| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Beli
Od: Beli
|
Pridané:
19.7.2007 8:52
Pekne pekne, len tak dalej:)
|
| |
Bosý
Od: Bosý
|
Pridané:
19.7.2007 13:44
Dokáž to!
|
| |
PCnity
Od: PCnity
|
Pridané:
20.7.2007 0:52
Hned ako bude uplne odblokovany a tym pozuitelny v sietach SK operatorov si ho kupim. Je krasny. A na eBay ide po 730 $ cez Buy Now
|
| |
Klix
Od: Klix
|
Pridané:
19.7.2007 9:36
Ale uz ten ajfoun fakt prestavam mat rad.. a s kazdou jednou spravou mi zacina liezt viac a viac na nervy. :-)
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
19.7.2007 9:40
Preco ich potom citas ?
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
19.7.2007 11:05
Aha myslel som ze tie clanjky su tu pre ludi, cize to je dolezite co chcu oni citat, nie si ty nahodou komunista/ka? Ci co si to ty vlastne hermafrodit?
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
19.7.2007 11:28
len si musis uvedomit,ze su aj taki ktori o ajfoun citat chcu.svet sa netoci len okolo tvojich preferencii.takze tie clanky necitaj ak sa ti nepacia a mas po probleme.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
19.7.2007 12:18
Skor si myslim ze svet sa netoci okolo ajfounu, tak tu netrep take splechy. To je ako keby si obhajoval clanky o tvojich pouzitych ponozkach. Titulky typu: "Einsteinove ponozky opat o nieco opotrebovanejsie." alebo "Guma na Einsteinovych slipoch opat natiahntuta."
|
| |
Bozzna
Od: Bozzna
|
Pridané:
19.7.2007 12:41
dokáž to !
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
19.7.2007 12:20
>>> ajFoun jedenkrát denne! <<<
odporúča dsl.sk a väčšina psychiatrov!
nevieš čítať? chceš zomrieť na nedostatok ajFounu? tak čítaj!
|
| |
samo
Od: samo
|
Pridané:
19.7.2007 22:02
presne tak je na nic!!!!!!!!!!
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
19.7.2007 9:43
koho trapi nejaky iPhone?
|
| |
mario
Od: mario
|
Pridané:
20.7.2007 10:45
aj ja som toho názoru, že ak ho nemajú dať k používaniu každému, tak nech si ho strčia. Táto politika Aplle sa mi nepáči. Rovno to mohli nazvať At&T iPhone
|
| |
Nokia fan
Od: Nokia fan
|
Pridané:
19.7.2007 9:51
Vážne sa iPhonu venuje prehnaná pozornosť... Veď prečo dsl.sk nepísali nič o LG Prada alebo Nokii N95. Tieto fony majú podobné funkcie, podľa mňa je N95 oveľa ďalej aj keď má stále svoje nedostatky, ale aspoň nelikviduje wifi siete a možno v nej používať soft tretích strán, viacero bateriek a je na používateľovi akého operátora si zvolí a nie na výrobcovi. (!!!!!) Ja osobne neuznávam blokovanie mobilov a ak iba tak v dotovaných aparátoch. Nikdy by som nezmenil operátora len kvôli fonu, radšej počkám kým bude voľný, alebo unlocknutý. iPhone sucks, Apple sa tak pripravuje aj o tých klientov, čo si ho chcú kúpiť aj napriek veľkým nedostatkom.
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
19.7.2007 10:45
no nielen Nokia ma svoju konkurenciu k iPhone v podobe smart phone :) Ja som skor za SonyEricsson. Inak suhlasim, je podla mna uplne odveci prejst k inemu operatorovi len kvoli tomu ze chcem dany telefon :D to je fakt ubohe.
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
19.7.2007 11:30
tak tak,sonyericsson rulezz!
|
| |
pichus
Od: pichus
|
Pridané:
19.7.2007 11:44
Dokáž to!
|
| |
samo
Od: samo
|
Pridané:
19.7.2007 22:04
sonyericssony to su najhorsie fony f´´uúúúuúúúúú´´uúúúúúúú´j!!!!!!!!!!!
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
19.7.2007 10:45
Zas :-D tak co je moc to je moc, uz by ste o tom krame mohli prestat pisat, nikoho to tu nezaujima!
|
| |
Tupcek
Od: Tupcek
|
Pridané:
19.7.2007 12:37
su ludia ktorych to zaujima a o inych phoneoch sa nepise preto, lebo apple este len zacina s vyrobou mobilov a je to velka IT firma, preto je zaujimave sledovat ci sa im podari dostat na trh...a okrem toho kedze to je ich prvy mobil, ma mnoho zaujimavych nedostatkov....
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
19.7.2007 20:57
Uz som sa chcel rozculit az som zbadal tvoj nick a doslo mi to, tak prepac, nebudeme ta ani sikanovat, ani inak obmedzovat.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
19.7.2007 20:57
Uz som sa chcel rozculit az som zbadal tvoj nick a doslo mi to, tak prepac, nebudeme ta ani sikanovat, ani inak obmedzovat.
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
19.7.2007 12:01
phoneDSL.sk
|
| |
new wave
Od: new wave
|
Pridané:
19.7.2007 12:22
ajDSL.sk
|
| |
BozzajFoun
Od: BozzajFoun
|
Pridané:
19.7.2007 13:45
ajDieSeL.sk = ajDiesel.sk
|
| |
adyy
Od: adyy
|
Pridané:
19.7.2007 13:10
Apple je Apple, velka firma so svojim prvym velkym mobilom. O iPhone sa bude pisat stale, tak sa s tym zmierte a nezmenite to ani ked sa poseriete. Tak to nerieste a halt.
|
| |
VYHRAJ iPHONE
Od: VYHRAJ iPHONE
|
Pridané:
19.7.2007 17:59
VYHRAJ iPHONE NA WWW.VYHRAJ-IPOD.UNAS.CZ/VYHRAJ
|
| |
diephone
Od: diephone
|
Pridané:
19.7.2007 18:05
sak tam mas napisane vyhraj-IPOD-unas ty degen!
si myslis ze sme setci cocoti?
|
| |
tono
Od: tono
|
Pridané:
20.7.2007 8:09
to je este tak nedozrete jablko ze ked sa do neho zakusnete ta kyslost vam rozlepta cele telo do poslednej cievky
|
| |
miso
Od: miso
|
Pridané:
20.7.2007 8:57
diskusie na dsl.sk uz totalne prestavaju mat uroven. preboha, preco sa tu stale musite jeden druheho dojebavat ako male deti?
|
| |
qvak
Od: qvak
|
Pridané:
20.7.2007 9:40
Dokáž to!
|
| |
miso
Od: miso
|
Pridané:
20.7.2007 16:15
ty si zivy dokaz
|