| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
corleone
Od: corleone
|
Pridané:
20.7.2007 10:41
co je to google?
|
| |
Big Bill
Od: Big Bill
|
Pridané:
20.7.2007 10:43
i dont know
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
20.7.2007 10:55
google je najlepsi vyhladavac na hladanie porna
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
20.7.2007 12:04
Fuu keby len toho. To je najsilnejsi hackersky nastroj na svete. A zaroven je to najlepsi "obchod" s mp3.
|
| |
m3
Od: m3
|
Pridané:
20.7.2007 22:05
najlacnejší obchod s mp3 :ˇ)
|
| |
hl2run
Od: hl2run
|
Pridané:
20.7.2007 10:55
Prednedávnom som dočítal knihu "Google Story" a bolo tam veľa zaujímaostí ako napríklad to, že Google by najradšej nebol vôbec na akciovom trhu a podobne. Stojí to za prečtanie.
|
| |
Xwing
Od: Xwing
|
Pridané:
20.7.2007 11:26
nájdem ju na google? :)
|
| |
Haluz
Od: Haluz
|
Pridané:
20.7.2007 12:09
Google pekne prebera kontrolu, pozrite si statistiku pre zoznam.sk
http://enet.sk/183
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
20.7.2007 17:28
ty si asi kkt, tie reklamy na soft a hrad porno hore su len zly zart :-!
|
| |
Palod
Od: Palod
|
Pridané:
20.7.2007 13:31
Mna zaujalo niečo iné......xixixi....hned, ako som to čítal, mi padlo do očí číslo 13 700 zamestnancov Google. Hehe, veď presne tolko isto zákazníkov má Slovanet :-)
Ale či bol zisk Slovanetu za 1.Q 2007 1 mld dolárov, ako Google....tak v tom nie som si istý.....
|
| |
enx
Od: enx
|
Pridané:
20.7.2007 14:14
asi bol este vyssi, ved to nie je len obycajny google, to je predsa slovanet
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
20.7.2007 22:07
Hahaha, minule mi volali z firmy IS Slovakia, že ich prognózy sú rast akcií google o 20 %, nech investujem do akcií.
Ešte šťastie, že som tým podvodníkom nenaletel
|
| |
honar na n-tu
Od: honar na n-tu
|
Pridané:
20.7.2007 22:36
honilo se fajne
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
23.7.2007 13:36
akcie klesli o 8%? to za kolko rokov?
|