| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
anonymous
Od: anonymous
|
Pridané:
12.7.2007 18:20
Mne ani nejde o design, velmi som z tych obrazkov nevidel, ale hlavne o funkcnost, ktora je skvela. keby take nieco konecne napadlo linksys sklbit: adsl modem(router) s wifi-n a gigabitovym ethernetom. Takyto router hladam uz dlho. Ci bude tento kvalitny, to netusim...
|
| |
qaws
Od: qaws
|
Pridané:
12.7.2007 18:21
Celkom lacny, aj ked sa mi nepaci, ze nema zabudovany DSL modem.
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
12.7.2007 18:25
TV abo radio do toho neslo zabudovat ? :)
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
12.7.2007 18:29
TV abo radio do toho neslo zabudovat ? :)
|
| |
trish
Od: trish
|
Pridané:
12.7.2007 18:35
Neboj, japonci to upgradnu :)
|
| |
1234
Od: 1234
|
Pridané:
12.7.2007 23:04
Trt, rusaci to ohackuju a bude to vediet pripravit aj ranajky (kto mal mobil pravy Siemens - tzn. x45-75 vie o com hovorim ;) )
|
| |
kkt
Od: kkt
|
Pridané:
12.7.2007 23:50
o čom vraviš ?
|
| |
metase
Od: metase
|
Pridané:
13.7.2007 0:29
iba o jednom hoaxe co sa kedy siril netom
|
| |
1234
Od: 1234
|
Pridané:
13.7.2007 1:12
WTF? Aky hoax?
Vravim o tom co dokazali rusaci vyzdimat z jednoducheho telefoniku, keby sa v rusku predaval iPhone, tak uz teraz to je vsetko poodomykane a bol by patch na nahratie Windows Mobile :))
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
13.7.2007 14:41
lol, a preco by tam niekto tahal ten humus?
|
| |
andy
Od: andy
|
Pridané:
15.7.2007 17:34
nho Windows Mobile je o dost lepsi jak co ma ten Ishit ...
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
12.7.2007 18:34
Zaujimave riesenie. Aj design sa mi paci.
|
| |
tri
Od: tri
|
Pridané:
12.7.2007 19:10
ibaze u nas nebude stat patku ale sedmicku alebo viac
|
| |
Slavius
Od: Slavius
|
Pridané:
12.7.2007 22:51
Ak bude stat viac ako 6,500 tak to si radsej kupim Cisco ASA 5505...
|
| |
Xwing
Od: Xwing
|
Pridané:
12.7.2007 19:13
Mne sa páči na obrázku ten usage za posledných 24hodín: 6,5MB, 4,2MB, 0,8MB to mi pripomína časy 56kbps modemov :D
|
| |
qaws
Od: qaws
|
Pridané:
12.7.2007 21:20
Ja si myslim, ze je to skryta reklama na Slovanet.
|
| |
Teda
Od: Teda
|
Pridané:
12.7.2007 22:36
XD
XD
XD
|
| |
trolo
Od: trolo
|
Pridané:
14.7.2007 20:27
SD
SD
SD
|
| |
wee
Od: wee
|
Pridané:
12.7.2007 20:51
mam IPTRAF :)
|
| |
pol
Od: pol
|
Pridané:
12.7.2007 21:12
ja mam router niekde zapadany prachom a tam pekne potichu pracuje :)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
12.7.2007 21:52
ancijaša toto nieje dobry displej to by sused hned videl ze surfujem cez jeho Draytek Vigor co mu ho tak dobre nastavili technici Tikomu :o)))
Tikom sa tak stava najvacsi poskytovatel free internetu na Slovensku s v pokryti uz dnes poraza Timobajl aj Orindz
|
| |
Tikom fan
Od: Tikom fan
|
Pridané:
12.7.2007 22:04
jj, su perfektne nastavene :D Konecne skutocne FREE internet
|
| |
limki
Od: limki
|
Pridané:
12.7.2007 22:25
free jak free, ja pevne verim, ze moj vigor so skrytym SSID, kontrolou pristupu MAC a WEP heslom nikto nezneuziva... hlavne lebo je tieneny faynymi stenami
ale k susedovi :
skus vysvetlit fizlom, ze si sa do ziadneho bytu nevlamal, lebo neboli zamknute dvere ... dali by ta tam, kam zrejme patris
|
| |
ZZOB
Od: ZZOB
|
Pridané:
12.7.2007 23:46
Skryvanie SSID je k*k*tina na entu, radsej si tam nieco vymysli a napis. A zmen WEP za WPA.
MAC filter je pri sifrovani viacmenej zbytocny, ak niekto vie obist encryption, tak MAC si vie zmenit tiez.
|
| |
Marki
Od: Marki
|
Pridané:
13.7.2007 0:25
No asi tak... Prisiel som autom ku kamosovi, zapol som notebook a airodump a asi o 10 sekund som videl na obrazovke jeho skryte SSID :) A to mal len zapnuty notebook doma. A WEP je naozaj otazka par minut, treba pouzivat minimalne WPA (ak nie WPA2). A pre paranoikov idealne WPA2 + sifrovany VPN tunel :)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
13.7.2007 0:26
ale to sa "same" pripojilo lebo default to nema zapnute sifrovanie podla tikom navodu ziadne skryte SSID ziadny mac filter ziadny wep ani wpa
|
| |
ZZOB
Od: ZZOB
|
Pridané:
13.7.2007 1:10
Ano a ked uvidim niekde pootvorene dvere, tak tam vbehnem, vykradnem a ono sa to "samo", lebo default tam nie je nainstalovany alarm, strazny pes a ani sa to samo nezamyka...
Nebud trapny. Ja len dufam, ze ked to ten sused zisti (staci aby prisiel skuseny kamarat na navstevu) poda trestne oznamenie a Bozz sa konecne uvedomi...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
14.7.2007 7:39
skus vysvetlit poistovni ak ti ukradnu auto ze si tam nemal alarm ani posratu LED blikacku za 1,20Sk a nechavas stale otvorene dvere.
poslu ta pekne do najmeksieho zenskeho organu a velkym oblukom
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
14.7.2007 7:36
preco si si dal WEP? a nie WPA
myslis si ze fizel tomu rozumie?
|
| |
ZZOB
Od: ZZOB
|
Pridané:
12.7.2007 23:41
jj, toto je dobra zabava, vypnut si na routri sifrovanie, MAC kontrolu, dat si defaultne SSID a cakat aky debil sa pripoji. Potom staci wireshark a je o zabavu na cele poobedie postarane, debil sa nam pochvali kamaratom na ICQ, prihlasuje sa na fora, nezabudne skontrolovat svoj email, pricom ho odkaz "zabezpecene prihlasenie" zasadne nezaujima. Pokial mame vybavenie & schopnosti mozeme debila skusit vystopovat a vyrobit mu specialne pre neho obalku s modrym pruhom a dorucit mu ju. Po analyze ziskanych dat z jeho surfovania mame zabavu s nesieranim kamaratov, posielanim neslusnych e-mailov, ak je debil este harant, napalenim rodicov atd. V pripade, ze sme vstali lavou nohou a nechce sa nam hrat, nahodime jednoduche zabezpecenie aby ho debil musel cracknut, pripadne ak je debil neschopny, aspon MAC filter, pripadne ak si prezyvku \"debil\" debil skutocne zasluzi, tak len nechame varovne SSID, zaznamename zneuzitie a podame trestne oznamenie na neznameho pachatela.
|
| |
ZZOB
Od: ZZOB
|
Pridané:
12.7.2007 23:41
Najlepsie je ako si lama mysli, ze je king hacker a sused je idiot co nevie nastavit router, a pritom sa na nom celu dobu bavime :o)))
Lamy sa tak stavaju najvacsim zdrojom zabavy na Slovensku, v zachvatoch smiechu uz dnes poraza Halbota a videa na youtube od kamosov na ICQ
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
14.7.2007 7:44
to nie je zabava kamo!!!!! takto nastavuju technici svojich zakaznikov,myslis si ze maju cas nastavovat klientovi wep alebo wpa vy..bu sa na to tikom ich plati aby rychlo a co najviac ludi zapojili a tak to potom vyzera.Zober svoj notebook daj si vo windowse hladat okolite siete budes velmi prekvapeny.
Najviac sa mi paci okridlena veta v manuali "SIFROVANIE NIE JE OD VYROBY NASTAVENE" ale nenapadlo ich hned za tuto cast pripojit ako sa nastavuje wep a wpa to su sluzby na posratie
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
12.7.2007 22:23
Som GAY.... a neviem gramatiku... :(
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
14.7.2007 7:45
si lacny trulko co sa skryva za moj nick
skap kamarat!
|
| |
DennList
Od: DennList
|
Pridané:
13.7.2007 0:08
Two hotties kissing in the back of a limo.
<a href=http://paparazzidog.com/all/346/0/>New shocking video</a>
|
| |
bingoros
Od: bingoros
|
Pridané:
13.7.2007 6:29
He soon should've laboured stamp a syntax hour ago. One asian nude is she ashore told her excursion about her bustling chimpanzees and he thought one of our dad's was the one who knocked her up. At school, heights fell into a pattern, also. Something seemed innocently wrong. <a href=http://nudewar.com/nudist/index.php > Candice michelle nude topless teens </a>
|
| |
rutgerhauerd
Od: rutgerhauerd
|
Pridané:
13.7.2007 7:15
Best products for you!
http://www.tryfast.info/a/ - Penis Growth Patch Rx
http://www.tryfast.info/s/ - Advanced Gain Pro Pills
http://www.tryfast.info/r/ - Ultra Allure Pheromones
http://www.tryfast.info/n/ - Anatrim
http://www.tryfast.info/g/ - Regenisis HGH
|
| |
ZenDers
Od: ZenDers
|
Pridané:
13.7.2007 9:06
http://www.hyip-catalog.com
I want to invest money online.
On a site written that it is the program which helps make money online.
As you think it works really?
This site:
http://www.hyip-catalog.com
|