| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
-0-
Od: -0-
|
Pridané:
12.7.2007 11:40
no pekne! uz sa tesim ked sa budu predavat ako rozky v tescu.
|
| |
fafo
Od: fafo
|
Pridané:
12.7.2007 11:48
vsak uz teraz su skoro take ceny, akurat kupovat to priamo v tescu by som osobne neriskoval =D
|
| |
Scorpio
Od: Scorpio
|
Pridané:
12.7.2007 12:58
Akoze prinos tejto spravy pre nas je nulovyyyy.
Bude chleba kvoli tomu lacnejsi? :D
|
| |
RE:
Od: RE:
|
Pridané:
12.7.2007 14:26
bez sa stazovat na nejake dochodcovske forum.. na IT fore sa zvykne pisat o elektronickom svete a ne o chlebe ty truľo..
|
| |
fiihaa
Od: fiihaa
|
Pridané:
12.7.2007 15:29
tato sprava bola pre tvoj elektronicky svet urcite dolezita
|
| |
M15k0
Od: M15k0
|
Pridané:
12.7.2007 14:27
Chleba nie, ale mozne mlieko :)
|
| |
Jibu
Od: Jibu
|
Pridané:
12.7.2007 18:59
Hej LCD-čka budú lacnejšie :P len tak na okraj v članku je niekoľko chýb ohľadne gramatiky ;)
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
13.7.2007 10:00
Tak ich napis.
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
12.7.2007 21:14
tak ake TV? LCD ci Plazmu?
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
13.7.2007 19:25
nechaj si crt a kup tomu vyssie rozky aby sa nestrachoval :-)
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
13.7.2007 15:50
Aspon vidno ako sa kazia. Alebo si myslite ze k jednemu PC zapajaju o 4.6% LCD viac?
|
| |
quad damage
Od: quad damage
|
Pridané:
13.7.2007 18:03
LCD sa predá o 4.6% viac ako PC!!! TAKY ZDRVUJUCI ROZDIEL??!!
|