| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
fú...
Od: fú...
|
Pridané:
26.7.2007 15:42
no nie je to boh-vie čo....tá vraj televízia..
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
26.7.2007 16:31
Ja som jednym z beta testerov a musim povedat, ze sa to zlepsuje. Napriklad tam davali aj aktualne NHL playoff zapasy.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
26.7.2007 16:39
Ja saom tiez jednym z testerou, ale posledny tyzden mi hlasi nejaky crash report, a nepomaha ani reinstalacia.Uz si s tym neviem rady, neviete poradit?
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
26.7.2007 17:55
Hej aj mne. Ale stiahol som zo stranky najnovsiu verziu a uz to ide v pohode.
|
| |
roth1
Od: roth1
|
Pridané:
3.9.2007 20:31
mozes mi poslat pozvanku ?
roth1@localnet.sk
|
| |
matthew
Od: matthew
|
Pridané:
26.7.2007 16:55
To iste hlasi aj mne (crash report). ale aj tak mi to nevadi lebo nevyuzivam to. niejako sa mi to nepaci. mam iny program na live TV: JLCs internet TV- a su tam zname stanice dokonca ceske a slovenske
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
26.7.2007 18:23
Diky za tip. Skvely program to je.
|
| |
thriller
Od: thriller
|
Pridané:
26.7.2007 20:08
dik
neskutocne maly
skor si nevedel povedat?
|
| |
misho
Od: misho
|
Pridané:
27.7.2007 0:07
si sa pochlapil s tymto tipom, ozaj vdaka ;)
este vymysliet ako v nejakom obovskom kancli vytlacit dokument z PDA. Namiesto toho, aby si zapajal PDA do PC a tlacil, vytlacis to cez Wifi a prides po hotovy papier, takato skutocnost by ta mohla upokojit.
|
| |
666
Od: 666
|
Pridané:
27.7.2007 0:30
http://bux.to/?r=Peptalkin
zaregistrujte sa a klikanim zarabajte.
Nie su to ziadne horibilne sumy, ale aspon je tato sluzba seriozna.
Zaregistrujte sa prosim vyuzitim mojho referalu, nic tym nestracate a ja tym ziskam nejake drobne
PO registracii mozte poziadat zase inych aby sa zaregistrovali cez Vas referal.
http://bux.to/?r=Peptalkin
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
27.7.2007 17:58
prestan s tym nevhodnym/vulgarnym obsahom ...
|
| |
Mr.Freeman
Od: Mr.Freeman
|
Pridané:
30.7.2007 7:52
Rozlozenie adresy:
adresa: http://bux.to/ a to na konci je jeho meno =Peptalkin a tym padom date zarobit jemu cisty klam hehe stare sproste dohazdo..
|
| |
zdeno
Od: zdeno
|
Pridané:
27.7.2007 18:21
prosi vas poslite mi niekto pozvanku
mzan@post.sk
|
| |
s10
Od: s10
|
Pridané:
27.7.2007 19:02
mas
|
| |
Andy
Od: Andy
|
Pridané:
28.7.2007 11:03
Prosim was wedel by mi niekto poslat pozwanku ??? A.nd.y1@azet.sk
|
| |
lenka
Od: lenka
|
Pridané:
29.7.2007 15:05
prosi vas poslite mi niekto pozvanku
lenkal@azet.sk
|
| |
pozvanka
Od: pozvanka
|
Pridané:
29.7.2007 16:46
tiez by som poprosil pozvanku grigor@post.sk dakujem
|
| |
karla
Od: karla
|
Pridané:
5.8.2007 15:48
ak je to mozne prosim o pozvanku dakujem terkoz@atlas.sk
|