| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
17.7.2007 9:21
privítal by som niečo podobné aj na SR, reklama je už pomaly aj na toaletnom papieri, cely internet je o reklame, uz som si zvykol :)
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
17.7.2007 9:23
ja by som si rad utieral rit do t-mobile papiera. take 3vrstvy postacia
|
| |
fasd
Od: fasd
|
Pridané:
17.7.2007 10:18
Ja som bez reklamy :-) Staci vediet narabat s Operou a vsetko si vyfiltrujete, ani trapne google ads ma neotravuju
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
17.7.2007 10:39
to co je google ads? niekoho to aj otravuje?
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
17.7.2007 11:57
Presne. Ja si to ani nevsimam. Lebo na strankach na ktore chodim je to tak pekne na boku alebo dole. A ne jak Operacky t-pek ten len porno stranky kuka. Potom mu to vadi a musi to blokovat.
|
| |
vadimo
Od: vadimo
|
Pridané:
17.7.2007 10:56
Firefox + Adblock Plus
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
17.7.2007 12:27
Tiež to používam :)
|
| |
MortarMan
Od: MortarMan
|
Pridané:
18.7.2007 19:00
Aj ja ! To sme traja ?
|
| |
hmm
Od: hmm
|
Pridané:
17.7.2007 9:25
hej, ani mne by to nevadilo, potom by cloveku v meste ani ziadne 3g/edge internety nebolo treba..
|
| |
fafo
Od: fafo
|
Pridané:
17.7.2007 9:44
10libier na mesiac, dako vela =D
|
| |
lobo
Od: lobo
|
Pridané:
17.7.2007 11:14
to bolo ironicky myslene alebo vazne? 10 libier to su necele 2 hodiny prace za minimalnu mzdu alebo pol hodina prace za normalnu mzdu
|
| |
Tomi
Od: Tomi
|
Pridané:
17.7.2007 12:42
ehm.pokial viem tak 10libier je zhruba 500Sk
takže si asi myslel minimalnu mzdu v anglicku:)
ale napr na tunajšie pomery je to fakt dosť drahe..za pripojenie 256Kb/s = 32KB/s
|
| |
Jochy
Od: Jochy
|
Pridané:
18.7.2007 11:34
Ty lolo, preco pleties hrusky s jablkami???
Si poriadne precitaj clanok. Nevidim v tomto pripade najmensi dovod prepocitavat libry na koruny.
|
| |
JoKO ONO
Od: JoKO ONO
|
Pridané:
17.7.2007 9:50
Moze byt:))
|
| |
akz
Od: akz
|
Pridané:
17.7.2007 10:36
taketo nieco ideme riesit v nasom blizkom okoli.
|
| |
einstien
Od: einstien
|
Pridané:
17.7.2007 11:23
jo,to by som bral,vsade by to malo fungovat takto.kludne by som pozrel aj dvojminutovu reklamu :-)
|
| |
Airbilly
Od: Airbilly
|
Pridané:
18.7.2007 1:20
Zase niekto objavil ameriku, ja poskytujem takmer v celej svojej sieti hotspoty(cca 20 hotspotov), rychlost sice len 128/64 kbit ale zadara urcite potesi.
Reklama sa zobrazi kazdych 10 minut.
|
| |
MortarMan
Od: MortarMan
|
Pridané:
18.7.2007 19:02
maš 22 km hotspot dosah ? šikulka :-)
|
| |
mirek
Od: mirek
|
Pridané:
19.7.2007 11:43
svinstvo typu WIFI by mali zakazat a nie nim zamorovat take obrovske oblasti. ludia namontujte si to na dom alebo sa prestahujte k podobnemu vysielacu. kazdemu z vas to doprajem a smazte sa cely den alebo preco si nestrcit hlavu rovno do mikrovlnky? je to rychlejsie a efektivnejsie.
|
| |
MortarMan
Od: MortarMan
|
Pridané:
21.7.2007 11:37
Spolužiačka dala do mikrovlnky škrečka , WiFi NAOZAJ NEODPORUČAM!!!
|