| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
17.7.2007 9:20
zakladne potraviny budu drahšie, a teraz uz aj CD/DVD, ale platy nejak hore nechcú ísť :)
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
17.7.2007 9:21
"zvyseny bude aj dopyt"
jedine na co su mi teraz DVD / CD je zaloha, na ostatne su USB kluce.
ked tak lapam v pamati moja spotreba CD /DVD klesla aj o celych 100% teraz kupujem tak 1 cievku rocne
|
| |
Petki
Od: Petki
|
Pridané:
17.7.2007 9:26
hh, presne, mne uz ta jedna cievka DVDciek aj pekne zapadla prachom :)
A CD pouzivam jedine ked si chcem sem tam nieco napalit do auta na pocuvanie
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
17.7.2007 11:18
aj to pouzivam cd-rw :-) inac to vidim podobne.zda sa,ze na slovensku klesa spotreba medii -:)
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
17.7.2007 9:31
mne už aj ta jedna cievka je veľa, naposledy co som kupil DVDcka tak mi asi zhniju kym ich vyzijem :D o CD ani nehovorim
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
17.7.2007 9:39
napodobne...
|
| |
nowzman
Od: nowzman
|
Pridané:
18.7.2007 2:05
Mne rapidshare a warforum problem s mediami riesi (teda mne prachom nejak nezapadaju :> ).
|
| |
andree
Od: andree
|
Pridané:
17.7.2007 9:37
o 100% asi nie... :-D ale tiez mam uz obavy o dvd, ktore mi v obale hniju uz pol roka alebo rok :o))
|
| |
smile
Od: smile
|
Pridané:
17.7.2007 11:17
to je rychlostou internetu...
neoplati sa mi tak vela napalovat .... preto je ich menej treba a zapadaju prachom..
az to nakonieco ostane fakt iba na zalohu fotiek....
|
| |
Apelizx
Od: Apelizx
|
Pridané:
17.7.2007 12:25
mam plextor 716A .. akoze najlepsiu napalvocaku na svete a pokazila sa mi pred rokom .. od vtedy som nepozuil nic ani som CD ani DVD tam nestrcil a ani som nemal potrebu .. Nepoznam nikoho kto napaluje nejako CDcka proste niC . jak moze ist dopyt hORE ?? CD DVD dead
|
| |
foo fighter
Od: foo fighter
|
Pridané:
17.7.2007 15:26
co su to CD a DVD?
|
| |
rofl
Od: rofl
|
Pridané:
17.7.2007 18:00
ConDom a Demencia Vydavana zaDarmo
|
| |
e1
Od: e1
|
Pridané:
17.7.2007 15:56
Diskety rulzzz... :)
|
| |
hooligan
Od: hooligan
|
Pridané:
17.7.2007 21:52
5.25"
|
| |
tnt
Od: tnt
|
Pridané:
17.7.2007 20:00
HDD rulez :D
|
| |
corleone
Od: corleone
|
Pridané:
17.7.2007 21:55
Volame po navrate floppy!!!
|
| |
Peter
Od: Peter
|
Pridané:
17.7.2007 22:06
A čo tak Blu-ray? Má vôbec niekto na to napaľovačku? Ja len prehrávač.
|
| |
hijack
Od: hijack
|
Pridané:
17.7.2007 22:36
A asi dokedy budu blu-ray napalovačky tak hovadsky drahé, ani nebude ich mať vela ludí. Hm, kôli jednej posratej modrej laserdiode, ktorá stojí tak okolo 1000Sk! To je lúpež! :-(
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
18.7.2007 18:51
Vec sa má asi tak , že nebudem predsa tlačiť papier cez PDA , ale vytlačim ho cez WiFi a pridem po hotovy papier.
|