| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
20.7.2007 11:48
omg, iDSL.sk resp. dslPhone.sk
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
20.7.2007 12:05
vy ste pekni kkti, sa pozrite na http://www.engadget.com, tam je kazdu chvilu o iphone clanok a nikto nepinduje. Chodte tam ked sa vam nepaci a mozte im tam veselo pisat o tom ako strasne zle si robia svoju pracu. S prehladom vas poslu do () a budu si v klude pisat dalej.
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
20.7.2007 12:14
Pocuj lolo, ked ma sused velke auto, chces ho mat aj ty, a ked dakde v riti pisu o dacom, budes o tom pisat aj ty.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
20.7.2007 12:20
napriklad mne uplne usla pointa s tym autom. To akoze zavidis susedovi, ze ma X5-ku a vy mate len fabiu? mal sa tvoj tatko lepsie ucit...
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
20.7.2007 17:06
alebo viac kradnut
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
20.7.2007 17:08
alebo sa ucit horsie.ti co sa ucili najlepsie,nemaju ani na fabiu.
|
| |
ucitel
Od: ucitel
|
Pridané:
20.7.2007 21:44
jj :D
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
20.7.2007 21:44
v BA su X5ky priamoumerne tupym hlavam... dobre znamky sa vyvyzaju vo volvach
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
20.7.2007 12:14
Pocuj lolo, ked ma sused velke auto, chces ho mat aj ty, a ked dakde v riti pisu o dacom, budes o tom pisat aj ty.
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
20.7.2007 12:17
dakde v riti? no vidim, ze v peknej riti si ty ked toto tvrdis.
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
20.7.2007 13:20
Ale citat kazdy den RSS o tom, ze iPhone sa zvacsil o 1mm ci iPhone si uz dokaze aj prdnut je o nervy. 50% noviniek na tejto stranke su uplne zbytocne.
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
20.7.2007 21:45
podpisujem sa
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
20.7.2007 14:21
* engadget.com je americká stránka
* ajFoun sa predáva v USA a Canade
* engadget.com je stránka o vecičkách
* počas reklamnej kampane na ajFoun boli na stránke engadget.com uverejné tisícky testov, fotiek, článkov, komentárov... o stovkách iných vecičiek
* počet komentárov k článkom o ajFoune je max. 2-3 stovky (v USA), pri súťaži o 8GB ajFoun stúpol na 25 445
* na každej stránke engadget.com je umiestnená hlavná reklama ajFounu
* články o slovPhone na engadget.com žiadne ;)
články o slovenských softoch žiadne
článkov o celej EU je menej, než článkov o ajFoune na dsl.sk
* od predaja ajFounu u nás nás delí Atlantik a rok
* dsl.sk je (vraj) digitálny svet pod lupou
* všetkým ostatným vecičkám dohromady bola venovaná menšia plocha než ajFounu
žiadna slovenská ani česká stránka nevenovala porovnateľný priestor ajFounu
* ak je ajFoun kampaň platená, treba priznať farbu
ak nie, tak povedať - volám sa PeHa, dsl.sk je moja stránka, iPhone je moja srdcovka, zvyknite si!
|
| |
misogsk
Od: misogsk
|
Pridané:
20.7.2007 14:38
Treba suhlasit, iPhone je prd oproti inym PDA ci PocketPC. Venuju tomu daleko viac priestoru ako by bolo ziaduce.
|
| |
Patrik Horník
Od: Patrik Horník
|
Pridané:
20.7.2007 14:54
To, že sa venujeme iPhonu má svoje objektívne opodstatnenie, aspoň podľa nás, vysvetlené nižšie. iPhone nie je moja "srdcovka", som spokojným užívateľom Series S30 3rd a iPhone v súčasnej podobe nemá ani zďaleka funkcie, ktoré od smartphonu potrebujem. Samozrejme písanie o iPhone nie je platené, takéto veci sme nerobili, nerobíme a robiť nebudeme. Správy o iPhone sú objektívne podľa nášho najlepšieho vedomia a svedomia a práveže väčšina správ poukazuje na stránky iPhonu, ktoré napr. spoločnosť Apple nevidí rada a naopak zaujímajú technickejšie podkutých ľudí.
iPhone v Európe bude a to zrejme čoskoro. iPhonu sa venujeme preto, že má potenciál odštartovať "revolúciu" v mobilnom prístupe k Internetu, to znamená, že to bude major platforma. Iné smartphony sú tu už roky a doteraz sa im to nepodarilo, pre masy sú extrémne nepohodlné. Ak sa to podarí iPhone, samozrejme nie samému, bude to najväčšia zmena na Internete, ktorá sa udiala od jeho masovej popularizácie.
|
| |
Patrik Horník
Od: Patrik Horník
|
Pridané:
20.7.2007 14:55
... S60 ... :)
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
20.7.2007 16:53
stačilo napísať - je to moja srdcovka;)
(pochopiteľne som tým nemyslel používanie na Slovensku;))
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
20.7.2007 19:09
Myslim ze ste trafil riadne vedla, tie argumenty su typu: HURRA postavili novy barak podme z neho vsetci skocit!
|
| |
pistiacik
Od: pistiacik
|
Pridané:
21.7.2007 2:35
k tomu to len jedno chlapci nic vam nebrani stat sa autormi dsl clankov a pisat clanky o inych vecickach, takto je tu aspom nieco. Mozno ze jedneho z autorov sa iphone a este k tomu zije v US a preto to preklada do slovenciny. A este jedna vec iphon je zaujimavy produkt lebo vysiel od vyrobcu ktory ma vcelku zaujimavy pristup k technologiam nepodlieha davu ide svojov cestou. Napr: vseci robia neblokovane tel s kopu funkciami, Apple urobi tel ktory nema hento a tamto a este k tomu je blokovany, cize vsade sa o nom pise a to je reklama ako hovado.
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
20.7.2007 21:42
rano jak si vkladal perinu do postele privrel si si tam aj logiku... ale vecer ked pojdes spat ta to prejde
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
20.7.2007 21:39
vies co? to som predtim pisal ja tak PDP :D
BTW: DSLphone.sk
|
| |
misogsk
Od: misogsk
|
Pridané:
20.7.2007 12:00
Mna by zaujimalo, ci Apple dostane pokutuod EK) za to, ze neposkytuje dokumentaciu k operacnemu systemu iPhone tretim stranam. A hlavne preto, ze nedovoluje tretim stranam vyvijat plnohodnotny softver.
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
20.7.2007 12:02
A povies mi kde sa v EU da iPhone kupit? Lebo ja o takom nicom neviem.
|
| |
misogsk
Od: misogsk
|
Pridané:
20.7.2007 13:00
Ak si zle cital v pribehu tohoto roku by sa mal iPhone dostat aj do europy. Takze prepac ak som explicitne nepovedal, ze som hovoril o skorej buducnosti.
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
20.7.2007 21:40
u mna doma je kabel co ide zo steny... a ked bude mat microsoft a t-com dobru nalado tak sa pripojis na ebay atd...
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
20.7.2007 12:07
ked bude mat monopol, tak ano. pokial nie, tak nemusi
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
20.7.2007 12:02
Napr ja si o iPhone rad precitam. Aj ked viacej ma to bavi ked su nejake pekne obrazky toho fonu a nie len text. Aj videa potesia.
|
| |
no a čo
Od: no a čo
|
Pridané:
20.7.2007 13:44
Pekné obrázky ajFónu? Fuj, veď ten telefón je škardší ako cesta do roboty. :D
|
| |
fuxo
Od: fuxo
|
Pridané:
21.7.2007 11:27
Co mas proti designu ? Ved je uplne dokonaly...
|
| |
darine fawkovej
Od: darine fawkovej
|
Pridané:
20.7.2007 22:20
TyRúra tam ich máš 24 000!
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
20.7.2007 12:11
Dost mi to pripomina Homebrew bitku pri PSP:)
|
| |
nastyasearch
Od: nastyasearch
|
Pridané:
20.7.2007 12:38
Hello! Iam searching boyfriend (likely USA) My photo and more about me look here
http://nastyasearch.pisem.net
Thanks
|
| |
misogsk
Od: misogsk
|
Pridané:
20.7.2007 13:05
Keby si nebola taka skareda,fuuj:-)
|
| |
kkt
Od: kkt
|
Pridané:
20.7.2007 14:56
nejakja opica americka :-D
|
| |
fxtrader
Od: fxtrader
|
Pridané:
20.7.2007 15:16
We offer you the fast and easy way to make money with forex trading.
we will provide you with all you need to start making lots of money with forex trading
http://www.goldenchartsfx.com
|
| |
max
Od: max
|
Pridané:
20.7.2007 17:22
iPhone je zariadenie typicke pre ameriku je atraktivne ale fukcne podla mna zaostava za standartom ktory vyzaduje europa, ja by som si ho urcite nekupil a uz vobec nie za taku cenu je to zdieranie. Ale aj tak firma Apple ma u mna dobry image.
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
20.7.2007 21:22
iPhone není dokonalý: 68 chyb
http://www.mobilmania.cz/Titulni-strana/
iPhone-neni-dokonaly-68-chyb/sc-21-sr-1-a-1116121/
default.aspx
link si spojte
|
| |
Bohh
Od: Bohh
|
Pridané:
20.7.2007 21:57
nikto nie je dokonalý
|
| |
deathstar
Od: deathstar
|
Pridané:
20.7.2007 22:15
to ja nemam chibi
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
21.7.2007 23:43
Ty si kokot, ale ja som frajer!!!!!
|
| |
Bohh
Od: Bohh
|
Pridané:
21.7.2007 23:59
A nie si nahodou frajersky kokot?
Alebo kokotsky frajer?
|
| |
lolo
Od: lolo
|
Pridané:
22.7.2007 12:37
K tomuto clanku sa hodí tento clánok http://enet.sk/184
|
| |
marecekk
Od: marecekk
|
Pridané:
23.7.2007 1:37
ja si myslim, ze kazda strana co je zastancom ci oponentom iPhonu ma pravdu. Avsak kazdy kto ma rad nieco ako je PDA,MDA ci Smartphone si vie zratat ci danu vec chce na hranie, ci na pracu. iPhon je tak dobry akurat do auta, na dlhe cesty a pre deti ... ako pracovny nastroj by som ho nechcel ani zadara, bo viac by ma vytocil ako pomohol.
a este k tym autickarom ... Ak si niekto mysli, ze X5 je len pre blbcov tak sa fatalne moc myli a mal by vyhladat odbornu a kvalifikovanu pomoc. Staci si pozriet najnovsie testy a porovnat ich s inymi autami a zistime, ze X5 je teraz na spici ...
(p.s. X5 je dobra, ale viac sexi mi pride AMG55, len ta spotreba :) )
|
| |
developer
Od: developer
|
Pridané:
23.7.2007 23:19
www.itprojekty.sk - freelancer IT job portal pre programatorov, grafikov a webmasterov. Potrebujete vlastny program alebo web? Zadajte svoju zakazku a vyberajte si z ponuk programatorov...
|