| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
ojam
Od: ojam
|
Pridané:
18.7.2007 12:37
slovak telecom,fuuuj idem grcat
|
| |
quad damage
Od: quad damage
|
Pridané:
18.7.2007 13:57
idem s tebou
|
| |
tnt
Od: tnt
|
Pridané:
18.7.2007 15:01
ideme vsetci :D .... grrrrrrc
|
| |
cipo
Od: cipo
|
Pridané:
18.7.2007 21:44
už aj mňa napína bééééé
|
| |
jaaaj
Od: jaaaj
|
Pridané:
22.7.2007 19:05
jednoducho si kokot
|
| |
Swanicek
Od: Swanicek
|
Pridané:
18.7.2007 12:40
Zbohom internet ako v Kene.Vitaj internet Kambodza.K tomu netreba nic viac dodavat ale 512 je lepsie ako 256.
|
| |
Ivkopivko12tka=)
Od: Ivkopivko12tka=)
|
Pridané:
18.7.2007 13:02
No ja si rád priplatím , určite mi to za tých 140sk stojí ... všetko sa bude lepšie hýbat , upload , p2p pofičí lepšie , proste kvalitnejšia práca s internetom ... konečne ich to napadlo .. a myslím že niektorý operatori aj tak dajú up zadara alebo pojdú s cenou na treba symbolických 50sk a Tcom pojde s tým ešte dole ...
|
| |
123
Od: 123
|
Pridané:
19.7.2007 7:38
čítaj, je tam 119,-Sk s DPH!
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
18.7.2007 13:04
za 119 SK ? nie to trochu moc ?!?
|
| |
Milan
Od: Milan
|
Pridané:
18.7.2007 13:05
Tarifa na stánke T-Comu je platná od 15.08.2007, takže zvýšenie uploadu Vám zriadia od tohto termínu, nevidím dôvod, aby to bolo až od 01.09.2007.
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
18.7.2007 13:34
V tarife je explicitne uvedené, že zvýšenie uploadu bude poskytované od 1.9.2007. V tarife sú aj iné zmeny, ktoré začnú platiť od 15.8.2007.
|
| |
Milan
Od: Milan
|
Pridané:
18.7.2007 16:19
Nič také, že upload bude poskytovaný od 1.9.2007 som tam nenašiel, ktorý bod tarify to je?
|
| |
Milan
Od: Milan
|
Pridané:
19.7.2007 8:10
Tak už som to našiel, je to bod B I/32, od 1.9.2007 je možné požiadať k službám VRI o zvýšenú rýchlosť upstreamu až do max. rýchlosti 512 kbit/s.
|
| |
Milan
Od: Milan
|
Pridané:
18.7.2007 13:08
Tak som Vám stále tvrdil, že sa bude dvíhať upload za príplatok a už je to tu, to len pre tých, ktorí mi neverili.
|
| |
lastromantic
Od: lastromantic
|
Pridané:
18.7.2007 13:15
Milan, mám identický problém s Turbom 3 a jeho nízkou rýchlosťou, aký sa tu už viackrát rozoberalo. Všetky Tvoje príspevky som si preštudoval a na ich základe aj podnikol isté kroky. Tie sa ale skončili neúspechom a zostal som stáť na mŕtvom bode. Bolo by možné poradiť sa s Tebou, čo by si mi doporučil ďalej? Čo už som absolvoval, by som Ti tiež podrobne opísal. Komunikácia je u mňa možná cez pevnú linku alebo T-Mobile. Samozrejme aj cez email, ale písanie ma dosť irituje (som pomalý). Skype neriešim. Mohli by sme sa nejako skontaktovať? Ďakujem.
|
| |
Petko
Od: Petko
|
Pridané:
18.7.2007 13:53
:D krasne
|
| |
"D
Od: "D
|
Pridané:
18.7.2007 14:28
Turbo 3 ... To je nejaký lubrikačný gél?
|
| |
Riso
Od: Riso
|
Pridané:
18.7.2007 16:17
jo jo jo, aj ja by som poprosil kontakt, ja turbo velmo rad
|
| |
meff
Od: meff
|
Pridané:
19.7.2007 9:29
to asi nebudes sam. tcom to asi robia celoposne. Kazdemu kto ma turbo3 chcu davat len 2400-ku a vyhovaraju sa na agregaciu? jedine, co ti poradim je to aby si im vyvolaval niekolkokrat denne.
|
| |
morpheus--sk
Od: morpheus--sk
|
Pridané:
18.7.2007 13:53
aspon daco aj ked si myslim ze to mali davat zadara... rychlo nech uz tu je orange aj s optikou..
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
18.7.2007 14:09
optika For The Win
|
| |
Meerholder
Od: Meerholder
|
Pridané:
18.7.2007 14:38
An ounce of application is worth a ton of abstraction<a href=http://allfreewww.org/delivery >.</a>
G'night
|
| |
Robert
Od: Robert
|
Pridané:
18.7.2007 16:54
U nas sa vravi, ze gram pouzitelnosti ma vyssiu cenu ako tona odusevnenosti.
|
| |
piMBUS
Od: piMBUS
|
Pridané:
18.7.2007 14:40
ASDL2+ po zvyseni uploadu z 512kBit na kolko ???
|
| |
ST Upload = LOL
Od: ST Upload = LOL
|
Pridané:
18.7.2007 15:17
Akoze toto je fakt sila. Inde maju upload v pohodicke 1MBiT, to lem ST musi pomaaaaaalicky zrychlovat, aby sa vycashoval a o pol roka mohol znova trosilinku zvysit rychlost.
Akoze GRC ! ... som zvedavy ako posielaju HD fotky fotografi na svoje stranky pri takom ubohom uploade.
Ak toto cita niekto z vedenia ST uprimne ho prosim, nech sa v tej firme zamyslia.
|
| |
lolko
Od: lolko
|
Pridané:
18.7.2007 15:35
Co chces posielat porno? :D
|
| |
ST Upload = LOL
Od: ST Upload = LOL
|
Pridané:
18.7.2007 15:48
Ked aj. Predsa aj to je (polo)legalny sposob ako sa zivit. Ide o to, ze oni tou svojou anti-P2P politikou znizuju kvalitu sluzieb aj pre ludi, ktori rychlost potrebuju pre vyssiu efektivitu prace a podobne.
|
| |
trish
Od: trish
|
Pridané:
18.7.2007 17:14
lol ze anti-p2p politika... keby chceli, zablokuju prislusne porty. Ale neurobia to, lebo by stratili vela zakaznikov a cca 90% trafficu ;-)
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
18.7.2007 18:33
stratili vela zakaznikov, 90% trafficu
ani nie, mozno to naozaj berie 90% trafficu ale iba male % zakaznikov to pouziva (zatial)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
18.7.2007 19:11
To znizenie trafficu by brali, ved by nemuseli platit!!!!! :-P
|
| |
MIKE
Od: MIKE
|
Pridané:
19.7.2007 22:41
Pozor T-COM nakupuje najvacsiu konektivitu, ak by mu P2P vadili, uz by ich davno blokli, alebo nasadili FUP. Co ani v blizkej dobe nehrozi. Tie uploady su fakt na smiech. S 512kbps si mozu... Dakujem, toto nemusim. Keby bola moznost zakupit 1 mbps a priplatit si zan hoci aj 400-500sk, urobil by som to. Ale s 512 sa trapit nebudem, staci aj ta blba 256. Nepojdem predsa z blata do kaluze, no nie?
|
| |
2trish
Od: 2trish
|
Pridané:
18.7.2007 19:32
Prislusne porty ? :) To by museli Internet odpojit, pretoze aj cez HTTP(80) si mozes tunelovat torrenty. Skor by som to videl na riesenie od Cisca a ich IOS, ktory ma zabudovanu skvelu detekciu P2P a inych sluzieb. Pripadne staci aj L7 filter.
To je vsak jedno. P2P by mohli zakazat, ale nechcu. Na co by bol Slovakom Internet bez P2P? :)
Takto obmedzia, ale nezakazu. Co je dobra politika, pretoze Slovak je schopny stahovat aj 64kbit/s, len aby nemusel kupovat, pricom inde by za taky peniaz mal 8MBit/s.
|
| |
Asta-killer
Od: Asta-killer
|
Pridané:
18.7.2007 20:08
Ake prislusne porty Ty debil? Ak nevies, tak napr. v DC a v torrent klientoch si mozes nastavit akykolvek lubovolny port, ktory sa bude vyuzivat na p2p prenos. To by museli zablokovat vsetky porty Ty hlupak.Nabuduce radsej netrieskaj hluposti Ty mamlas.
|
| |
jano
Od: jano
|
Pridané:
20.7.2007 17:22
tvrdy sex
|
| |
jano
Od: jano
|
Pridané:
20.7.2007 17:23
ano
|
| |
Patt
Od: Patt
|
Pridané:
18.7.2007 15:25
Ak to je pravda im to riadne "hrabe" ,aby som doplatil za nieco co by malo byt uplne standardne !!
|
| |
matto
Od: matto
|
Pridané:
18.7.2007 18:11
malo byt?
v zmluve s t-comom som nenasiel nica take ze upload by mal byt standardne 512 Kb/s.
ano 300 Kb/s (aspon mne to tak ide) neni ziadna vyhra ale clovek si to vsimne len pri vacsich uploadoch co je myslim u vecsiny ludi dost zriedkave
|
| |
UPlodik
Od: UPlodik
|
Pridané:
19.7.2007 22:50
No ja neviem, ako ty, ale ja to citim aj pri blbom surfovani. Tym, ze je upload pomaly je to killer aj na download. Pretzoe upload je ten, co posiela poziadavku a az potom je download, ktory ti to stiahne.
A pokial sa zahlcuje Upstream, tak sa samozrejme znehodnocuje aj DOWNstream. Upload je dolezitejsi ako download a ten daju na maximum 512... Ved to je hroza. Ja by som radsej bral 1mbit/768kbps, alebo ked uz chcu setrit tak nech daju 768/768 a hotovo. AJ ked to uz by nebola asimetria, ale aspon by sa veci dalej pohli.
|
| |
kiki
Od: kiki
|
Pridané:
18.7.2007 18:54
rychlost u tcomu je v celku pekna prekracuje sa o 500kb, no upload za 120 je trocha vela, niekde sa da za do zohnat optika. Keby mi ti ulizanci dovolili prepnut na turbo 3 aby som si nastahoval 3 krat viac, no mesacne max 10gb, no pri google earth a pod to fici pomaly
|
| |
Lubo
Od: Lubo
|
Pridané:
18.7.2007 19:27
Vázení!! DSlamy na Slovensku zvládnu max. 512 kbps, tak preto sa nedá viac! Pozrite sa do routra na rýchlost linky. Ja tam mam nejakých 3008/512. Viac sa nebude dat ani keby sa T-Com poskladal, ibaze by menil DSlamy a to urcite nebude!
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
18.7.2007 19:41
no ty si mi odpornik na slovo vzaty! ja mam novy program turbo a mam 672kbps.. maximum je 1mbit a to neujdu ponuklat lebo vedia ze maju na houby droty
|
| |
nie kazdy
Od: nie kazdy
|
Pridané:
18.7.2007 19:42
ja mam uz nejaky cas pri pripojeni nie 3m ale 8 pri klasicko adsl nie dvojke. take reci pustaju naschval neda sa nezvladnu to zariadenia. velke gulove. mozno par mesteciek ale povecsine s tym problem nieje. ale ved radsej robit s komara somara a slovak plat za menej. ved pre nich je to vyhodne
|
| |
peter
Od: peter
|
Pridané:
18.7.2007 20:28
ako exTcom ti mozem povedat ,ze pri adsl je sice nastaveny profil 3/0,5 ,upload ale prakticky na meraku siel proti dslamu 800-1000 kbit ,ale je fakt ze o rychlosti rozhoduje kvalita vedenia ,utlm kabla ,sum,tych 512kbit sa da zrejme garantovat ,ale dovolim si povedat ze nie vsade (posobil som na Kysuciach)
ps.pri adsl2 uz neviem parametre :)
|
| |
To:Lubo
Od: To:Lubo
|
Pridané:
20.7.2007 13:48
K tvojmu prispevku iba jedno poviem: nemas pravdu! T-COM ma vacsie rezervy, nez si myslis. Urcite mozu dat viac, ako 512kbps, kedze uz bezia pri niektorych programoch na ADSL2+ technologii. Je pravda, ze niekde by to slo horsie, ale mne byt o slo urcite dobre (byvam 500 metrov od DSLAMU), ale 512kbps urcite nie je maximum. Pri klasickom ADSL cize verzii 1 je to 1Mmbps.
Lenze, ako sme uz u T-COMu zvyknuti, nikdy sa nikam neponahlali co sa rychlosti tyka. Ved aj naco, ze? Ked mozu za mensie sluzby brat rovnake peniaze. No nicto uz aby bola optika. T-COM a ich uploady + stare metalicke pripojky nikdy nebudu dalej, ako mensie Chello. O ORANGE HOMEBOX ani nehovorim. Aj ked sa cudujem preco uz teraz neponukaju nieco ako Turbo3 ale s 1mbps up-om a Turbo4 12mbps/2mbps. Inac by to uz vyzeralo a kedy k tomu dali plus este moznost si priplatit vyssi upload, tak ani neuvazujem o inom poskytovatelovi. Downloady su uz v pohode. Len ten UPstream nejak dotiahnut a nova era T-COMu moze zacat :)
|
| |
steve
Od: steve
|
Pridané:
18.7.2007 21:19
čau exak..aj ja som byvali..DSL-kar od t-comu..no vidíš...sa tu ludkovia potom čuduje,ked im to nejde a my sme davno na TAHITI s tučnym odstupnym:-)))No ved si nech riešia pani obchodniííci tie vedenia,kolko zvladnu,môžem aj ja potvrdiť,že sda da DSlam nastaviť aj na 8/1Mbit,ale aby neboli problemi tak sa davalo 3/512.A drôty nie su všade rovnake a teraz ked ti to nahodia len,vieš prd,aku máš priepustnosť,hold máš tak.Ked ti to nejde,týžden pomaturuješ,ponadávač na T-COM čo to za šunt predava,ale 100-m zakazníkom to ide OK.Proste tych pár nespokojných prebije množstvo chytených zakazníkov tymi našimi predajcami,ktory za to zoberu pekný bakšiš.
|
| |
Jozo
Od: Jozo
|
Pridané:
19.7.2007 14:24
Som z dediny asi 25 Km od Kosic presnejsie z Moldavy nad Bodvou.Mam net od T-com 1,5 MB a v decembri sa mi konci zmluva.Viete mi poradit za tie prachy nejaky lepsi net, rad by som presiel.Teraz platim okolo 1300sk aj s pevnou ktoru ani nepouzivam.
|
| |
PaloD
Od: PaloD
|
Pridané:
19.7.2007 19:03
:-) mne koncí(la) zmluva zo Slovanetom teraz v auguste. Dal som si 4G internet Turbo Plus 3...v akcii...za 830 Sk bez nutnosti mať pevnú linku a za cenu toho, že platím pár mesiacov súčasne dva programy.....
|
| |
roboboy
Od: roboboy
|
Pridané:
20.7.2007 2:35
ja som si asi pred dvoma mesiacmi objednal turbo 3 plus..zo slubenych 30 dni bolo skoro 60 :)) a dnes mi este iba natiahli kable,tak som zvedavy ked mi to zajtra,cize uz dnes spravia ci ta rychlost bude fakt 3MB/sec,ale pochybujem...
|
| |
Luko69
Od: Luko69
|
Pridané:
20.7.2007 7:27
Mam Turbo 3,rychlost: Rýchlosť Vašeho pripojenia je 4274.3 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiež 534.3 KB/sec (Kilobytov za sekundu).
|
| |
roboboy
Od: roboboy
|
Pridané:
20.7.2007 16:40
luko69 a si z dediny,alebo z mesta ??? pekna rychlost :)
|
| |
:) 123
Od: :) 123
|
Pridané:
21.7.2007 11:35
on je jebo z lesa
|
| |
no mne sa to uz prestava lubit
Od: tor ant
|
Pridané:
29.3.2008 22:43
no dneska mi to aktivivali (mal som 1.5Mbps / 256kbps) a poviem vam ziadna to vyhra.
meral som upload na vela strankach cely den a dava to maximalne okolo 400kbit. Na seedovanie cez p2p som bol schpny z toho vymackat (s vlasnym shapovanim download & upload v tor clientovi) to dava priemerne tych 40KB/s co je ubohych 320kbit. No nic pockam este co to spravi cez tyzden ak to nepojde na tych 512kbps tak to rusim,
Nebudem predsa dotovat T-COM za sluzbu ktoru mi v podstate nechce poskytnut.....
|
| |
podotykam, ze chyba neni v mojom pripojeni
Od: tor ant
|
Pridané:
29.3.2008 22:47
Mode: G.DMT
Type: Interleave
Line Coding: Trellis On
Status: No Defect
Downstream Upstream
SNR Margin (dB): 32.3 31.0
Attenuation (dB): 4.0 3.0
Output Power (dBm): 8.8 12.5
Attainable Rate (Kbps): 9600 1452
Rate (Kbps): 3008 512
K (number of bytes in DMT frame): 95 17
R (number of check bytes in RS code word): 16 16
S (RS code word size in DMT frame): 2 8
D (interleaver depth): 8 2
Delay (msec): 4 4
|
| |
pokracovanie vypisu
Od: tor ant
|
Pridané:
29.3.2008 22:47
Super Frames: 1295913 1295911
Super Frame Errors: 0 0
RS Words: 44061048 11015243
RS Correctable Errors: 0 0
RS Uncorrectable Errors: 0 N/A
HEC Errors: 0 0
OCD Errors: 0 0
LCD Errors: 0 0
Total Cells: 156296823 0
Data Cells: 86784075 0
Bit Errors: 0 0
|