| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
23.7.2007 9:01
Tak to sa Acer na omyle. Ja som si uz kvoli Viste kupil nove PC a spravilo ma to odvtedy viac stastnym.
|
| |
Stentch
Od: Stentch
|
Pridané:
23.7.2007 9:02
si si ho mal radšej niekam zasunúť, bol by si ešte šťastnejší!
|
| |
Klix
Od: Klix
|
Pridané:
23.7.2007 9:39
Chacha - to bolo dobreee. :-)
|
| |
dressler
Od: dressler
|
Pridané:
23.7.2007 9:35
no dobre tak si jeden...ale co ostatny? :D
|
| |
Brano Mojsej
Od: Brano Mojsej
|
Pridané:
23.7.2007 9:51
ale co ostatny? alebo ostatni? ha?
|
| |
ooo
Od: ooo
|
Pridané:
23.7.2007 11:29
Typek z ACERu tvrdil ze NIKTO, no a podla matematickeho dokazovania staci to vyvratit 1 clovek a je to, cize klame :)
|
| |
lolo
Od: lolo
|
Pridané:
23.7.2007 11:51
Ja tiež, čiže sme už dvaja ludia.
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
23.7.2007 17:31
Mali by ste zalozit klub vynimocnych. :D
|
| |
nakladac
Od: nakladac
|
Pridané:
24.7.2007 0:33
extraordinary retards
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
23.7.2007 12:01
povedal,ze on si nemysli,cize neklamal.ma pravo mysliet si alebo nemysliet co len chce.
|
| |
007
Od: 007
|
Pridané:
23.7.2007 18:35
tam bol nesprávny preklad, správne to bolo " Nikto normálny si nekúpil nové PC pre Windows Vista.."
|
| |
rdx
Od: rdx
|
Pridané:
4.11.2007 15:19
mozno typek co to prekladal to prelozil ako NIKTO, aspon ovladas zakladnu matiku
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
23.7.2007 9:35
rofl...neber uz tie drogy
btw, ja mam acer a po 10 mesiacoch sa mi posral. dakujem im, ze znicene nervy s ich notebookom.
|
| |
Bozzna
Od: Bozzna
|
Pridané:
23.7.2007 14:36
Dokáž to!
|
| |
Uhlik*
Od: Uhlik*
|
Pridané:
23.7.2007 9:47
som myslel, ze uz ta to prestalo bavit ...
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
23.7.2007 10:52
dobre, ale uhlik je tester Microsoftu, takze ma dovod ;)
|
| |
Uhlik*
Od: Uhlik*
|
Pridané:
24.7.2007 20:44
ten prispevok uplne hore som nepisal ja, preto som sa tu identifikoval s hviezdickou, aby to bolo jasne ...
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
23.7.2007 13:32
moj nazor je ze si debil. nic osobne ale toto bola debilina...
|
| |
DICK7
Od: DICK7
|
Pridané:
23.7.2007 21:49
len blázon si kúpi nové PC kvôli operačnému systému, ktorý čakajú ešte len záplaty a servispacky a celá budúcnosť Visty je otázna
|
| |
trt
Od: trt
|
Pridané:
23.7.2007 9:12
Njn, klesla im predajnost tak to na niekoho museli zvalit...tak preco nie rovno na Vistu.
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
23.7.2007 10:53
no obcas acer povie aj pravdu
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
23.7.2007 12:07
ale na druhej strane uz bolo nacase zastavit ten sialeny zacarovany kruh.vidim to tak,ze dali zakaznikom trochu vydychnut.pockame si do roku 2010 a potom sa uvidi ci bude treba novy stroj kvoli novemu OS.radsej by mali popracovat na win tak,aby sa stal mensi,rychlejsi,stabilnejsi a menej narocny na hardver.ale to by sa vyrobcom pc isto nepacilo.lenze mne ano.mozno by som si take daco aj kupil.vistu isto nie.
|
| |
michal_ka
Od: michal_ka
|
Pridané:
23.7.2007 9:17
presne tak, keby radsej predavali kavalitne notebooky alebo sa inac prezentovali a nehadzali vinu na inych....co maju v marketingu slovakov ? (((o:
|
| |
Centurnion
Od: Centurnion
|
Pridané:
23.7.2007 9:20
http://urlcut.com/pfizer-buy-viagra
|
| |
_user
Od: _user
|
Pridané:
23.7.2007 9:20
Vista ma dost noviniek vo vnutri (jadro, sprava pamati, model ovladacov, bezpoecnost). Hoci nie som zastanca noveho systemu ale treba uznat technologicky pokrok. Kto tieto zmeny nevidi tak skutocne potrebuje system len na "krasu". Co je horsie ze visty zozeru prilis vela miesta na disku (to neviem ako sa im v Redmonde podarilo)
|
| |
qaws
Od: qaws
|
Pridané:
23.7.2007 12:15
Pridali tam dalsich niekolko miliard zmluv a hlasok o copyrighte, takze sa nie je sa comu divit.
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
24.7.2007 22:58
nice one :)
|
| |
apocalypz
Od: apocalypz
|
Pridané:
23.7.2007 15:24
Neverim a nikdy nebudem verit operacnemu systemu, ktory potrebuje k spravnemu chodu 2GHz proc, aspon 2GB Ram (tym myslim pracu, NORMALNU PC pracu, nie icq/pokec a pod.) ...
|
| |
cvm
Od: cvm
|
Pridané:
23.7.2007 20:08
...chces mi povedat, ze na normalnu pracu s Vistami je potrebne 2GHz a 2GB RAM??? Asi pojdem reklamovat HW notebooku, pretoze mne sa neda na danom HW normalne pracovat. Aka lepsia sprava pamate, ked mi po starte zozerie 700MB RAM (XP - 150MB), ake nove jadro, ked startuje takmer 2 minuty s neustalym "hrabanim" sa na HDD (XP - 40s), co za bezpecnost, ked ten nefunkcny Defender len otravuje aktualizaciami a za niekolko rokov mi este nic nenasiel (a to lezem na NETe kade-tade), co za novy model ovladacov, ked mi kazdy driver stiahnuty z databaz MS pre NV go7600 vyhodi BSOD s restartom a co za lepsiu spravu napajania, ked pri rovnakej praci mi notebook vydrzi viac nez pol hodinu viac na XPckach, ako vo Vistach a to mi naviac po instalacii nezozeru viac ako 10GB (HIBER+PAGEFILE) z disku???
|
| |
Peto_MiG
Od: Peto_MiG
|
Pridané:
24.7.2007 8:17
Noo, síce zožerie 700MB, ale potom už s nimi pracuje veľmi efektívne ;-)
|
| |
Peto_MiG
Od: Peto_MiG
|
Pridané:
24.7.2007 8:20
A ešte omnoho efektívnejšie, keď zožerie aspoň 2GB!
To mi pripomína tú o "nových Windows, ktoré sú o 15% výkonnejšie ako predchádzajúce". Nikomu sa to síce nepodarilo v praxi predviesť, a vždy sa hovorí o SÚČASNOM NADUPANOM STROJI oproti odporúčanej zostave z čias uvedenia na trh predchádzajúcej verzie Window$, ale ako rozprávka pre manažérov to stačí.
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
23.7.2007 9:31
dalsi Windows ma prist o 3 roky, tak som zvedavy co prinesie pretože Vista bola boom len v case uvedenia, dnes sa Vista viac preinstaluvava na XP ako sa instaluje :)
|
| |
qaws
Od: qaws
|
Pridané:
23.7.2007 12:17
Prednedavnom som poznal jedneho uzivatela Visty (co ju ma aj kupenu) a teraz nepoznam ziadneho :D.
|
| |
Anonymous
Od: Anonymous
|
Pridané:
23.7.2007 9:32
Ide o to, ze pre bezneho uzivatela tie vylepsenia neznamenaju az tak vela, ze by si koli tomu napriklad preinstaloval operacny system. Ja by som sa do toho urcite nepustil aj ked to je v podstate trivialna vec, ale musel by som si odznova vsetko nastavovat a to by chvilku zabralo. Na XP-ckach spravim vsetko co potrebujem, su rychle, stabilne ... aspon na mojom notebooku :-) a teda nemam dovod na zmenu.
|
| |
Nerte
Od: Nerte
|
Pridané:
23.7.2007 9:35
WTF to by bola aka blbost a jaky debil aby si kupil pocitac len kvoli operacnemu systemu.
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
23.7.2007 12:10
to by bol Uhlik :-)
|
| |
Uhlik*
Od: Uhlik*
|
Pridané:
24.7.2007 20:47
ten prispevok hore zadrel nejaky adolescent v mojom mene, takze poprosim nekomentovat ... dakujem ...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
26.7.2007 17:20
Dokáž to !
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
27.7.2007 17:59
prave si to dokazal ;o) ...
|
| |
3losh
Od: 3losh
|
Pridané:
23.7.2007 9:50
Vista nepracuje pre uzivatela, ale sama pre seba. Nedovoli inym programom mazat ani premenovat ani vytvarat subory. A vobec je nepouzitelna kvoli pomalosti, nacachuje do pamate prave to co nepotrebujem.
|
| |
?§_
Od: ?§_
|
Pridané:
23.7.2007 9:56
M$ Windows SUX
|
| |
m-f
Od: m-f
|
Pridané:
23.7.2007 10:55
nevie niekto ci tie acer notbuky su este stale take nekvalitne ako udajne byvali alebo uz sa da rozmyslat o kupe?
|
| |
Od:
|
Pridané:
23.7.2007 11:44
toto isté som sa chcel spýtať aj ja :D už sme dvaja,
Tak ľudia aké máte skúsenosti s tými novými acermi? hlavne travelmate, vraj je ich telo robené z dákej zliatiny
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
23.7.2007 12:13
nech uz kupis cokolvek,hlavne sa pozri kde to bolo vyrobene.cinu nebrat,cokolvek ine len nie PRC alebo China.Coz je to iste.Ja som za HP a Toshibu.S oboma som mal dobre skusenosti.
|
| |
qaws
Od: qaws
|
Pridané:
23.7.2007 12:20
Nemozu to spravit ako ked si sestra kupila boty od Batu, odlepila si nalepku "Bata, vyrobene v Cesku" a pod nou napisane "Made in China"?
|
| |
551230
Od: 551230
|
Pridané:
23.7.2007 17:53
mam travelmate 4500 asi rok mozno aj viac a som snim nadmieru spokojny
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
23.7.2007 11:00
Bill Gates bude mat taketo vyhlasenie : Nikto si ešte nekúpil Acer kvôli kvalite, myslí si Bill.
|
| |
Bóz
Od: Bóz
|
Pridané:
23.7.2007 14:36
Dokáž to!
|
| |
3lefant
Od: 3lefant
|
Pridané:
23.7.2007 12:09
no urcite je Dell uspesnejsi koli Ubuntu ako Acer vdaka Hliste, mali by nad tym pouvazovat
|
| |
Majco
Od: Majco
|
Pridané:
23.7.2007 14:09
Kto si kúpi niečo od značky ACER je blbec... kto si ale kúpi Vistu je úplny dement !
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
23.7.2007 14:35
takze potom ma Gianfranco Lanci pravdu :D
PC od Acer + Vistu si teda asi fakt nikto nekupil.
|
| |
Thim
Od: Thim
|
Pridané:
23.7.2007 14:43
Bohužiaľ, musím ťa sklamať. Kúpil som si Acer Aspire 1355 až pred 2.5 rokmi a stále som s jeho výkonom veľmi spokojný a necítim potrebu si vôbec kupovať nový. Pokazil sa mi tam akurát HDD, ale ten bol od Toshiby, ktorú zase ja vrátane Maxtoru neuznávam. Teraz mám RAM 1GB a 80GB HDD a bežím iba pod Ubuntu 7.04
|
| |
Mayco
Od: Mayco
|
Pridané:
23.7.2007 15:37
A ja som buzerant
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
23.7.2007 19:50
Mám Acer a som s ním nepokojný. Pokazil sa.
|
| |
26lukas26
Od: 26lukas26
|
Pridané:
23.7.2007 15:36
Windows Jehovista je tak odporny ze vam normalne zakazuje stahovat co si mysli cize ak mi ma OS rozkazovat tak to prejdem na DOS :>
|
| |
y0g
Od: y0g
|
Pridané:
23.7.2007 16:08
ja som si pc kvoli viste nekupil a ani neplanujem :p
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
23.7.2007 17:32
Po takychto tvrdych slovach by konecne mohli prestat s predinstalovavanim systemu do laptopov.
|
| |
TOMAX
Od: TOMAX
|
Pridané:
23.7.2007 18:30
Ti ktori ste si kupili novy PC kvoli Viste zalozte si klub (debilov) a tebe co sa posral notebook po 10 rokoch ty si chory? si mal notebook 10 rokov a este sa stazujes? Taky kvalitny notebook uz nebudes nikdy mat
|
| |
Tupcek
Od: Tupcek
|
Pridané:
24.7.2007 13:21
10 mesiacov ;-)
|
| |
LINO
Od: LINO
|
Pridané:
23.7.2007 21:53
normálny človek si predsa nemôže kúpiť nový počítač kvôli operačnému systému, to môže spraviť len totálny amatér, ktorý netuší, na čo mu má PC vlastne slúžiť
|
| |
ATHOS4
Od: ATHOS4
|
Pridané:
23.7.2007 21:58
Vista je slepá vetva, ktorá nemá budúcnosť, už si to uvedomil aj Microsoft
|
| |
developer
Od: developer
|
Pridané:
23.7.2007 23:18
www.itprojekty.sk - freelancer IT job portal pre programatorov, grafikov a webmasterov. Potrebujete vlastny program alebo web? Zadajte svoju zakazku a vyberajte si z ponuk programatorov...
|
| |
Kal-El
Od: Kal-El
|
Pridané:
24.7.2007 0:40
LINUX 4EVER
|
| |
Tomaxuser
Od: Tomaxuser
|
Pridané:
25.7.2007 19:21
Tak-tak. Nevravim, ze Windows je uplna blbost, ale bez dalsich programov atd. to je vhodne akurat na surfovanie po nete (nie zrovna bezpecne), chat a nejake nenarocne cinnosti. A k Viste? Tiez nechapem, naco do nej davaju tolko blbosti, zbytocne zvysuju naroky atd. Nech radsej popracuju na optimalizacii.
|
| |
ttt
Od: ttt
|
Pridané:
24.7.2007 10:07
S tymi NB od Aceru... mam Aspire 3023Lmi a som spokojny. Kazia sa najmä ti NB, ktore stoja okolo 20tis. Ja som zan dal pred 1,5 rokom 35tis. a nestazujem sa. stale stiha setko co potrebujem.(napr. aj hry, predstavte si :D - nezdielana grafika je super vec )
|
| |
Dark_
Od: Dark_
|
Pridané:
24.7.2007 16:25
beznemu uzivatelovi aj tak Vistu vobec netreba - staci si hodit d XP Vista Aero Pack a caw
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
26.7.2007 10:50
dohorievam
|
| |
Uhlik*
Od: Uhlik*
|
Pridané:
26.7.2007 10:51
aj ja asi konci opekacka
|
| |
Uhlik#
Od: Uhlik#
|
Pridané:
26.7.2007 17:23
Nikto si ešte nekúpil špekáčku kvôli Viste, myslí si mäsiar!
|
| |
Bulo
Od: Bulo
|
Pridané:
26.7.2007 18:13
Ta Vista je o nicom len kvoli vysokym HW narokom a cene...ten od aceru mal pravdu...a zvysuje sa obrat XP po tom co kazdy prisiel na to ze Vista sa moze dat zakopat...a tak sa musi cakat na novy windows 7
|
| |
mino
Od: mino
|
Pridané:
26.7.2007 19:07
dalsim operacnym systemom bede asi microsoft Brzda 7
|
| |
dts
Od: dts
|
Pridané:
26.7.2007 19:49
Acer by sa nemal radsej k nicomu vyjadrovat.. ak tak, tak skor ku kvalite svojich produktov a uzasnemu servisu.. asi mal na mysli, ze acer si este nik nekupil koli viste.. ved kto by si uz acer kupil
|