| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
16.7.2007 8:41
No v SR v 2010 to skorej 2100 ked uz nebudu operatorovia ale len spolocna siet s cenou hororu 50 sk/min. a bude sa volat: O(2)range Telefonica T-mobile de la Slovakia.
|
| |
Aqw3R
Od: Aqw3R
|
Pridané:
16.7.2007 8:49
300 Mb/s mobilom... hmmmmmmmm...
|
| |
Hovno testuju
Od: Hovno testuju
|
Pridané:
16.7.2007 8:59
Trapaci su to ved moji milovani telekomunisti ich uz davno predbehli!!! Ved mi mame uz 4G!!
|
| |
JoKOoNO
Od: JoKOoNO
|
Pridané:
16.7.2007 9:04
Ste cool chlapci, kvalitka tie vaše vyplody fantazie
|
| |
skan
Od: skan
|
Pridané:
16.7.2007 9:05
to vies na take to domace zuvanie
|
| |
a1a1
Od: a1a1
|
Pridané:
16.7.2007 9:29
no super
a zaserie to cele pasmo
a ping bude aj tak 3214 miliseKUND
|
| |
123
Od: 123
|
Pridané:
16.7.2007 11:02
Tá rýchlosť je výhodná, hlavne keď si v nejakom obrovskom kancli a potrebujes vytlacit dokument z PDA,
namiesto toho, aby si zapajal PDA do PC a tlacil,
vytlacis to cez Wifi a prides po hotovy papier.
|
| |
Pepsi>Cola
Od: Pepsi>Cola
|
Pridané:
16.7.2007 11:20
presne, len ked budes tlacit 5 GB obrazok, tak budes potrebovat rychly net a v budove nemozu byt blondinky, lebo rusia signal.
Blondiky su dobree na take to domaaaace zuvanie.
|
| |
exprd
Od: exprd
|
Pridané:
16.7.2007 13:15
Ja som myslel, ze blondinky su dobre na taketo domace trtkanie.
|
| |
PaloD
Od: PaloD
|
Pridané:
16.7.2007 17:53
Niekto by mal povedať tým Japončíkom, že 3MB sa píše bez nuly....prečo tam majú dve ? (300)...hehehe.....že 300MB/s...kto to kedy videl ???
|
| |
siri
Od: siri
|
Pridané:
17.7.2007 9:24
Expert sa ozval
|
| |
Domapracujuci
Od: Domapracujuci
|
Pridané:
17.7.2007 16:49
Si z BB ?
|
| |
Domapracujuci
Od: Domapracujuci
|
Pridané:
17.7.2007 16:50
Si z BB ?
|
| |
Domapracujuci
Od: Domapracujuci
|
Pridané:
17.7.2007 16:50
Si z BB ?
|
| |
viZer
Od: viZer
|
Pridané:
18.7.2007 15:59
riadna haluz!
|