| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Steve
Od: Steve
|
Pridané:
16.7.2007 10:57
huraaaaa! dalsi clanok o aJfoune
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
16.7.2007 11:16
noo a velmi poyitivny.. ironia.
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
16.7.2007 11:22
zda sa ze tu je dalsi tony...
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
16.7.2007 11:22
nechapem o co sa snazia ,oni nechcu zarobit???
|
| |
Orbi
Od: Orbi
|
Pridané:
16.7.2007 11:48
Este na ne musia vygravirovat ruzovym "T-Mobile" a nahrat "upraveny" softver a zablokovat nejake tie funkcie a siete a az potom ho mozu predavat. :)
|
| |
Nerte
Od: Nerte
|
Pridané:
16.7.2007 15:43
Oni vedia ze v Europe by to bol prepadak.
|
| |
fiihaa
Od: fiihaa
|
Pridané:
16.7.2007 12:49
no neviem neviem - vzladom aj na to co tu bolo spominane (operator , cena, vydrz baterie,... ) sa to asi so smartphonom ani nebude dat porovnavat - je to cisto pre **** amikov co dokazu 3 dni stanovat pred obchodom
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
16.7.2007 12:56
neviem si predstavit chodit s takou tehlou vo vrecku,ked funkcie ktore ma su mi nanic,a ktore xcem tam nie su.takze mi je to sumafuk.
|
| |
piXus
Od: piXus
|
Pridané:
17.7.2007 8:00
IMHO tam ide hlavne o funkciu hudobneho prehravaca (teda po telefonovani a pisani sms), a v iPode sa im vydaril, asi nebude na zahodenie ani v iPhone.
Ale tiez ma odradza absencia niektorych v tej cenovej hladine standardnych funkcii.
|
| |
Thaddeus
Od: Thaddeus
|
Pridané:
16.7.2007 12:55
No pekne, uz je to tu... Mozem sa vysmiat bratislavskej MHDecke :P
|
| |
Thaddeus
Od: Thaddeus
|
Pridané:
16.7.2007 12:56
Aaaa, chybicka, tento komentar mal byt k clanku o teleportacii
|
| |
Nerte
Od: Nerte
|
Pridané:
16.7.2007 15:44
lol... zdalo sa mi to trochu odveci.
|
| |
lalala
Od: lalala
|
Pridané:
16.7.2007 16:21
to je v poho ved on je uplne od veci
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
16.7.2007 16:30
molmaniaDSL.sk
|
| |
xapoh
Od: xapoh
|
Pridané:
16.7.2007 18:20
Jasne je to uplna sr*** a za tu cenu kupim omnoho lepsi mobil..toto je tak pre deti aby sa doam NENUDILI ....
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
16.7.2007 21:37
Tusim sa vyjebem na cele DSL len same kokotiny sem pisu. Dopice aj s nimi!
|