| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
18.7.2007 12:03
na ten sposob instalacie by som bol sakramentsky zvedavy. alebo tam poslali tu modru holku z X-Mena ?
|
| |
ukrffi
Od: ukrffi
|
Pridané:
18.7.2007 12:05
Príspevok bol zmazaný pre nevhodný a/alebo vulgárny obsah.
|
| |
kkt
Od: kkt
|
Pridané:
18.7.2007 12:07
ja si to tiez myslim
|
| |
lolko
Od: lolko
|
Pridané:
18.7.2007 15:37
Uživateľ bol zmazaný pre nevhodný a/alebo vulgárny obsah.
|
| |
OmeGa
Od: OmeGa
|
Pridané:
18.7.2007 18:08
zmazanie bolo zmazané pre nevhodné/nesprávne mazania.
|
| |
AlFa
Od: AlFa
|
Pridané:
18.7.2007 18:34
mazanie je vulgárne!
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
18.7.2007 19:14
A robia ho len kokoti, sloboda slova!!!!!!!!
|
| |
BeTa
Od: BeTa
|
Pridané:
18.7.2007 20:34
Sloboda dvoch slov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
| |
Corleone
Od: Corleone
|
Pridané:
19.7.2007 15:06
Sloboda mazania~!
|
| |
GaMa
Od: GaMa
|
Pridané:
19.7.2007 19:37
Sloboda namazania !!!
|
| |
chicco
Od: chicco
|
Pridané:
21.7.2007 16:23
sloboda maznania :)
|
| |
Robert
Od: Robert
|
Pridané:
18.7.2007 19:18
Príspevok bol zmazaný pre nevhodný a/alebo vulgárny obsah.
|
| |
Robert
Od: Robert
|
Pridané:
18.7.2007 19:18
Príspevok bol zmazaný pre nevhodný a/alebo vulgárny obsah.
|
| |
Robert
Od: Robert
|
Pridané:
18.7.2007 19:19
Príspevok bol zmazaný pre nevhodný a/alebo vulgárny obsah.
|
| |
BeTa
Od: BeTa
|
Pridané:
18.7.2007 20:36
A ty čo si chcel, Robko?
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
19.7.2007 1:52
Skus hadat podla mena! Nie naddarmo ho volaju zdrobneninou :-)
|
| |
Slavius
Od: Slavius
|
Pridané:
18.7.2007 12:34
Zvysenie poctu odhalenych trestnych cinov sa priamo umerne zvysuje s predajom operacnych systemov nemenovanej softwareovej spolocnosti z Redmontu...
|
| |
Od:
|
Pridané:
18.7.2007 12:57
lol
|
| |
misogsk
Od: misogsk
|
Pridané:
18.7.2007 13:54
Prva vec. RedmenD sa pise s D ty hlupak. Druha vec, doakz to.
|
| |
Soul
Od: Soul
|
Pridané:
18.7.2007 14:32
hmm... kto je hlupak? ... aha :P
|
| |
janko
Od: janko
|
Pridané:
18.7.2007 22:22
aha a ze kto je hlupak ,"aha" sa pise s velky "A"ha
|
| |
Soul
Od: Soul
|
Pridané:
20.7.2007 11:31
lama
|
| |
Slavius
Od: Slavius
|
Pridané:
18.7.2007 16:48
Mna tym tvojim hlupak neurazis. Nemusim nic dokazovat, podla statistik a reportov security expertov cervy sa najviac siria v sieti pocitacov s OS od MS. Takisto to stoji v clanku. Nechapem co si tymto tvojim vylevom chcel povedat, asi nerozumies troche humoru...
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
18.7.2007 17:22
ani si neviem predstavit ako by sa tu dobre zilo bez takych ako ty... a pokial nevies byt vtipny, pretoze to nebola vtipna reakcia... tak to radsej nerob... ber to ako radu do zivota...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
18.7.2007 19:15
Slavius je nahodou GAY na urovni!!!
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
18.7.2007 21:33
viem to lebo ho jebav*m do riti
|
| |
Slavius
Od: Slavius
|
Pridané:
19.7.2007 1:52
No a co, nahodou sa nam to obom paci.
|
| |
kefa
Od: kefa
|
Pridané:
19.7.2007 11:40
DOKAZ TO!!!
|
| |
;D_
Od: ;D_
|
Pridané:
22.7.2007 14:24
rofl
|
| |
Slavius
Od: Slavius
|
Pridané:
18.7.2007 23:54
Pokial nemas co relevantne povedat k clanku, radsej drz hubu a neplytvaj miestom na disku databazoveho serveru DSL.sk...
|
| |
Corleone
Od: Corleone
|
Pridané:
19.7.2007 15:08
plytvat diskom databazoveho serveru DSL.sk je na take domace zuvanie
|
| |
dressler
Od: dressler
|
Pridané:
18.7.2007 14:56
ehm na toto ako plati FBI expertov? Cize kebyze ma dotycny linux alebo MAC tak experti doexpertovali? :D :D Vzdy som tvrdil ze tymto profikom z vladnych institucii staci zmenit Windows na nieco ine a su v zadku :D :D
|
| |
quix
Od: quix
|
Pridané:
18.7.2007 15:05
:) vacsinou je to zial pravda ale mozes natrafit na takeho hobistu ktory sa pokojne ako expert nazvat da :)
|
| |
dressler
Od: dressler
|
Pridané:
18.7.2007 15:26
nemyslim si to. Nie je to davno ked "experti" zo Scotland Yardu poziadali Microsoft aby vo Viste nechal backdoor kedze Vista mala mat v sebe nejake to sifrovanie dat ;) Jedine by sa to dalo cez nejaky ten automatic update prostrednictvom repozitarov ale to by im asi nepreslo ;)
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
18.7.2007 16:51
Preco zial? hadam nastastie. :D
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
18.7.2007 18:33
Tam si sa preklepol. Tam malo byt. Staci zmenit wallpaper a su v zadku.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
18.7.2007 17:25
TO JE V RITI TOTO UZ
|
| |
kefa
Od: kefa
|
Pridané:
19.7.2007 11:41
DOKÁŽ TO!!!
|
| |
Jose zo zalivu
Od: Jose zo zalivu
|
Pridané:
18.7.2007 22:04
Príspevok nebol zmazaný pre nevhodný a/alebo vulgárny obsah.
|
| |
kefa
Od: kefa
|
Pridané:
19.7.2007 11:42
Naozaj? DOKÁŽ TO!!!
|
| |
ukrffii
Od: ukrffii
|
Pridané:
24.8.2007 15:52
Ňŕáĺňęč, ęîňîđűĺ <b>ýęîíîě˙ň ňîďëčâî</b> íŕ 7-14%, î÷čůŕţň äâčăŕňĺëü îň ăŕđč, ďîâűřŕţň ěîůíîńňü äâčăŕňĺë˙ č ň.ä. Ńîçäŕňü ńâîé ńîáńňâĺííűé áčçíĺń ńâ˙çŕííűé ń ýęîíîěčĺé ňîďëčâŕ - ýňî îäčí čç ëó÷řčő ĚËĚ â ěčđĺ íŕ ńĺăîäí˙říčé äĺíü.
Őîňčňĺ çŕđŕáŕňűâŕňü <b>îň 1000 ó.ĺ. äî 20000 ó.ĺ.</b> â ěĺń˙ö? ß Âŕń íŕó÷ó ýňîěó!
<a href=http://www.ffi.kiev.ua>MPG-CAP îň FFI</a> - đĺŕëüíŕ˙ ýęîíîěč˙ ňîďëčâŕ + î÷čńňęŕ îęđóćŕţůĺé ńđĺäű.
|
| |
diplmaxxx
Od: diplmaxxx
|
Pridané:
4.9.2007 16:04
Őîňčňĺ ęóďčňü äčďëîě óíčâĺđńčňĺňŕ? Őîňčňĺ ęóďčňü ŕňňĺńňŕň řęîëű? Ěű çŕíčěŕĺěń˙ ďđîäŕćĺé äčďëîěîâ č ŕňňĺńňŕňîâ ëţáűő ÂÓÇîâ Óęđŕčíű.
Ďîëó÷čňü îáđŕçîâŕíčĺ î÷ĺíü ďđîńňî, ďđîńňî íŕäî çŕéňč íŕ ńŕéň http://www.ukr-diplom.ru č ńäĺëŕňü çŕęŕç!
www.ukr-diplom.ru - ęóďčňü äčďëîě ÂÓÇŕ.
|