| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
sup
Od: sup
|
Pridané:
13.7.2007 10:09
A ja sa cudujem, ze co mi to zacina chodit za PDFka
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
13.7.2007 13:27
+1
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
13.7.2007 17:49
tiez som to zaregistroval, ale cudne je,ze len pod windowsom(thunderbird).ked som pod linuxom tak mi nic nechodi(tiez thunderbird).
|
| |
LOL
Od: LOL
|
Pridané:
13.7.2007 18:22
lol jasne , lebo ono si to vybera :DDDDDDDDDDDDDDD
|
| |
Bobik
Od: Bobik
|
Pridané:
15.7.2007 22:30
a ty si spadol z hrusky co co ???
spam nechodi podla toho akeho klienta spustis ;-) ale podla toho ci sa tak rozhodne a jednoducho ti pride aj keby si pouzival zo systemu z buducnosti ...
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
13.7.2007 10:17
Najhorsi spam je kamos na ICQ, ktory prave objavil youtube
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
13.7.2007 10:17
:)
|
| |
fiihaa
Od: fiihaa
|
Pridané:
13.7.2007 10:58
LOL - tiez som zazil
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
13.7.2007 14:30
Presne tak :D
|
| |
Slavius
Od: Slavius
|
Pridané:
13.7.2007 10:52
Ja som sa este nestretol s obrazkovym spamom typu JPEG, ale zato GIF ci staticky alebo v poslednej dobe animovany (ktoreho odhalenie je podstatne tazsie, nakolko spamom je az posledny frame) dostavam do schranky dost...
|
| |
lifo
Od: lifo
|
Pridané:
13.7.2007 11:56
no a zachvilu bude mp3 spam, avi spam a potom nastupi v takej miere ako je v TV :-P
|
| |
the Best
Od: the Best
|
Pridané:
13.7.2007 20:16
potom pride HDTV -spam
|
| |
corletwo
Od: corletwo
|
Pridané:
13.7.2007 20:54
nie, potom príde Chuck
|
| |
Robert
Od: Robert
|
Pridané:
13.7.2007 14:16
Mam pocit, ze velmi uspesnou obranou su RBL. Nasadil som si na server niekolko tyzdnov dozadu a neviem si vynachvalit. Uvadzaju ucinnost cca 80%, co mi zo zaciatku aj priblizne vychadzalo, ale v poslednej dobe mam dojem, ze mi prakticky nic nechodi. Cast spamov mozno zadrzia aj striktne nastavene pravidla v MTA na kontrolu hlaviciek, co este trochu vylepsi celkovu statistiku. Takto sa vlastnelikviduje spam hned pri zdroji a nie aznejakym junk mail filtrom, takze na konkretnom formate spravy az tak nezalezi.
|
| |
Martin
Od: Martin
|
Pridané:
13.7.2007 18:32
no a este velmi ucinna zbran je greylisting. jedina nevyhoda je, ze niektore emaily so troska pozdrzane.
|
| |
Marki
Od: Marki
|
Pridané:
13.7.2007 23:00
No hej, RBL dost pomoze, ale nie je to vseliek. Inac rulesemporium.com uz ma plugin do SpamAssassinu aj na analyzu PDF priloh. Co som to skusal, tak je to dost ucinne.
|
| |
Bobik
Od: Bobik
|
Pridané:
15.7.2007 22:33
nie je to tak ... niektore mailservre maju s tymto problem a ak to bude prave tvoj zakaznik, tak tazko mu vynadas aby si opravil mailserver alebo vymenil spravcu ... :-)
|
| |
corleone
Od: corleone
|
Pridané:
14.7.2007 18:30
Ja som jeden z tych spamerov a poviem vam ze je to popici makacka odoslat denne aspon 1000 sprav!
|
| |
corleone
Od: corleone
|
Pridané:
14.7.2007 18:30
Aj som rozmyslal ze by som siel na stavnu brigadovat, ale toto je lepsie platene.
|
| |
cypher
Od: cypher
|
Pridané:
15.7.2007 3:39
a nepovies mi prosim ta co je na tom taka makacka
|
| |
corleone
Od: corleone
|
Pridané:
15.7.2007 12:29
No vies ako sa naklikas? Ako kokot!
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
16.7.2007 13:58
:D Len mi nehovor ze ty to odosielas rucne strucne. New message a tak. :D
|
| |
BOZZ
Od: BOZZ
|
Pridané:
14.7.2007 21:11
BOZZ
|
| |
Bozz Genuine Advantage
Od: Bozz Genuine Advantage
|
Pridané:
15.7.2007 12:17
Ty spatak nekradni mi nick!
|