| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
mcbaran
Od: mcbaran
|
Pridané:
27.7.2007 9:48
podla mňa T9 nie je pre slovenské časovanie a skloňovanie
rýchlejšie píšem na mobily normálnym spôsobom. ale možno som len lama
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
27.7.2007 9:51
T9 sa da naucit, ale vacsina ludi pise rychlejsie normal ako s T9, lebo niekedy ti vytvori ine slovo ako chces a musis hladat.
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
29.7.2007 13:27
anglictina pre T9 ako stvorena... hlavne ked oni maju v tej Amerike od hambacov tucne prsty, nedokazu to proste trafit 2-4x na jedno miesto
|
| |
siri
Od: siri
|
Pridané:
27.7.2007 12:51
Neni sanca, T9 je uplne super aj na slovencinu
|
| |
hypeer
Od: hypeer
|
Pridané:
27.7.2007 12:54
treba si zvyknut a naucit, pridat par vlastnych slov a je to rychlejsie, takze podla mna je T9 super... tiez som to na zaciatku nepouzival,myslel som ze to je zbytocnost, ale potom som zacal pouzivat icq na mobile a omylom som zapol T9 a uz to islo :D
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
29.7.2007 13:28
lol to ide aj v JIMME?
|
| |
Tupcek
Od: Tupcek
|
Pridané:
29.7.2007 17:21
ach jaj, lamka, ked pises stale o tom istom tak jasne ze ti t9 zrychluje pracu...ale vies, ono to chces pisat stale rozne slova a stale sa musis preklikavat medzi slovami ze ktore chces...preto je rychlejsie normalne pisanie, aj ked si na t9 zvyknes akokolvek...ide len o to ze si malo zvyknuty pisat normalne...mozno pri anglictine, kde sa nesklonuju slova netreba tolko preklikavat a pomer preklikavanie slov/klikanie viac krat pre jedno pismeno je uz v normalnych medziach, ale pri slovencine sa ti to urcite neoplati...
|
| |
maciak
Od: maciak
|
Pridané:
27.7.2007 10:13
ja som na t9 navyknuty a je to oukej celkom v pohode to pise ale ted uz je aj T9 zbytocna kedze nove MDA maju qwerty klavesnice... ale inak zaujimavy pokus :)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
27.7.2007 12:26
a da sa citat aj v Opere
|
| |
Robert
Od: Robert
|
Pridané:
30.7.2007 0:14
Ten roman je dobry akurat na domace zuvanie.
|
| |
zczz
Od: zczz
|
Pridané:
27.7.2007 12:26
T9 je najlepšia vec akú implementovali do MT. Kto vie s tým robiť, tak píše tak isto rýchlo ako na obč. klávesnici.
|
| |
Sha-man
Od: Sha-man
|
Pridané:
27.7.2007 12:30
ako na klavesnici? tak teba by som za sekretarku nechcel:)
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
27.7.2007 12:32
ja budem prvy clovek co napisal knihu na zachode dole hlavou s T9 ma niekdo motiv?
|
| |
trish
Od: trish
|
Pridané:
27.7.2007 14:16
ten nie je podstatny, do medii sa dostanes aj tak
|
| |
woww
Od: woww
|
Pridané:
27.7.2007 12:52
pekine, ochvilu najdu neakeho thajcana, co napisal prvy roman na tamagodžim :D
|
| |
FfF
Od: FfF
|
Pridané:
27.7.2007 18:11
na eifoune :D
|
| |
John
Od: John
|
Pridané:
27.7.2007 13:04
Dobrá finta ako predať "odpadový" román.
Určite to celé písal na PC.
Mobil s T9 je iba reklamný ťah (isto mu prispela aj NOKIA).
|
| |
fú....
Od: fú....
|
Pridané:
27.7.2007 13:35
otrasný telefón....fuj!
|
| |
zellCrore
Od: zellCrore
|
Pridané:
27.7.2007 14:26
Äîáđűé äĺíü âńĺě ďîëüçîâŕňĺë˙ě ôîđóěŕ www.dsl.sk!
Äîďîëíčňĺëüíűé äîőîä äë˙ ěŕě č äîěîőîç˙ĺę.
Ňđĺáîâŕíč˙ :
Ńâîáîäíîĺ âđĺě˙ 2-3 ÷ŕńŕ â äĺíü. Ńđĺäíčé óđîâĺíü ŕíăëčéńęîăî (ęŕę ěčíčěóě áŕçîâűé óđîâĺíü + ęîěď. ďĺđĺâîä÷čę), íŕëč÷čĺ Číňĺđíĺň, óěĺíčĺ đŕáîňŕňü ń ýëĺęňđîííîé ďî÷ňîé, ńŕěîîđăŕíčçîâŕííîńňü, ćĺëŕíčĺ đŕáîňŕňü.
Číôîđěŕöč˙ î âŕęŕíńčč íŕ : http://www.uxxicom.com/ čëč <a href=http://www.uxxicom.com/>uxxicom.com</a>
<a href=http://www.uxxicom.com/>đŕáîňŕ</a>
<a href=http://www.uxxicom.com/>óäŕë¸ííŕ˙ đŕáîňŕ</a>
<a href=http://www.uxxicom.com/>íŕäîěíŕ˙ đŕáîňŕ</a>
<a href=http://www.uxxicom.com/>đŕáîňŕ â číňĺđíĺň</a>
<a href=http://www.uxxicom.com/>ó÷ŕńňčĺ â ďëŕňíűő îďđîńŕő</a>
|
| |
vincenzo cocotti
Od: vincenzo cocotti
|
Pridané:
27.7.2007 20:54
tento uz aj spam pise na T9
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
27.7.2007 16:50
Naozaj to napísal v T9? Nech to dokáže!
|
| |
666
Od: 666
|
Pridané:
27.7.2007 20:45
Vydelejte si na premium ucet u Rapidshare za par dni
O co jde? O legalni zpusob, jak si obstarat ucet na rapidu.
Jak? Registrace u BUX, ADBUX, NEWBUX, MNMBUX -> klikani na reklamy -> prevod vydelanych penez na Paypal, odkud jimi pak muzete zaplatit ucet na rapid. Tradicne tu funguje i system referralu, tzn. lidi zaregistrovanych pres vas/diky vam, za jejichz aktivitu dostavate dalsi provize a muzete tak svou cestu za accountem znacne zkratit. Pokud vyvinete aspon minimalni usili, mate na ucet vydelano za nekolik dni. Ctete dale.
Postup:
0. Zalozeni uctu u Paypalu (pokud jeste nemate)
Na http://www.paypal.com/ si zalozte Personal account, ktery je zdarma. Pokud budete pouzivat ucet jen na placeni firme rapidshare, budou vam stacit nizke limity pro neoverene uzivatele (tzn. nebudete potrebovat platebni kartu k overeni vasi totoznosti) a tim je pro vas zakladani uctu na paypalu hotovo.
|
| |
666
Od: 666
|
Pridané:
27.7.2007 20:45
1. Registrace u spolecnosti BUX, ADBUX, NEWBUX, MNMBUX
http://bux.to/?r=Peptalkin
http://adbux.org/?r=Sircam
http://newbux.com/?r=peptalkin
http://www.topbux.org/?r=Peptalkin
Pozn: Timto linkem budete zaregistrovani pode mnou. Predem vam dekuji za to, ze muj nick nechate v poli "Referrer (if any)". Vas to vubec nic nestoji a mi to pomuze. Pokud je to pro nekoho neprekonatelny problem, vezte, ze u teto firmy si uzivatele mohou nove prichozi pod sebe zaregistrovat za poplatek, takze mate solidni sanci, ze stejne pod nekym jako referral nakonec
skoncite. Znovu opakuji, ze byt referral pro uzivatele neznamena vubec zadnou ujmu.
|
| |
666
Od: 666
|
Pridané:
27.7.2007 20:45
2. Pracovni faze klikani na reklamy + pripadne shaneni novych uzivatelu, kteri se zaregistruji pod vas...
Denne mate na vyber cca 10 reklam (webove stranky), na kterych musite stravit 30sec. aby se vam zapocetla provize. Pri deseti lidmi pod vami, kteri (a vy samozrejme taky) denne navstivi deset reklam mate na mesicni rapidshare account dost penez za 9 (slovy: devet!) dni. Pri peti lidech + vy to bude dni 16, pri trech lidech + vy to bude 24 dni a pokud na to budete sami, tak se s tim budete drbat 3 mesice. Takze zalezi jen na vas. Sezente par lidi (5-10 snad neni tak moc...) a za par dni mate account doma. Vice o sazbach primo na strankach (viz linky uvedeny vyse)...
|
| |
666
Od: 666
|
Pridané:
27.7.2007 20:46
3. Faze vyplaty
Penize lze prevadet pri zustatku 10 dolaru a vic, mesicni ucet na rapidu vyjde aktualne na cca 9,75 USD. Cili tech deset dolaru pro vyplatu je idealni hranice.
Dulezite: Do registracniho policka "PayPal E-mail Address For Payments:" v registracnim formulari je treba uvest email, ktery jste si zaregistrovali u PayPalu.
4. Zaver
Toto je navod, jak si legalne bez penez obstarat ucet na rapidshare, bez omezeni stahovat a nemuset uz skemrat o reup souboru na jiny hosting nebo premyslet co stahnout driv a co az za hodinu a pul apod.
Je to legalni postup, je zcela realny a samozrejme vyzaduje trochu casu a vule, jelikoz nic neni zadarmo. Pokud se vam nechce venovat par minut denne kliknuti na reklamu, pripadne sehnat dalsi tri, pet nebo vice lidi nebo pokud si myslite, ze to, co tu popisuju je uplne na hovno a nefunguje to, mate jen dve moznosti - ucet si zaplatit nebo dal stahovat jak otrok s hodinovyma prestavkama. Je to jen na vas.
|
| |
kook
Od: kook
|
Pridané:
27.7.2007 21:24
Bazmek, iba tu zasieras miesto.
Konece by s tym uz malo nieco DSL robit!!!!
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
28.7.2007 22:10
Dobre to bolo velmi pekne. a teraz uz iba vymente referenta za thriler.
Dakujem. :D
|
| |
corleone
Od: corleone
|
Pridané:
29.7.2007 13:02
MEGA SPAM
|
| |
berane
Od: berane
|
Pridané:
30.7.2007 16:01
...ha zresetujem pripojenie na net, zmeni sa mi IP a taham dalej ziadne cakanie
|
| |
555
Od: 555
|
Pridané:
8.8.2007 14:17
a) debilita - zhanas ludi na SVK serveri, ked v SR sa na PayPal nedaju prijimat peniaze - jasne, tebe naklikaju, oni potom zistia ze nedostanu nic... Pekne od teba...
b) akoze babrat sa s hentym, robit zo seba spammera vsade kde mozem aby som dostal par centov mesacne? vsak za cas co tomu obetujem zarobim v normalnej praci (tym nemyslim vykladanie tovaru do regalov - praca pre sliepky) na rocny account, nie mesacny...
|
| |
wampo
Od: wampo
|
Pridané:
28.7.2007 1:09
reklamny tah...
|
| |
Jób
Od: Jób
|
Pridané:
28.7.2007 8:54
Ja som za to aby sa zaviedla regisracia potom by bolo mozne blokovat spamerov typu 666. Lebo stupidne inzeraty ktore sa tu v poslednom case v diskusii objavuju ma zacinaju otravovat.
|
| |
corleone
Od: corleone
|
Pridané:
29.7.2007 13:03
REGISTRACIA!!!!
|
| |
frenki
Od: frenki
|
Pridané:
28.7.2007 9:34
so cz-svk spamom sa tu rozthlo vrece po uverejneni clanku o spammerovi a jeho mesacnej vyplate
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
28.7.2007 14:09
Tych 17 tyzdnov to mu trvalo cisteho casu alebo to len zratali kolko tyzdnov bol na sluzobkach?
|
| |
dodo
Od: dodo
|
Pridané:
30.7.2007 10:41
ten mal potom spusta volneho casu ako sa tak na to kukam :-o
|