| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
30.7.2007 9:24
do roka na miliarde počítačov ? tak to si podla mna kladu velmi vysoke ciele, asi az nesplnitelne
|
| |
pete
Od: pete
|
Pridané:
30.7.2007 9:25
nielen vista, hocijaky windows
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
30.7.2007 9:42
ano po precitani na inom serveri som si to uvedomil :) Steve Ballmer prehlasil ze do roka by mal byt akykolvek windows na viac ako 1 miliarde PC čo je viac ako celkový počet automobilov na svete (tých je že vraj 900 milionov)
|
| |
Szaga
Od: Szaga
|
Pridané:
30.7.2007 11:15
Je to cudne. Ja som uz 5-tim musel preinstalovat pc z Vista na XP. Microsoft stimto falosnym vyhlasenim si chce robit reklamu na Vistu!! Len nech sa im to nevrati v zlom aj s urokmi.... He he
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
30.7.2007 11:29
nepovedal kolki z tych 60 milionov si to frisko preinstalovali spat na XP.TIez ich poznam par.
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
30.7.2007 9:27
vista sux
po instalacii modra obrazovka...
|
| |
Dimitry
Od: Dimitry
|
Pridané:
30.7.2007 9:33
no ked to instalujes na iPod tak sa necuduj :P
|
| |
kubo sen.
Od: kubo sen.
|
Pridané:
30.7.2007 17:14
čo máš proti modrej?
som ti hovoril, nebabri, nechaj tak!
|
| |
jaa
Od: jaa
|
Pridané:
30.7.2007 9:32
z tych 60 milionov ich bolo povinne nainstalovanych na notebookoch 599999
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
31.7.2007 17:44
A ten jeden nebol povinny lebo si prijebal predavačovi , čo ?
|
| |
_doom
Od: _doom
|
Pridané:
30.7.2007 9:39
mal som tu cest s vistou je to shit ked som chcel instalovat nera 7 nic instalacia neprebehla ako keby som ju nespustil a to aero je hnus na 2 :P
|
| |
KoCi
Od: KoCi
|
Pridané:
30.7.2007 10:23
tak ked si lama a pouzivas starsiu verziu :) pouzi posledne verzie Nero 7 (tusim od 7.8.0.5) a pojde to bez problemov..
|
| |
Beli
Od: Beli
|
Pridané:
30.7.2007 12:45
Ja mam Nera 7.5.9.0 a na Viste vsetko fici...takze bud si vymyslas abo si fakt lama
|
| |
miso
Od: miso
|
Pridané:
30.7.2007 14:03
Ono vo Viste sa to nerobi tak, ze 2x poklikas na .exe subor. Tam musis pravym a dat spustit ako spravca. Potom by to uz malo ist ;-)
S Vistou som sice mal tu cest iba niekolko minut a tiez som vsetko nevedel ako ma byt, ale nezavrhujem ju hned. Ked budem mat komp, kt ju zvladne rad jej dam sancu. Ved ma ovela lepiu spravu pamate ako XP :-)
|
| |
igor
Od: igor
|
Pridané:
31.7.2007 0:51
nielen spravu pamate. co tak beh ovladacov v user space namiesto kernel space, to znamena uz ziadne pady systemu kvoli tomu ze je zle napisany ovladac nejako hw, len reste ovladaca a system bezi dalej.
|
| |
tomass
Od: tomass
|
Pridané:
31.7.2007 21:30
jasně .je to jako linux .taky problém s instalací.jde jenom ta pavolená od velkého bratra tučnáka.
|
| |
tomass
Od: tomass
|
Pridané:
31.7.2007 21:33
jasně .je to jako linux .taky problém s instalací.jde jenom ta pavolená od velkého bratra tučnáka.
|
| |
bill
Od: bill
|
Pridané:
30.7.2007 9:43
nefrflite! aj tak nic lepsie neexistuje!
|
| |
morpheus--sk
Od: morpheus--sk
|
Pridané:
30.7.2007 11:13
o tom by som pomlcal... asi este neskusal linux co?
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
30.7.2007 12:15
bol by lepsi keby bol user friendly
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
30.7.2007 9:52
objednal som si notebook (po dlhom hladani) a nebola ina moznost ako ho kupit aj s Hlistou, takze aspon vyskusam aka je a ak je sux tak format c:\
|
| |
lifo
Od: lifo
|
Pridané:
30.7.2007 11:12
Som zvedavy kolko z vas uz pouzilo to vase 'format c:' na nabootovanom systeme to nejde (pokial bezi z c-cka) a dos uz davno nie je distribuovany z windowsom
naucte sa aspon
mkfs -t ext3 /dev/sda1
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
30.7.2007 11:31
ale format c sa skvelo robi z dvd drajvu z ktoreho nabehne instalacne cdcko s XP alebo cim len chces.
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
30.7.2007 12:14
nemusis to brat zase uplne doslova....jednoducho zoberem CD od XP a zmazem particie. znovu vytvorim a formatnem :P
|
| |
dodo
Od: dodo
|
Pridané:
30.7.2007 13:25
nic v zlom ale tak skoro si to nedam je to pekne ale zatial nezaujimave pre mna
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
30.7.2007 15:46
Moj odhad. Z toho 59 milionov bolo predinstalovanych na PC.
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
30.7.2007 16:35
zly odhad,Keby si napisal 40 milionov, tak by to bolo realnejsie.
|
| |
anonym
Od: anonym
|
Pridané:
30.7.2007 16:20
Podla mna aj tak najlepší operačný system je mac os x....:P
|
| |
misho_maniac
Od: misho_maniac
|
Pridané:
30.7.2007 23:28
Najlepším je aj bude môj milovaný Symbian...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
31.7.2007 17:42
Fuuj homoš
|
| |
prozaik
Od: prozaik
|
Pridané:
31.7.2007 8:41
melony od prozaika
60 melonov predanych
avsak z toho 40 prednaistalovanych
30 z spokojnych nebolo
spat na XP formatovalo
10 melonov spokojnych
smeje sa im prozaik
lol vy hlupaci
neviete co s peniazmi?
na cerveny kriz poslite
spinu gatesa nepodporujte
a tych zvysnych dvadsat?
si mohli z prstu vycucat
|
| |
lolo
Od: lolo
|
Pridané:
31.7.2007 14:43
Ty si ale basnik
|
| |
JOKOono
Od: JOKOono
|
Pridané:
31.7.2007 13:17
Aj tak ostanem pri win xp dokial bude ficat...
|
| |
MortarMan
Od: MortarMan
|
Pridané:
31.7.2007 17:40
predal 60 mil KUSOV ??
ODKEDY SA VRAVI KUS ? TO NIEJE RADODAJKA TO JE SOFTVER
tj 60 MILIONOV KOPII
|