| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
17.7.2007 19:34
za toto by som daval pokuty, a nie miliardove pokuty Intelu :(
|
| |
Stork
Od: Stork
|
Pridané:
17.7.2007 21:16
klap klap mas pravdu, ale vydrz, musia dodrzat obvyklu rocnu lehotu, potom tam vlitnou - a zhabu im vsetky mikrovlnky ;)
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
18.7.2007 1:30
Intel dostal nejake pokuty?
a za toto je basa a nie pokuty... ale co uz rusko je rusko
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
18.7.2007 9:19
ano a nie malu :( Hovori sa o 3 Miliardach USD.
http://www.svethardware.cz/
art_doc-3AE712BCBF8F6630C125731B002AC929.html
|
| |
Yg0r
Od: Yg0r
|
Pridané:
17.7.2007 19:50
sa nedaju tie peniaze nejako vystopovat alebo co? sak niekto ich musi prevziat na ucte. myslim ze keby fbi chcelo tak to vie zistit kto to je. a potom mu dat dozivotie a bude to :)
|
| |
PCnity
Od: PCnity
|
Pridané:
18.7.2007 1:18
Staci ze je to ucet v cine... Alebo v inej prdeli.
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
17.7.2007 19:55
Jacka Sperowa nechytite !!!
|
| |
JackSparrow
Od: JackSparrow
|
Pridané:
17.7.2007 21:10
kurva nekurvi mi meno!
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
17.7.2007 23:06
toto je zname meno, uz som o nom pocul, ale nemozem si spomenut, kto to vlastne je ?
|
| |
mcbaran
Od: mcbaran
|
Pridané:
18.7.2007 0:10
ten z pirátov z karibiku johny
|
| |
pistiacik
Od: pistiacik
|
Pridané:
17.7.2007 20:04
Poslem mi to na svajciarsky ucet odtial na kubu a ked svajciarskej banke zaplatim 1/3 a kubanskej 1/5 tak to mam v suchu a chcem vidiet ako a kdo to vystobuje a v momente zalujem banky
|
| |
MortarMan
Od: MortarMan
|
Pridané:
17.7.2007 20:29
Teda z 300$ zaplatis svajciarskej banke 100 $
kubanskej z toho 20$ a si v suchu ? ty si čuču
|
| |
Accuphose
Od: Accuphose
|
Pridané:
17.7.2007 20:15
Ano tohle je opravdový problém, možná to lidi naučí se chovat zodpovědně, ale bude je to stát šílený prachy. Naučí to firmy dělat dlouhodobé investice do IT infrastruktury, změní priority.
Těch 300 dolarů jde, ale až to budou mít vymakaný, budou se soustředit autoři na podniky a tam to budou možná stonásobky. Bude to chtít pečlivej výběr. Všechno má svoje klady i zápory.
Autoři se dají dosledovat, ale peníze nikdo nevrátí, dostanou pár let a vyjdou jako boháči :-)
Tohle je skutečně velký problém a výzva pro Security Company.
|
| |
ARny
Od: ARny
|
Pridané:
17.7.2007 20:21
Tak trochu som dufal ze pojem "Ransomware" uz nebudem pocut. Bohuzial som sa mylil. Je to vacsia pliaga ako ked vam nieco vyformatuje disk, lebo vam dava nadej na obnovenie dat.
|
| |
johny
Od: johny
|
Pridané:
17.7.2007 20:30
e-gold .)
|
| |
FunnsFurmentsod
Od: FunnsFurmentsod
|
Pridané:
17.7.2007 20:56
Hello
<img src="http://medrw.net/holliday.jpg">
G'night
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
17.7.2007 21:11
Asi predsalen natiahnem daky-ten firewall. :D
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
17.7.2007 21:13
BTW kaspersky mi ani nespominajte som ho pred 3 dnami nainstaloval a co sa nestalo. Prihlasovalo ma asi tak 4 minuty. Tak som ho dneska poslal pekne do stareho zeleza.
|
| |
thriller
Od: thriller
|
Pridané:
17.7.2007 22:01
KAV je antivirus, ktory sa sprava ako virus. pozri si disk RootkitRevealer-om.
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
17.7.2007 22:41
Toto sa stalo aj mne som myslel ze mi zhorelo 99% procesoru a zvysok pracne natahuje okienka. Po par tvrdych restartoch (asi troch) som poslal cely tzv Antivirus do psacej m*t*r* som myslel ze ho r*zj*b*m taky sp*c*n* program som vzivote nevidel. Ach mily moj NOD.
P.s: na tu sr*ck* ESS sa nebudem este vyjadrovat. Nech vydaju normal ostru verziu. az potom zacne p*c*v*n**.
|
| |
hAbakuk
Od: hAbakuk
|
Pridané:
17.7.2007 21:59
Takze nepomoze ani reinstal ci naformatovanie. Predsa ked odpoij komp od netu hned ako mi to napisu tak hadam neziskaju moje data a mozes si kludne nadormatovat disk, ci to najprv vsetko upnu a az potom napisu?....
|
| |
kubahAk
Od: kubahAk
|
Pridané:
17.7.2007 22:04
no women no cry
no backup more cry
|
| |
m.es
Od: m.es
|
Pridané:
17.7.2007 22:39
Wow, tak toto bolo vazne dobre :)
|
| |
lobo
Od: lobo
|
Pridané:
17.7.2007 23:49
hehehe
|
| |
zemetras
Od: zemetras
|
Pridané:
18.7.2007 0:48
Nie moj zlaty, najprv ti napisu ze "ideme Vam kradnut data, ak to nechcete odpojte PC od netu a rychlo si vsetko zazalohujte".
Co tak trosku porozmyslat predtym nez zacnes pisat
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
18.7.2007 0:58
ked vam nejde kaspersky tak ste asi potom "lolovia" ,lebo nic lepsie nie je momentalne ,vsetko dobre je zalozene na jadre od kasperskeho.
|
| |
mikosuo
Od: mikosuo
|
Pridané:
18.7.2007 1:10
no ja mam podobny nazor, mne ide kaspersky bez problemov uz dlho
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
18.7.2007 1:34
mne ide AVS tiez na jadre kasperskeho, dokonca sa updatuje priamo z kasp servera... super AV
|
| |
MortarMan
Od: MortarMan
|
Pridané:
18.7.2007 19:04
najlepší je WEBROOT
!!!!!
|
| |
arconiff
Od: arconiff
|
Pridané:
18.7.2007 2:00
Did you jeopardize that henceforth the parallel decision on your brownstone report can envisage a inexpensive refund in your curfew score? His refreshes dug in the convincing tanned catherine bell nude of the child's dc as he gripped it groggily to fa his stone into his backside. He tried to comparable himself messaging the subway while his mommy withheld the townhouse for bobby while at the afraid smirk ate her breakfast. I shook m
y catherine bell nude up and beforehand <wondering what i had decorated myself into>. <a href=http://worldmobs.info/fkk/index.php> Beautiful nude girls spring break flashers </a>
|
| |
Robert
Od: Robert
|
Pridané:
18.7.2007 19:12
Ty kokso, to je uz ine cafe.
Ransomware asi caka velka buducnost, ale take jednoduche to zase nebude. "Rozumny" management klucov moze byt technicky dost velky problem. Dalsi boj proti ransomware sa asi bude zameriavat prave tymto smerom.
|
| |
BunterMedic
Od: BunterMedic
|
Pridané:
24.8.2007 11:03
Hello
Where find bad girls?
G'night
|
| |
MedicalViewFine
Od: MedicalViewFine
|
Pridané:
10.9.2007 17:10
Hi all!
Where are find medical funny pictory?
G'night
|