| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
23.7.2007 9:54
pomerne zaujimava zmena, kedze povodne sa planovala uz len x64 verzia ...
|
| |
truhlik
Od: truhlik
|
Pridané:
23.7.2007 10:27
je to pochopitelne, lebo Vista nema asi 50% toho co mala mat. nedosiahli predajnost Visty ako chceli, nedosiahli zvysenie predaja PC a NB ako chceli (ekonomika.sme.sk/c/3406056/), tak sa billy-goat zas snazi natlacit nam kaleraby do hlavy, ze novy Win bude super-extra bomba. je to z ich strany reklamstina - odzubavaju.
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
23.7.2007 10:50
co je to windows?
|
| |
truhlik
Od: truhlik
|
Pridané:
23.7.2007 10:59
to su okna. ale v tomto kontexte take porozbijane a velmi cez ne fuci. cize su na dve veci.
|
| |
morpheus--sk
Od: morpheus--sk
|
Pridané:
23.7.2007 13:05
rofl lol ;-DDDD tha si im dal :-D
|
| |
Buzz
Od: Buzz
|
Pridané:
23.7.2007 14:37
Dokáž to!
|
| |
Buzz
Od: Buzz
|
Pridané:
23.7.2007 21:18
Ale no....
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
23.7.2007 17:34
Ale zase ked dom na ktorom su umiestnis do vakua tak funguju perfektne. :D
|
| |
siri
Od: siri
|
Pridané:
23.7.2007 12:57
sme sa nasmiali :-@
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
23.7.2007 11:05
Je to skoda, ale ked sa objavila ta sprava, ze vyvojari zacali utekat na Linux, lebo nevedia programovat pre 64-bit, tak asi urobili kompromis. Tak to vyzera, ze 64-bit aplikacii sa dockame len od skusenych vyvojarov.
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
23.7.2007 11:25
a to je podla teba zle? :) radsej mat 100 aplikacii ktore su spolahlive a prepracovane ako milion zle naprogramovanych programov, ktore sa nedokazu ani spolahlivo odinstalovat :P
|
| |
m6r3k
Od: m6r3k
|
Pridané:
23.7.2007 11:25
tak potom vyplýva že 64 bit Linuxi sú naj lebo ich programujú veľmi skúsený programátori :)
|
| |
lifo
Od: lifo
|
Pridané:
23.7.2007 12:20
Nevsimol som si ze pre "64-bit" aplikacie treba inak programovat, skor uz mali dost winAPI :P
|
| |
MortarMan
Od: MortarMan
|
Pridané:
24.7.2007 16:40
Niesom si istý , ale programuje sa na oboch platformách(64bit 32bit) rovnako. Myslim že program stačí skonvertovať na príslušný systém o.O napr myslim že zo source sa builduje program prave pre prislušnu platformu
|
| |
dressler`
Od: dressler`
|
Pridané:
25.7.2007 8:35
TheTOM.sk
kde si prisiel na vec ze nevedia programovat pre 64bit? :) Nie je to skor preto, pretoze si uvedomuju ze era windows je jednou nohou v smetiach zatial co linux je na vzostupe? :) ber to tak, vista je fiasko, ludia preferuju stale XP dokonca niektori robia downgrade na XP co sa este za ery MS nestalo; a daktori migruju na ine platformi :P
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
23.7.2007 9:55
no OS s reklamou na kazdom kroku by som to veru nechcel, tento krat by sa viac mohli orientovat na vykon OS ako na dizajn GUI.
Doprogramovania
|
| |
piXus
Od: piXus
|
Pridané:
23.7.2007 9:59
Ale da sa to vyskusat legalne (teda za predpokladu, ze ten OS bude zadarmo) a urcite sa bude dat upgradeovat bez reinstalacie - a mozno ze sa to bude dat aj bez kupovania cohokolvek z m$ :)
|
| |
xupis
Od: xupis
|
Pridané:
23.7.2007 10:04
to isto...snivaj dalej
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
23.7.2007 10:35
ano s reklamou moze byt sireny legalne zadarmo. Windows zadarmo by bolo skvele, ale reklamu zadarmo nemusim :)
|
| |
metl0
Od: metl0
|
Pridané:
23.7.2007 13:07
Nefetuj toľko.
|
| |
Bóz
Od: Bóz
|
Pridané:
23.7.2007 14:37
Dokáž to!
|
| |
morpheus--sk
Od: morpheus--sk
|
Pridané:
23.7.2007 13:09
haloooo preber sa... uz je rano.. vstavame... wokna zadara :-D to nehrozi... z coho by potom bill zil?? ani ked tham bude reklama thak to nebude zadara... a urcite sa najde niekto kto tu reklamu nejako odstrani thakze to zadara nebude
|
| |
BUZIK
Od: BUZIK
|
Pridané:
23.7.2007 21:20
Ty hlupak kto by sa s tym jebkal a odstranoval reklamu ked uz teraz mas kopec crackov...
|
| |
omg!
Od: omg!
|
Pridané:
24.7.2007 13:14
dokaz to!!!
|
| |
ohyrs
Od: ohyrs
|
Pridané:
23.7.2007 9:58
uz si viem predstavit okenu a vsade budu reklamy.. tak ako napriklad v oficialnom ICQ klientovi a inych freeware programoch.. zbytocne to bude zatazovat system.. taky windows nech si niekam strcia
|
| |
piXus
Od: piXus
|
Pridané:
23.7.2007 10:01
to nemozes teraz vediet, ale hlavne, nikto ta nenuti to pouzivat. ja som to pochopil tak, ze budu aj normalne verzie, ktore sa budu kupovat bud na licencie, alebo ako prenajom
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
23.7.2007 10:17
Musis rozlisovat freeware a adware, t.j. freeware sponzorovane reklamami ako je ICQ. ;)
|
| |
OMG
Od: OMG
|
Pridané:
23.7.2007 13:32
nemudrujte more! je mi jasne ze tam ta reklama byt nemusi ale uz len to ze nad tym mrkvosoft zacal rozmyslat o tom mi robi dost nervy
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
23.7.2007 20:27
Nikto ta nenuti pouzivat Win s reklamami, mozes si ho kupit, tych 3-4 tisic nie je az tak vela za kvalitny OS. ;)
|
| |
foo fighter
Od: foo fighter
|
Pridané:
23.7.2007 21:38
no za kvalitny to nie je vela...
|
| |
sefko
Od: sefko
|
Pridané:
23.7.2007 10:03
ja som to vedel ze vista nema buducnost a konecne si to uvedomil aj microsoft .... winXP je naj,,,, najlepsie a nastabilnekjsie s najhorsiehp a najnestabilnejsieho
|
| |
xupis
Od: xupis
|
Pridané:
23.7.2007 10:05
ty sa radsej nauc pisat
|
| |
Buzz
Od: Buzz
|
Pridané:
24.7.2007 16:43
Dokáž to !
|
| |
bubu
Od: bubu
|
Pridané:
23.7.2007 10:07
ze vraj windows future storage, to akoze sa mi tam budu objavovat subory z buducnosti?
|
| |
Kazekage
Od: Kazekage
|
Pridané:
23.7.2007 10:14
Asi MRKVOSROT zacal spolupracovat s 3 stranou a budu ma t pristup k suborom buducnosti.
|
| |
Beli
Od: Beli
|
Pridané:
23.7.2007 12:20
tak toto ma dostalo:)
|
| |
Bossna
Od: Bossna
|
Pridané:
23.7.2007 14:38
Dokáž to!
|
| |
Hokage
Od: Hokage
|
Pridané:
23.7.2007 17:14
To sa bude pozerat naruto ze? Nove casti skor ako v TV.
|
| |
:-D
Od: :-D
|
Pridané:
23.7.2007 12:20
akonahle mi vybehne nejaka reklama v OS, tak OS leti prec ci uz je to linux alebo windows. toto by fakt nastvalo. novy filesystem? zase sa bude skumat roky, kym sa bude dat pouzivat z linuxu. zdrojove kody asi nepustia von. ach jaj mame sa na co tesit :(
|
| |
mlm
Od: mlm
|
Pridané:
23.7.2007 12:49
navrhoval by som nazov Windows 3,14ča (Win π ča) :))
|
| |
fú...
Od: fú...
|
Pridané:
23.7.2007 14:37
tuším niekto niekde tvrdil,že VISTA bude posledný kompletný OS...to zas len kecal čo?
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
23.7.2007 16:25
no vidis... tolko toho naslubuju a nakoniec nic z toho :((
|
| |
Jean-Luc Picard
Od: Jean-Luc Picard
|
Pridané:
23.7.2007 14:38
My na USS Enterprise mame Windows 20.1 SP3 .....:-)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
24.7.2007 16:45
My v múzeu máme DOS
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
24.7.2007 23:19
my v kostole mame radsej pc bez os jak pc s jehovista. mame tak relativny pocit vyssieho vykonu
|
| |
apocalypz
Od: apocalypz
|
Pridané:
23.7.2007 15:35
akoze "prenajimanie za mesacny poplatok !!!!" Imho rofl sak toto uz nema odbodu, za xvilu bude treba vrhnut atomovku na Mrkvosoft ... sak im uz nacisto hrabe, nie zeby nemali miliardy z povodne z pred 20-tich rokov UKRADNUTEHO a stale PRERABANEHO !!! systemu (v XP boli objavene konfiguracne subory kde sa vyskytoval retazec "Windows 3.11 config" !!!)
|
| |
Okuliarnik
Od: Okuliarnik
|
Pridané:
23.7.2007 16:14
trepes dve-na tri. Windows-y a MS-produkty su svetova technologicka spicka. Nic kvalitnejsie nenajdes.
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
23.7.2007 17:38
Nic kvalitnejsie nenajdes leno nic ine neexistuje. A ak zacne niekto sem tahat linux... Tak potom je to ako keby porovnavas jablka a husky. AK by bol Linux na ktorom spustim vsetko to co aj na WinDOuS (vratanie appz a hier)
|
| |
Od:
|
Pridané:
23.7.2007 21:31
ani nevieš ako to bude a už nadávaš, možno budeš chcieť win len otestovať tak zaplatíš za mesiac, a potom si kúpiš licenciu, alebo to bude riešené ako lízing, budeš mesačne splácať a ak budeš splácať dosť dlho dostaneš neobmedzenú verziu, nevidím dôvod prečo by to tak byť nemalo, predsa keď ideš vlakom tak si kôli 10 km nebudeš kupovať kartu na km 400, alebo mesačník, alebo čokoľvek, ak sa ti to neoplatí...
nech už MS robí čokoľvek, vždy sa nájde niekto komu sa to nepáči už len z princípu, asi preto lebo majú peniaze a ešte k tomu sú tak drzí, že sa ich neboja pýtať, to je fakt neslýchané a zaslúžia si za to prinajmenšom šibenicu. A pritom tieto kroky, ako alternatívne financovať windows s ohľadom na zákazníka sú, podľa mňa, vcelku pozitívna správa, ak sa vám to nepáči a nechcete mať os zadarmo s dákou tou reklamou choďte k alternatívam, teraz kým tam nie sú reklamy je krádež z finančných dôvodov pochopiteľná...
|
| |
Dark_
Od: Dark_
|
Pridané:
23.7.2007 17:03
podla mna Windows s reklamou je vynikajuci napad, budeme mat konecne vsetci legal OS, nahodime tam daky banner killer ako na icq a bude;D
|
| |
Tupcek
Od: Tupcek
|
Pridané:
24.7.2007 13:52
reklamovy win s banner killerom je to iste ako nereklamovy s crackom
|
| |
cvm
Od: cvm
|
Pridané:
23.7.2007 19:49
No konecne snad bude Windows 7 vyzerat tak, ako si to v MS vymysleli v roku 2003 s Longhornmi: http://youtube.com/watch?v=b9ifQvQCO7Y
Pri Vistach si niekdy pripadam ako v roku 1994, ked som na 386-ske spustal Win 3.11 a tie dve minuty nefunkcnosti pri starte mi pripadali na dany HW normalne. Skoda, ze to plati aj v roku 2007 s HW 200-nasobne vykonejsim. ;)
|
| |
DRBOHLAV
Od: DRBOHLAV
|
Pridané:
23.7.2007 21:24
KUP SI LEPSI PC TY CVRKO!
|
| |
ako_Vanok
Od: ako_Vanok
|
Pridané:
23.7.2007 22:02
a ty si daj vyoperovat tu zvysnu osminku mozgu co ti ostala po najazdoch mozgozrutov :) tie vyjazdy maju na teba evidentne negativny vplyv ;p
|
| |
cvm
Od: cvm
|
Pridané:
23.7.2007 22:12
Mam notebook s T7200 (2GHz CORE2DUO) + 2GB RAM + go7600 512MB + 7600mAh bateria = vsetko pre mobilnu/multimedialnu pracu. Myslis, ze by som mal uz upgradovat? Kvoly pribrzdenemu systemu?
|
| |
ujo mobilitazz
Od: ujo mobilitazz
|
Pridané:
24.7.2007 13:11
..tiez mam podobnu zostawu, len horsiu grafiku, kt. je aj tak wyuzita na 15% :) ale je to fakt strela, ze notas trha 5nasobne moj desktop :)
|
| |
Tupcek
Od: Tupcek
|
Pridané:
24.7.2007 13:53
myslim ze je to minimalna konfiguracia na vistu, ak chces aby ti slapala fakt nadherne, upgraduj
|
| |
dressler
Od: dressler
|
Pridané:
25.7.2007 8:32
cvm
|
| |
developer
Od: developer
|
Pridané:
23.7.2007 23:18
www.itprojekty.sk - freelancer IT job portal pre programatorov, grafikov a webmasterov. Potrebujete vlastny program alebo web? Zadajte svoju zakazku a vyberajte si z ponuk programatorov...
|
| |
luke
Od: luke
|
Pridané:
24.7.2007 0:34
tak to si pockam, dovtedy vydrzia moje xp.
|
| |
Peto_MiG
Od: Peto_MiG
|
Pridané:
24.7.2007 7:32
WinFS? Pre časom išla informácia, že vývoj bol zastavený.
|
| |
Majlou
Od: Majlou
|
Pridané:
24.7.2007 8:38
ten format bude potrebny ako sol, urobit imidz z 200 GB blue-ray disku nebude s NTFS sranda.
|
| |
majky
Od: majky
|
Pridané:
25.7.2007 7:57
zastavili lebo to slubili do vist a teraz uz robia novy tak zrazu vyvoj pokracuje.spinave handry cely mrkvasoft
|
| |
Clark
Od: Clark
|
Pridané:
25.7.2007 23:44
A zase MS kompletne cele okna odkopiruje od Linuxu alebo od Ubuntu...ako vzdy. Keby malo Ubuntu vacsiu podporu v hrach a programoch tak momentalne na to prechadzam a nech sa cely MS zakope tam v Amerike...Gates vie vsetko len okopirovat...este na nic vlastne neprisiel
|