| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Bburian
Od: Bburian
|
Pridané:
21.7.2007 13:56
Mali by k tomu pritat tych uzivatelov, ktorych Vista maximalne sklamala. Ako technik sa stretavam s kvantom poziadavok na odstranenie Visty, napr. zo zakupeneho NB alebo PC a preinstalovanim na XP. Zaujimeve je, ze za mesiac Jun 2007 som to robil na okolo 15-tich pocitacoch, co je odhadom 25% mojej prace ohladom instalovania OS. Nejdem rozoberat preco je to tak, a je mi to jedno.
|
| |
win
Od: win
|
Pridané:
21.7.2007 16:09
Tak to je tazka praca, instalacia/odinstalacia OS...:-)
|
| |
forcer
Od: forcer
|
Pridané:
21.7.2007 23:07
neryp, pointa je uplne inde.
|
| |
rozmyslaj hlavou a nie ritou
Od: rozmyslaj hlavou a nie ritou
|
Pridané:
22.7.2007 17:45
co je lepsie vykesovat za nainstalovanie 2 litre alebo sediet za pokladou v tescu za 75 sk na hodinu brutto
|
| |
lolko
Od: lolko
|
Pridané:
22.7.2007 20:47
75 ? Tak to celkom este dobre platia :)
|
| |
morrison
Od: morrison
|
Pridané:
23.7.2007 0:43
v hyperke davaju 90sk + platia ubytko, no neber to.
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
24.7.2007 23:54
u nas na gadzovine davaju v tescu brigadnikom 40 na hodku
|
| |
bankar
Od: bankar
|
Pridané:
21.7.2007 17:59
zle sa cita o tych cislach, je to v podstate hodnota celeho obehu slovenskej meny, pritom je to obrat 1 posratej fy
|
| |
Bburian
Od: Bburian
|
Pridané:
21.7.2007 22:34
Smazorejme takteto cinnosti vykonavame len klientom, ktori si legalne XP u nas zakupia, popripade su uz ich majitelmi. Aj keby to tak nebolo, myslim ze sa k tomu nikto neprizna ;)
|
| |
Inkvizítor
Od: Inkvizítor
|
Pridané:
21.7.2007 21:17
Xcem sa len spýtať na základe požiadavky klienta si nainštaloval znovu XP a rád by som vedel, či tie inštalácvie boli legálne zakúpené. Len tak pre tú srandu.
Inak ani s anedivím, že Vista moc nenadxne, myslím že je možno pre obyť kancelárskeho užívateľa možno zaujímavá apáči sa mu viac ale pre ľudí čo viac vymýšľajú tak je to nešťastie tento systém nastavovať a prestavovať. Osobne po pár hodinách s Vistou by som sa aj ja vrátil k XP. Myslím, že sa Vista zbytočne skomplikovala.
|
| |
Hosak
Od: Hosak
|
Pridané:
21.7.2007 22:38
O moznosti legalneho downgradu z visti na xp si este nepocul?
|
| |
developer
Od: developer
|
Pridané:
21.7.2007 14:28
Príspevok bol zmazaný pre nevhodný a/alebo vulgárny obsah.
|
| |
nakladac
Od: nakladac
|
Pridané:
21.7.2007 14:56
mily autori dsl, normalne by som si zaplatil niekoho kto tym kurvam blogerskym zrusi stranku!!!!!!! alebo aspon zisti kto to vlastni a zverejnit adresu, kto bude chciet panovi BLOGbossovi rozbit PICU si ho uz najde.
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
21.7.2007 15:11
S obsahom suhlasim, ale s formou nie.
|
| |
sonny
Od: sonny
|
Pridané:
21.7.2007 14:32
co je vynos a co je zisk? :)
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
21.7.2007 14:33
http://sk.wikipedia.org/wiki/Zisk
http://sk.wikipedia.org/wiki/Výnos
|
| |
:DDD
Od: :DDD
|
Pridané:
21.7.2007 15:44
Nech zije "C" :D
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
21.7.2007 20:04
vynosy - napr. trzby z predaja
zisk = vynosy - naklady
|
| |
Apelix
Od: Apelix
|
Pridané:
21.7.2007 14:46
kukal som tu wikipediu . kje to tam napisane jak u debilov proste uplne najviac zlozito co ani nedava zmisel a kraviny su tam popisane .. keby jednou vetou napr. ZISK su peniaze ktore arobis po odcitani nakladov .... hento tam je tak prijebano napisane jEZIS
|
| |
Hm?
Od: Hm?
|
Pridané:
21.7.2007 15:47
Asi si uviazol pri definovani slov detom:
"Oci co je to zisk?"
"Syncek...je to podstatne meno vytvorene zo slovesa ziskat"
"oci mam ta rad..."
|
| |
Od:
|
Pridané:
21.7.2007 17:03
ty si bol na dovolenke, však?
|
| |
Swanicek
Od: Swanicek
|
Pridané:
21.7.2007 15:32
Ja to nechapem Mrkvoshit proste vie ako na to tak po par rokoch (3roky) planuje zase novy "operacny" system Windows Krista ktory bude zase o nieco lepsi nez terajsi Hlista.Pritom nebyt DX10 podpori dovod na instalaciu Hlisty by vacsina zakaznikov nemala tak aspon vieme kedy pride DX 11 =)
|
| |
-0-
Od: -0-
|
Pridané:
21.7.2007 17:09
no neviem ze by sa zakaznici hrnuli do visty koli DX 10... navyse vsetky narocnejsie hry (okrem slabeho HALO 2) vychadzajuce pre dx10 zaroven podporuju 9-ku. oni velmi dobre vedia preco to robia... nik si nebude kupovat hru koli ktorej si musi kupit novy OS.
|
| |
fú...
Od: fú...
|
Pridané:
21.7.2007 18:37
šak bodaj by neprekročili,pri tej cene...
|
| |
AvtokreditMos
Od: AvtokreditMos
|
Pridané:
22.7.2007 1:29
Ŕâňîęđĺäčňű č ďîňđĺáčňĺëüńęčĺ ęđĺäčňű
Ŕâňîęđĺäčň - äîďîëíčňĺëüíŕ˙ âîçěîćíîńňü ďđčîáđĺńňč ŕâňîěîáčëü ńĺăîäí˙.
Ěű îęŕçűâŕĺě ďîěîůü â âűáîđĺ áŕíęŕ, ŕíŕëčçĺ č ďîäáîđĺ ďđîăđŕěěű ŕâňîęđĺäčňîâŕíč˙,
ďîäőîä˙ůĺé čěĺííî äë˙ Âŕń.
(495) 626-49-88
P.S. čçâčíčňĺ, ĺńëč äŕííîĺ ńîîáůĺíčĺ ďđč÷číčëî íĺóäîáńňâŕ.
<a href=http://579.ru/credit/>ďîňđĺáčňĺëüńęčé ęđĺäčň áĺç ďđîďčńęč</a>
|
| |
miro
Od: miro
|
Pridané:
22.7.2007 10:52
neviem co tu vsetci pi..jete na vistu. Mne slape Vista rovnako ako XP !!! Ak viete o lepsom systeme-necham si poradit
|
| |
pinkytt
Od: pinkytt
|
Pridané:
22.7.2007 11:28
MS-DOS
|
| |
MortarMan
Od: MortarMan
|
Pridané:
22.7.2007 20:48
Kalkulačka
|
| |
Luky
Od: Luky
|
Pridané:
22.7.2007 14:10
Plne s Mirom suhlasim :)
|
| |
Pornopediotka
Od: Pornopediotka
|
Pridané:
23.7.2007 1:40
Ja som si zas minule brhlila p*cu a gejzir jak svina, vsetko som ostriekala!
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
23.7.2007 3:18
hovori sa prhlila ty ty ty nemozna zenska
|
| |
ako_Vanok
Od: ako_Vanok
|
Pridané:
23.7.2007 1:24
hocico co nepochadza z dielne genia De Billa :)
|
| |
nastyarussia
Od: nastyarussia
|
Pridané:
22.7.2007 23:25
Hello! Iam searching boyfriend (likely USA) My photo and more about me look here
http://nastyasearch.pisem.su
Thanks
|
| |
peapsJorecoks
Od: peapsJorecoks
|
Pridané:
23.7.2007 5:13
Preved.
Welcome to this site: <a href= http://lotsarticles.com>articles</a>.
|
| |
Vortymool
Od: Vortymool
|
Pridané:
25.7.2007 23:21
Hi people. I really like your site www.dsl.sk ,let us learn.
Thanks.
|
| |
Kent
Od: Kent
|
Pridané:
25.7.2007 23:37
Aj tak si nikdy ziadny OS nekupim legalny, a duplom ne od MS....ani Office...proste nic....Internet download forever...
|