| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
king
Od: king
|
Pridané:
20.7.2007 9:03
pekne sa cinia
|
| |
kkt
Od: kkt
|
Pridané:
20.7.2007 9:16
no tak akoze pouzit to na 5m..no, to radsej optiku... este nech na tom popracuju
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
20.7.2007 9:22
Fuha na jeden meter 15Gb/s ? to je jake terno. sak meder od PC mam monitor a mysku s klavesnicou. Keby aspon nejaky ten disk dokaze zapisovat tych 15Gb/s tak by bolo super doniest si ho len tak polozit v okoli PC a nahadzat si nan veci.
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
20.7.2007 9:26
jj...darmo rychly prenos ked HDD su pomale :)
|
| |
piXus
Od: piXus
|
Pridané:
20.7.2007 9:46
jj ale to by bolo super, z pc pojde nejaky kablik s devicom na konci, ten polozis na stol, vedla polozis monitor, mys, klavesnicu, externy disk (ziadne kable do pc) a ide sa
|
| |
akz
Od: akz
|
Pridané:
20.7.2007 9:51
iba napajacie, ak to nebude napajane par KHz.
|
| |
VYHRAJ skvely iPOD
Od: VYHRAJ skvely iPOD
|
Pridané:
20.7.2007 10:12
VYHRAJ skvely iPOD na http://vyhraj-ipod.unas.cz/
|
| |
iPOD
Od: iPOD
|
Pridané:
20.7.2007 11:24
mozete si ho strcit do ....
|
| |
jjj
Od: jjj
|
Pridané:
20.7.2007 12:07
.. vrecka (?)
|
| |
Kusi
Od: Kusi
|
Pridané:
20.7.2007 13:44
Podla mna super objav, vďaka budúcemu vývoju by bolo možné docieliť niečo ako je WiFI, akurát oveľa výkonnejšie. Čo sa týka tých 15GB/s. TO sa nemusí ukladať na Váš HDD, ale z vášho HDD na server a tak podobne, a to už pamäť RAM alebo Flash Stíha. Vˇdaka tomuto by bolo možné mať bezdrôtovo aj monitor, či mať doma niečo ako je Magio od T-comu ale omnoho dokonalejšie. Ja v tom vidím veľké plus do sveta technológii.
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
21.7.2007 2:49
skoda ze nevidis, aj ine veci.
60GHz neprejde stenamy, kedze to je jednoznacna poziadavka pre takuto rychlost tak snivaj dalej o wifi 15Gb/s
ak bude nieco take tak na inom principe...
|
| |
Spikee
Od: Spikee
|
Pridané:
21.7.2007 17:04
Mne sa páč, že na tejto stránke ak už je to akákoľvek téma a vyjadrí sa knej nejaký človek, ktorý nemúsí mať o danej veci znalosti tak ho tu idete potápať. Veď vždy za všetkým nemusia stáť vety plné technických výrazov. Nechjte ludi nech sa vyjdria a hned ísť do urážania a iných vecí.
|