| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
guru
Od: guru
|
Pridané:
23.7.2007 15:39
a nejaky blizsi popis bezpecnosti prenosu? typ kryptovania? posielat vzduchom nezabezpecene data mi pride dost riziko
|
| |
Tk67
Od: Tk67
|
Pridané:
23.7.2007 15:44
Ako si prisiel na to, ze by to malo byt nezabezpecene?
|
| |
guru
Od: guru
|
Pridané:
23.7.2007 15:53
nepovedal som ze to je nezabezpecene ale v tomto ani v predoslom clanku sa nic o bezpecnosti prenosu nespomina tak som to len podotkol.
|
| |
Tk67
Od: Tk67
|
Pridané:
23.7.2007 15:58
Aha, ok. Neviem sice ako to je, ale dnes kazdy bezdrotovy standard ma nejake zabezpecenie. Vzhladom na to, ze to nema vacsi dosah ako BT tipol by som ze zabezpecenie bude podobne.
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
23.7.2007 17:46
Mne staci aj nezabezpecene lebo viem ze na 3 metre odomna nebude nikto mat ziadne zariadenia. Jedine by mi to vadilo ak by to vysielalo na vacsiu vzdialenost ako 3 metre.
|
| |
WiFIHacker
Od: WiFIHacker
|
Pridané:
24.7.2007 0:51
citaj znova..je to aj na 10 metrov..
|
| |
MortarMan
Od: MortarMan
|
Pridané:
26.7.2007 21:08
Bojíš sa že ti niekto hackne pólku fotky ?
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
23.7.2007 17:13
no to este posurfujem na susedovom Drayteku more GB kym Tikom zacne dodavat wireless USB routre svojim klientom len dufam ze ich tak dobre nastavi ako tie Drajteki
|
| |
bugCoFmeego
Od: bugCoFmeego
|
Pridané:
23.7.2007 19:22
What is Accutane?
Isotretinoin is a form of vitamin A. It decreases the amount of sebum (oil) that is released by the sebaceous (oil) glands, and it increases that rate at which the skin renews itself.
Isotretinoin is used to treat severe nodular acne that has not responded to other treatments, including antibiotics.
Isotretinoin may also be used for purposes other than those listed in this medication guide.
<a href='http://bestaccutane.fora.pl'/>Buy Accutane</a> <a href=http://bestaccutane.fora.pl>Buy Accutane</a>
<a href='http://acne.fora.pl/'>Buy Accutane</a> <a href=http://acne.fora.pl/>Buy Accutane</a>
|
| |
developer
Od: developer
|
Pridané:
23.7.2007 23:17
www.itprojekty.sk - freelancer IT job portal pre programatorov, grafikov a webmasterov. Potrebujete vlastny program alebo web? Zadajte svoju zakazku a vyberajte si z ponuk programatorov...
|
| |
JOKOono
Od: JOKOono
|
Pridané:
24.7.2007 8:32
Neviem, ale zatial mi staci wi-fi.
|
| |
sdafgh
Od: sdafgh
|
Pridané:
24.7.2007 9:14
Kto vam robi nadpisy? To je uz neskutocne - prve notebooky (tzn. 10 kilove krabice z 80-tych rokov) urcite nepodporuju bezdrotove USB, ba ani USB.
Tak uz snad "Prve notebooky podporujuce..." alebo "Prve notebooky, ktore podporuju..."; vy to snad prekladate stylom slovo-za-slovom z mongolciny...
|
| |
marmare
Od: marmare
|
Pridané:
24.7.2007 14:30
tak s tymto bohuzial musim suhlasit!!!
|
| |
JOKOono
Od: JOKOono
|
Pridané:
24.7.2007 14:53
Jejda však sa nepokakaj z toho nadpisu, tak rob redaktora ty hm?? :)
|
| |
>:(
Od: >:(
|
Pridané:
24.7.2007 16:08
...Očakáva sa, že v blízkej budúcnosti budú štandard(!!!!!!!) umožňujúci pohodlnejšie prepojenie ako pevné USB, rýchlejšie prepojenie ako Bluetooth a energeticky menej náročné a jednoduchšie konfigurovateľné prepojenie ako WiFi, podporovať viaceré periférie a iné digitálne zariadenia... (Chyba Vam ciarka do vety !!!!!)
|
| |
marmare
Od: marmare
|
Pridané:
24.7.2007 18:26
tak takuto kontrolu som tym nemyslel, taketo chyby su vsade na celom nete a nie len tu... ale ten nadpis, to je fakt take...
|