| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
truhlik
Od: truhlik
|
Pridané:
27.7.2007 8:44
AMD citi, ze mu dochadza dych a mysli si, ze preskoci rocne vyvojove obdobie Intelu (a dobehne Intel). Che. Ja by som jeho aktivity prirovnal ku kopaniu zdochynajucej kobyly.
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
27.7.2007 8:52
si fakt truhlik...
|
| |
PETR
Od: PETR
|
Pridané:
29.7.2007 18:06
to co chysta amd s prichodom soket AM3 sa intelu nesniva....
BTW: intel sam chce uviest svoju verziu hypertransportu(core zbernica nestiha) :)
precitajte si o tom VIACEJ.....
|
| |
jesper
Od: jesper
|
Pridané:
27.7.2007 9:30
Jááááj, ty si mantinelko a keď prišlo AMD z K8 potom s Hypertranspor, tak davalo 2-3 roky nafrak Intelu, dokým technológie viac či menej nenapodobnili. Ale nevadí, utri si mliečko z brady, zober odbornú alebo mienkotvornú literatúru do rúk, bulvárny shit hoď do koša a o 2-3 mesiace sem začni písať. To bude čítanie na vyššej úrovni ....
|
| |
truhlik
Od: truhlik
|
Pridané:
27.7.2007 9:57
ty tlcik, hovorime o sucasnom stave a nie o stave pred 2-3 rokmi. neviem o akej literature hovoris, ale o "kvalite" AMD hovoria aj ich hospodarske vysledky.
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
27.7.2007 10:07
proste si noob
|
| |
truhlik
Od: truhlik
|
Pridané:
27.7.2007 10:10
hovoris o svojej babke?
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
27.7.2007 10:46
Ake trapne nadavat na rodinu...trosku sa kludni
|
| |
ooo
Od: ooo
|
Pridané:
27.7.2007 10:10
radim ti precitaj si toto, http://www.xzsite.net/news.php?extend.50
fakt ta to vystihuje, aj toho druheho
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
27.7.2007 10:50
nj, uplne si ma vystihol :)
|
| |
ooo
Od: ooo
|
Pridané:
27.7.2007 10:09
co ty tu porovnavas minulost? bavime sa o sucastnosti
|
| |
someone
Od: someone
|
Pridané:
27.7.2007 21:15
ako sa hovori po vojne je kazdy general :-)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
28.7.2007 0:57
To nema mliecko niekto sa mu na tu bradu vysemenil...
|
| |
yuppie
Od: yuppie
|
Pridané:
27.7.2007 15:02
drahy fanusik Intelu truhlik, ked nebude AMD tak ceny tvojich intelov pojdu pekne hore :)
|
| |
truhlik
Od: truhlik
|
Pridané:
30.7.2007 7:54
v tom ale musim s tebou iba suhlasit
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
30.7.2007 16:02
Mňa z teba raz jebne
|
| |
Klix
Od: Klix
|
Pridané:
27.7.2007 9:10
Mam rad AMD, moj posledny pocitac bol AMD, ale teraz presedlavam na Intel. Hold - pomer cena/vykon nepusti. Ked neratam lowend, tak AMD sa vykonovo na Intel vobec nechyta a ceny su porovnatelne...
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
27.7.2007 9:26
pri lowende je so spotrebou na tom AMD lepsie - co sa prejavi v milionoch kancelarskych pocitach na celom svete..
avsak kto chce vykon, vacsinu casu bude vyzadovat max. vykon, pre toho je intel good choice
|
| |
lolko
Od: lolko
|
Pridané:
28.7.2007 10:06
V milionoch kancelariach, kde pouzivaju iba Word a Excel, im postaci aj 486ka s T602kou.
Ale oni potrebuju vykonny Intel s totalnou spotrebou... ale nainstalovany tam je iba Office :) Tomu sa hovori byt ekonomicky, ekologicky a inteligentny.
|
| |
Tupcek
Od: Tupcek
|
Pridané:
29.7.2007 17:14
to by si sa divil, ale napr. u nas trebalo pre firmu kupit server za 300 000 SK a teoreticky podla predchadzajucich skusenosti by mal vydrzat take tie 4-6 rokov kym bude treba novy...obchod s potravinami, obycajny kancelarsky servrik...tak isto aj v ostatnych kancelarskych pc sa pracuje s neueritelne velkymi databazami, na to ti word a excel urcite stacit nebude...
|
| |
uzivatel
Od: uzivatel
|
Pridané:
30.7.2007 7:58
dost draha masina na dany ucel. asi niekto pekne zarobil
|
| |
fiihaa
Od: fiihaa
|
Pridané:
27.7.2007 9:31
hlavne ze ty sa chytas ;]
|
| |
Peto_MiG
Od: Peto_MiG
|
Pridané:
27.7.2007 9:50
Len pozor na chyby Core architektury. Aby z toho vykonu nebolo len rychlejsie restartovanie ;-)
Konkurencia je dobra. Keby nebolo AMD, tak by sme tu mali este stale PIII 1GHz za 15000 Sk.
|
| |
YaDo
Od: YaDo
|
Pridané:
27.7.2007 10:08
K tym chybam C2D suhlas...
A k tym cenam skutocne by asi stali 15k ale frekvencie by museli ist hore, lebo by M$ nemohol predavat svoj "novy" OS a zachvilu by zahltil trh.
|
| |
uzivatel
Od: uzivatel
|
Pridané:
30.7.2007 7:59
samozrejme ze mohol. len by vyvoj trval dajme tomu o rok dlhsie a rozbehol by si dany OS aj o dva roky starsom PC ako je dane minimum a mozno este viac.
|
| |
palo
Od: palo
|
Pridané:
27.7.2007 10:29
fasa...taketo bezduche urazky ci uz na jeden alebo druhy tabor su najlepsie...ziadna vypovedna hodnota...ja by som skor povedal ze ty citis ze AMD sa konecne dotiahlo na Intel a tebe sa to nepaci
|
| |
k0rist
Od: k0rist
|
Pridané:
27.7.2007 10:54
Jaj ludia si uvedomte jednu vec nech je tu aj 5 ci len jedna spolocnost ktora vyraba procaky vyvoj pojde vzdy do predu tak tu netrepne o PIII 1GHz za 15litrov kto tu ma citat take p*cov*ny
Priklad: NASA je najvacsia spolocnost zaoberajuca sa vyzkumom vesmiru preto nevyvija nove technologie???
|
| |
Fr3E
Od: Fr3E
|
Pridané:
27.7.2007 11:08
Az na to ,ze to robi sama pre seba a nesnazi sa to predavat rusom ;)
|
| |
steve
Od: steve
|
Pridané:
27.7.2007 11:58
ale aj nasa uz nema tolko cashov ako kedysi. vsetko sa teraz musia snazit robit lacno
|
| |
betar
Od: betar
|
Pridané:
27.7.2007 11:11
presne tak, nasa bude vyvyjat pocitace pre nas a preto pojde trh dopredu :D:D asi...
|
| |
zyx
Od: zyx
|
Pridané:
27.7.2007 12:00
simplex et minus astutus
|
| |
anonymous
Od: anonymous
|
Pridané:
27.7.2007 12:24
AMD ma integrovany pamatovay radic a to mu dava obrovsku prevahu v porovnani s intelom, ked sa jedna o priepustnost. Ceny AMD su na dost nizkej urovni, takze neviem o com tu vravel niekto, ze pomer cena/vykon sa vyrovnavaju??? To si asi trosku vedla. Chyby v c2d by som tiez neradil medzi bezproblemove. Server: amd, desktop: amd, notebook: asi intel.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
27.7.2007 13:24
len ked si pozru nejake tie testy cpu, tak X26000 nezaostava moc za c2d a ak je good vga (pamet), tak celkovy vykon je porovnatelny so zostavou s c2d. Takze moj osobny nazor je ze este stale sa oplati ist do AMD
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
27.7.2007 13:25
sry X2 6000+
a testy vid na svethardware.cz
|
| |
lolko
Od: lolko
|
Pridané:
30.7.2007 8:24
Ja vzdy pojdem do AMD. Lepsie ist do AMD a zaistit to, ze tu nezostane len Intel. Keb tu bol iba Intel, tak si uz vobec nic nekupim.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
27.7.2007 13:42
A este doporucujem precitat si
http://www.svethardware.cz/ akt.jsp?aktuality_start =0#DCF87037404E0AD5C12573250031B461
najdete tam vela odpovedi... aj na to preco je AMD uz 3x po sebe v starte atd atd...
za ".cz\"medzera a za "START"medzera
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
27.7.2007 14:08
tiez zaujimave
http://games.tiscali.cz/ news/news.asp?id=23315&r=top
|
| |
wickyno
Od: wickyno
|
Pridané:
27.7.2007 15:18
server amd? skaredy vtip :)))))) amd je dobre na domace pc na multimedia, ale server, kancelaria ci notebook jednoznacne len a len intel
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
27.7.2007 16:25
a aky intel by si tam ty supol ? a za kolko ?
|
| |
palo
Od: palo
|
Pridané:
27.7.2007 20:41
keby si trochu sledoval dianie vo svete tak by si zistil ze to nie je skaredy vtip ale realita....a konkurencieschopna...pokial si samozrejme tento fakt neodignoroval ako je pekne znazornene v clanku primitivove v internetove diskusi, ktory sem trefne hodil ooo
|
| |
lolko
Od: lolko
|
Pridané:
28.7.2007 10:07
AMD dobry na taketo to domace zuvanie.
|
| |
OPT148
Od: OPT148
|
Pridané:
29.7.2007 18:18
ACH TY ZEBRAK SKORUMPOVANY.......TERAZ BEZI SUPER CENA 939 OPTERONY ---TEN VYKON NEMA CHYBU OKAMZITY START APLIKACII, NACITAVANIE,..................
FAKT SUPER.
AKE SERVEROVO -DESKTOPOVE TI PONUKNE INTEL ??-IBA SRACKU
|
| |
katan
Od: katan
|
Pridané:
27.7.2007 16:21
klidek setci si myslite ze ked sa xvilu amd nedarilo tak je vpc. ale pred nejakym rokom mozno 2 boli amd 939 3000+ najlepse cpu pomer cena vykon na hry a pod. samo vyrabane 90nm tech.Myslim ze amd este pekne prekvapi ;0
|
| |
morpheus--sk
Od: morpheus--sk
|
Pridané:
27.7.2007 17:55
pokial intel nebude mat radic pamete v procaku bude dost zaostavat za amd... toto je hlavna vyhoda AMD...
|
| |
666
Od: 666
|
Pridané:
27.7.2007 20:42
Vydelejte si na premium ucet u Rapidshare za par dni
O co jde? O legalni zpusob, jak si obstarat ucet na rapidu.
Jak? Registrace u BUX, ADBUX, NEWBUX, MNMBUX -> klikani na reklamy -> prevod vydelanych penez na Paypal, odkud jimi pak muzete zaplatit ucet na rapid. Tradicne tu funguje i system referralu, tzn. lidi zaregistrovanych pres vas/diky vam, za jejichz aktivitu dostavate dalsi provize a muzete tak svou cestu za accountem znacne zkratit. Pokud vyvinete aspon minimalni usili, mate na ucet vydelano za nekolik dni. Ctete dale.
Postup:
0. Zalozeni uctu u Paypalu (pokud jeste nemate)
Na http://www.paypal.com/ si zalozte Personal account, ktery je zdarma. Pokud budete pouzivat ucet jen na placeni firme rapidshare, budou vam stacit nizke limity pro neoverene uzivatele (tzn. nebudete potrebovat platebni kartu k overeni vasi totoznosti) a tim je pro vas zakladani uctu na paypalu hotovo.
|
| |
666
Od: 666
|
Pridané:
27.7.2007 20:43
1. Registrace u spolecnosti BUX, ADBUX, NEWBUX, MNMBUX
http://bux.to/?r=Peptalkin
http://adbux.org/?r=Sircam
http://newbux.com/?r=peptalkin
http://www.topbux.org/?r=Peptalkin
Pozn: Timto linkem budete zaregistrovani pode mnou. Predem vam dekuji za to, ze muj nick nechate v poli "Referrer (if any)". Vas to vubec nic nestoji a mi to pomuze. Pokud je to pro nekoho neprekonatelny problem, vezte, ze u teto firmy si uzivatele mohou nove prichozi pod sebe zaregistrovat za poplatek, takze mate solidni sanci, ze stejne pod nekym jako referral nakonec
skoncite. Znovu opakuji, ze byt referral pro uzivatele neznamena vubec zadnou ujmu.
|
| |
666
Od: 666
|
Pridané:
27.7.2007 20:43
2. Pracovni faze klikani na reklamy + pripadne shaneni novych uzivatelu, kteri se zaregistruji pod vas...
Denne mate na vyber cca 10 reklam (webove stranky), na kterych musite stravit 30sec. aby se vam zapocetla provize. Pri deseti lidmi pod vami, kteri (a vy samozrejme taky) denne navstivi deset reklam mate na mesicni rapidshare account dost penez za 9 (slovy: devet!) dni. Pri peti lidech + vy to bude dni 16, pri trech lidech + vy to bude 24 dni a pokud na to budete sami, tak se s tim budete drbat 3 mesice. Takze zalezi jen na vas. Sezente par lidi (5-10 snad neni tak moc...) a za par dni mate account doma. Vice o sazbach primo na strankach (viz linky uvedeny vyse)...
|
| |
666
Od: 666
|
Pridané:
27.7.2007 20:43
3. Faze vyplaty
Penize lze prevadet pri zustatku 10 dolaru a vic, mesicni ucet na rapidu vyjde aktualne na cca 9,75 USD. Cili tech deset dolaru pro vyplatu je idealni hranice.
Dulezite: Do registracniho policka "PayPal E-mail Address For Payments:" v registracnim formulari je treba uvest email, ktery jste si zaregistrovali u PayPalu.
4. Zaver
Toto je navod, jak si legalne bez penez obstarat ucet na rapidshare, bez omezeni stahovat a nemuset uz skemrat o reup souboru na jiny hosting nebo premyslet co stahnout driv a co az za hodinu a pul apod.
Je to legalni postup, je zcela realny a samozrejme vyzaduje trochu casu a vule, jelikoz nic neni zadarmo. Pokud se vam nechce venovat par minut denne kliknuti na reklamu, pripadne sehnat dalsi tri, pet nebo vice lidi nebo pokud si myslite, ze to, co tu popisuju je uplne na hovno a nefunguje to, mate jen dve moznosti - ucet si zaplatit nebo dal stahovat jak otrok s hodinovyma prestavkama. Je to jen na vas.
|
| |
morpheus--sk
Od: morpheus--sk
|
Pridané:
27.7.2007 22:46
dost ubobe... takychto navodov je milion.. naco spamujes kamo??? a myslim ze zaplatit account je tiez uplne v poho... 200 sk mesacne si najdem vzdy...
|
| |
Aero
Od: Aero
|
Pridané:
28.7.2007 1:45
Nechapem preco sa pri kazdom prispevku o procakoch hadate kto je lepsi ... Teraz je lepsi Intel neskor mozno bude lepsie AMD ... Ja mam sice Intel E6600 ktoru som kupil presne 1 tyzden dozadu ale to neznamena ze AMD neje dobre ked ho nemam ... Uvedomte sa ... je jedno kto bude lepsi a kto horsi ... tu ide o to ze je tu konkurnecny boj o zakaznika ... a pre nas koncovych uzivatelov to znamena zrychleny vyvoj ---> NOVE TECHNOLOGIE + konkurencia ---> nizsia cena za kvalitne produkty = PERFEKTNE PROCESORY ZA SKVELE CENY ... a je jedno ci AMD alebo Intel .. raz si hore raz si dole ...
|
| |
MortarMan
Od: MortarMan
|
Pridané:
28.7.2007 7:39
Lenže tie chuje sa trocha rychlo predbiehaju potom je väčščia pravdepodobnosť že padne nejaka chyba napr teraz priklad c2d
|
| |
Aero
Od: Aero
|
Pridané:
28.7.2007 23:49
no tj tiez ... ale to zas nezanamena ze to bude cele dojebabrane ... a na to c2d uz vysla zaplata a nove modely su uz vyrabane bez chyby ;) co wis mozno aj na K10 sa najde casom nejaka chyba ...
|