proti hraniu !! ved hry sa daju vychutnat aj na PC, staci lepsi gamepad pohodlne kreslo a dobre LCDcko, ved hrat sa krasne da aj na PC naco kupovat jednoucelove herne kozoly ?
|
| |
Tupcek
Od: Tupcek
|
Pridané:
30.7.2007 15:33
koli tomu ze PS3 nieje jednoucelova a pc s blu ray mechanikou a vykonom takym ako PS3 by ta vyslo aspon 3 krat tak draho
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
30.7.2007 11:41
A co tak linux he?
|
| |
A co tak linux he?
Od: A co tak linux he?
|
Pridané:
30.7.2007 11:54
a co tak nie?
|
| |
and
Od: and
|
Pridané:
30.7.2007 17:16
a co tak ano aj?
|
| |
Tupcek
Od: Tupcek
|
Pridané:
30.7.2007 15:30
no vidno ze sa nevyznas....surfovat na internete? to ti uz dokaze kazda konzola...napisat referat? ziadny problem...robit cokolvek ine okrem hrajkania sa? na to tam je linux
|
| |
Tupcek
Od: Tupcek
|
Pridané:
30.7.2007 15:31
no vidno ze sa nevyznas....surfovat na internete? to ti uz dokaze kazda konzola...napisat referat? ziadny problem...robit cokolvek ine okrem hrajkania sa? na to tam je linux
|
| |
-0-
Od: -0-
|
Pridané:
30.7.2007 11:08
prosim ta... PS3 je najlacnejsi blu-ray prehravac na trhu s navyse pridanou hodnotou o ktorej je zbytocne sa tu rozpisovat
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
30.7.2007 11:44
keby k nemu aspon pribalili zo styri filmy na hnijucich blue ray diskoch,hned by bola uzitkova hodnota vacsia.staci aby niekto konecne hodil na trh HDDVD prehravac za prijatelnu cenu a k tomu aj filmy a sony sa hned da do takeho znizovania cien ake tu este nebolo.Osobne mam ps3 tak hlboko v zadku ako tato opica>
http://www.realvideosite.com/Pets-And-Animals _291_Monkey-Sniffs-Butt-And-Passes-Out
Vynechat medzeru po Animals
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
30.7.2007 11:47
A z akeho dovodu by ti mali davat nieco zadarmo?
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
30.7.2007 12:52
bolo to myslene ironicky s dorazom na slovo HNIJUCE,nic nechcem zadarmo,PS uz vonkoncom nie.
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
30.7.2007 14:06
tie BDR disky boli nejaka chybna seria, navyse BDA ich zadarmo menila
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
30.7.2007 12:39
ehm chvalit sa tym ze ma najlacnejsi BlueRay prehravac nieje moc rozumne. pokial to nevie napalovat je to onicom. alebo si nebodaj budes kupovat zahranicne filmy na BlueRay diskoch :D
na Slovensku prelom tychto medii necakaj tak skoro. Aj DTV-T na Slovensku uz dlho caka na prijatie. Samozrejme ak zijes zo socialneho platu tak doporucujem ti teda tu konzolu.
|
| |
-0-
Od: -0-
|
Pridané:
30.7.2007 13:55
Ja nevravim ze si to idem zajtra hned kupit aby som mal vsetko co sony naserviruje. Ja iba vravim ze za tie prachy mas najlacnejsi blu-ray prehravac plus vykonny komp s linuxom ako bonus. A uz kebyze som sialeny american a chcem si kupit ten prehravac tak urcite kupim radsej toto ako tu srandu od samsungu za 1000$ co vie akurat tak to co spomenuta opica vyssie. Viem ze na slovensku dnes kazdy vsetko pali ale oni to nevyrabali pre slovakov aby si si mohol napalit svoje oblubene porno a kuknut v HD kvalite na tvojom oblubenom HD prehravaci. Na to tam mas HDD. btw. mne osobne filmy po eng. nevadia kedze rozumiem :).
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
30.7.2007 14:05
suhlas
|
| |
Gepard
Od: Gepard
|
Pridané:
30.7.2007 17:17
Dokáž to!
|
| |
solidus
Od: solidus
|
Pridané:
31.7.2007 19:34
je to v prvom rade najlepsi blu-ray / dvd prehravac na trhu, blu-ray filmy sa uz daju v pohode kupit na Slovensku, cca o 200-300 sk drahsie ako DVD, ale kvalitou je to niekde uuuplne inde.
|
| |
Od:
|
Pridané:
30.7.2007 11:00
na konzole sa len hras na pc robis 1000 inych veci
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
30.7.2007 11:10
napr. kukas porno na 1000 sposobov coo?
|
| |
Tupcek
Od: Tupcek
|
Pridané:
30.7.2007 11:17
niekto sa tu nevyzna, ja mam ps3, na nom nainstalovany linux a pouzivam ho jak pc, ked si zoberem tak taky vykonny pc by ma vysiel aspon na 50 000, aj viac (ked berem do uvahy aj blu ray prehravac), tak som usetril 30 000 a mam plnohodnotny pc (aj mys a klavesnica sa da pripojit, aj normalny display)....ovsem to neplati pre mrkvosoft Xshit 360, v tom mas pravdu....
|
| |
kotrmelec
Od: kotrmelec
|
Pridané:
30.7.2007 11:35
Dokaz to! Posli screen, ako hras na ps3 CSko!
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
30.7.2007 11:41
Nemusi to dokazovat, PS3 Ubuntu rulez :)
|
| |
roboboy
Od: roboboy
|
Pridané:
30.7.2007 11:28
presne tak playstation 3 sa velmi oplati...PC mi staci na internet..na hranie pouzivam PS :))
|
| |
robert pičo
Od: robert pičo
|
Pridané:
30.7.2007 11:49
to skutocne platis 2000 sk za jednu hru? za to sa da vybavit bestialna chlastacka!
|
| |
Krayzie
Od: Krayzie
|
Pridané:
30.7.2007 13:36
A sme doma. Slovaci sa namiesto toho, aby si zaplatili za hru, ktoru chcu hrat, radsej idu naj*bat. Hru si pekne ukradnu a su celi happy. Tak je to so vsetkym. Na chlast, fajcivo, mobil a podobne somariny je ZLODEJSKA SLOVAC ochotna utracat tisice mesacne.
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
30.7.2007 13:41
no vies,keby sa dal chlast a fajcivo tahat cez internet,boli by sme najnajebanejsi a zhulenejsi narod sveta :-)
|
| |
zweistein
Od: zweistein
|
Pridané:
30.7.2007 16:34
myslel si chlastat a hulit p2p?
to by bola neverending zurka!
ibaze by tikom dal FUP na THC a etanol...
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
30.7.2007 13:46
neries ho, kokotko o PS Store nepocul :)
|
| |
gamer
Od: gamer
|
Pridané:
30.7.2007 20:11
Hra za 2000 je naozaj draha ,a kazdy si rad zahra nejaku ilegalnu kopiu , ale raz sa to mozno aj na Slovensku naucime
ze porusovanie autorskych prav je kradez.
Predstav si ze by si ludia v Blave kupovali iba jedny noviny denne a ostatni by si ich okopirovali na kopirke....to by asi to vydavatelstvo novin dlho neexistovalo ,alebo jeden vytlacok stal aspon 300 000 Sk.
No a tak to je aj s hrami ,cim mensi trh tym vyssia cena.
Pozri si iPod ,tam to funguje...
|
| |
Tupcek
Od: Tupcek
|
Pridané:
30.7.2007 15:35
a PS3 myslis ze sa na net neda pouzivat?
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
30.7.2007 16:30
Piči v každom druhom komente je napisane že na PS idu aj ine veci ty to ešte aj na koniec jebneš
|
| |
Bozzz
Od: Bozzz
|
Pridané:
30.7.2007 16:37
opakovanie - matka mudrosti!
|
| |
Tupcek
Od: Tupcek
|
Pridané:
30.7.2007 22:31
no a na kazdom prvom rohu je napisane ze na konzolach sa hraju len male deti...
|
| |
chimik
Od: chimik
|
Pridané:
30.7.2007 19:02
Ale ved tu ide hlavne o to,že v USA cenu tej konzoly znížili a v EU sa na to "vysrali".No čo už vždy musia mať všetko lacnejšie.Nemám rád USA!!!!
|
| |
chemik
Od: chemik
|
Pridané:
30.7.2007 19:06
Ani oni teba!!!
|
| |
Lubo
Od: Lubo
|
Pridané:
30.7.2007 20:00
Ja mam aj kancelarske pc aj playstation 2. Neviem preco by som mal hrat hry na pc. Nemienim kazdeho pol roka kupovat do pc novu grafiku za niekolko tisic aby som si mohol zahrat najnovsiu hru. O playstation 3 som sa zatial nezaujimal ale ak klesne na 15 tisic a skutocne sa sprava ako pc to jest da sa pripojit na net a da sa tam dat linux pripojit klavesnica tak si ju urcite kupim a zbavim sa aj mojho kompu. Aj tak komp nepouzivam na nic ine ako net.
|
| |
gamer
Od: gamer
|
Pridané:
30.7.2007 20:13
Hra za 2000 je naozaj draha ,a kazdy si rad zahra nejaku ilegalnu kopiu , ale raz sa to mozno aj na Slovensku naucime ze porusovanie autorskych prav je kradez.
Predstav si ze by si ludia v Blave kupovali iba jedny noviny denne a ostatni by si ich okopirovali na kopirke....to by asi to vydavatelstvo novin dlho neexistovalo ,alebo jeden vytlacok stal aspon 300 000 Sk.
No a tak to je aj s hrami ,cim mensi trh tym vyssia cena.
Pozri si iPod ,tam to funguje...
|
| |
Tupcek
Od: Tupcek
|
Pridané:
30.7.2007 22:35
hra za 2000 je draha, ale aspon u mna to funguje tak ze kazda hra co sa mi paci si kupim, nezavisle na cene, vyvojari by mali byt oceneni za to co robia...ovsem ak si niesom isty tak nelegalna kopia a ak ma to nezaujme tak ani korunku...sice su na to dema, ale predsa je to ine...bohuzial, na konzolach si budes musiet vystacit z demami...
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
31.7.2007 5:33
taketo poucovanie si nechaj
mame minimalnu mzdu 46 SK
vGB maju 5libier -> 250 sk
a ked si prepocitame cenu 2000 SK --> 40 libier co presne sedi pre nove hry..
tak si to svoje porovnanie s novinamy nechaj...
|
| |
unnamed player
Od: unnamed player
|
Pridané:
31.7.2007 9:06
the inquirer napisal, ze pre sony je dobre, ze sa ps3 nepredava, lebo na kazdej konzoli straca prachy. takze teraz budu mat mensiu stratu :D
|
| |
solidus
Od: solidus
|
Pridané:
31.7.2007 19:38
pridana hodnota starter packu je omnoho vyssia ako tych 100 dolarov, takze pohodka. kazdemu fanusikovi hier odporucam.
|
| |
Peto
Od: Peto
|
Pridané:
31.7.2007 23:51
2000 sk za hru je vela-slovaci kradnu.Kto to napise asi je nejaky minister alebo zaraba min 40 litrov na mesiac.Pravda je taka ze nie slovaci kradnu ,ale slovakov okradaju.Lacna pracovna sila, robime jak kkti a dostaneme alamuznu 10 000 sk a mozme utriet pysky a nie ze dat za hru 2000 sk.
|
| |
jeffo
Od: jeffo
|
Pridané:
1.8.2007 0:26
vitaj v kapitalizme.
|
| |
gamer
Od: gamer
|
Pridané:
1.8.2007 11:18
Sorry ale ked su rovnake naklady ,tak preco by mala byt predajna cena ina.
@Deer Dance
ked si zalozis firmu ktora bude vyrabat vyrobok s materialovymi nakladmi 1000 Sk ,tak ho nebudes predavat za 900 Sk . Alebo hej ? A pretoze v Afrike malo zarabaju tak tam ho budes predavat po 100 Sk. No super ....tak to si potom Ficov kamarat ,to je vidiet aj na tej tvojej kalkulacii platov. Ten nepomer reklamuj Ficovi a nie firme ktora predava produkt po celom svete.
|