| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
truhlik
Od: truhlik
|
Pridané:
25.7.2007 9:40
zeby skryta kartelova dohoda na zvysenie predajnosti AMD?
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
25.7.2007 10:15
Zeby konecne niekto ukazal intelu, ze su k***ti?
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
25.7.2007 11:31
intel rulez, vyzera to na kartelovu dohodu. sak aby ddr2kove pamate fungovali len pre amd, ked ddr2 je standard, je to jasne...
|
| |
Muad'Dib
Od: Muad'Dib
|
Pridané:
25.7.2007 14:00
Sa zobuď, akáže kartelová dohoda, kde máš nejaký kartel???!
OCZ jednoducho vyrobila pamäte, ktoré spolpracujú iba s procesormi od AMD s radičom pre DDR2.
Tá tvoja teória s "kartelovou dohodou" je niečo podobné, ako keby si nadával na Intel, že si dovolil vyrobiť čipovú sadu, ktorá nespolupracuje s procesormi od AMD!
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
25.7.2007 16:28
no len ako spomínal, DDR2 je štandard a má pracovať všade rovnako ... je to akoby PCIe karta fungovala len na AMD alebo USB kľúč fungoval len na AMD a podobne ...
|
| |
truhlik
Od: truhlik
|
Pridané:
25.7.2007 17:31
tebe zrejme otazka kartelovej dohody jasna nie je. Intel robi cipove sady pre seba, nie pre konkurenciu.
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
25.7.2007 11:21
Čo sa tu deje?
Nové? Rýchlejšie?
Nových a (rádovo) rýchlejších pamätí sú celé mrte!
Obmedzené pamäte fungujúce len s AMD!
Spoločnosť neuvádza, k akému efektívnemu zrýchleniu by vďaka použitiu tejto optimalizácie malo prísť, ale kupujte ich!
Nikdy sa ich nezbavíte!
Samé výhody!!!
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
25.7.2007 11:44
to bol co za prispevok... nie si nahodou z Noveho Casu? Tam su tiez take pripady ako ty.
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
25.7.2007 12:40
Ak si myslel článok, vyjadril som sa vyššie.
Ak si myslel môj príspevok, a nie si "autorom" článku, prečítaj si článok a môj príspevok a vyjadri sa k veci.
Ak si "autorom" článku a/alebo čitateľom Nového Času, akýkoľvek komentár je irelevantný.
Nie som čitateľom Nového Času, takže neviem posúdiť, či sú tam tiež také prípady ako ty.
|
| |
lolko
Od: lolko
|
Pridané:
25.7.2007 18:11
Chlapec, si suci k psychiatrovi.
|
| |
okolo
Od: okolo
|
Pridané:
25.7.2007 22:27
chlapec k veci
|
| |
lolok
Od: lolok
|
Pridané:
26.7.2007 14:01
lolko ficis, ne?
|
| |
:-D
Od: :-D
|
Pridané:
25.7.2007 10:25
maly zablesk... este poriadny CPU a mozu konkurovat
|
| |
666
Od: 666
|
Pridané:
25.7.2007 11:28
http://bux.to/?r=Peptalkin
zaregistrujte sa a klikanim zarabajte.
Nie su to ziadne horibilne sumy, ale aspon je tato sluzba seriozna.
Zaregistrujte sa prosim vyuzitim mojho referalu, nic tym nestracate.
http://bux.to/?r=Peptalkin
|
| |
otzi
Od: otzi
|
Pridané:
25.7.2007 11:47
loosri jedni machnuti chodte si spamovat inde a nie na take fora blueee... chceme prihlasovanieeee
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
25.7.2007 12:46
tomuto sa hovori click fraud a je to odrbavanie inzerentov,cize obycajna kradez.
|
| |
prostitutka
Od: prostitutka
|
Pridané:
25.7.2007 17:34
ty si moj priatel
|
| |
pinkytt
Od: pinkytt
|
Pridané:
26.7.2007 8:52
hmmmm, uz tu chyba len daky pupus z bitefightu a je to tu jak v modrej ustrici
|
| |
N!†ram
Od: N!†ram
|
Pridané:
25.7.2007 17:33
tak nevim ci podaktori tu neviete citat, ale je tam napisane ze vyuzivaju specificku vlastnost AMD procesorov, to znamena ze to asi na Inteloch ficat nebude, nie?
|
| |
daq
Od: daq
|
Pridané:
25.7.2007 18:36
s bežnými radičmi nespracuju, to mi pripomina ,že ariel je tiež lepší ako bežný prací prostriedok.
|
| |
glumm
Od: glumm
|
Pridané:
25.7.2007 20:14
ze by to bolo tym ze AMD ma memory controller prijamo v CPU.
|