| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
forcer
Od: forcer
|
Pridané:
12.7.2007 11:02
Uvidime ci sa uchyti zfs alebo btrfs, mozno by nebolo od veci skusit porovnat rychlosti/moznosti tychto dvoch filesystemov.
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
12.7.2007 11:28
zeta fs sa pravdepodobne presadi, hned po prechode jadra na gpl3. Chudatko windows zasa ma smolku ;)
|
| |
aaa
Od: aaa
|
Pridané:
12.7.2007 12:20
vravi Ti nieco WinFX
|
| |
winFX
Od: winFX
|
Pridané:
12.7.2007 12:33
co nam ma hovorit winFX? autor nemyslel nahodou na WinFS, ktory nejako zahadne zmizol z uzasneho Windows "WOW" Vista?
|
| |
krtko
Od: krtko
|
Pridané:
12.7.2007 12:36
no tiez myslim, ze sa trochu preklepol. ale ked uz sme pri tom winfs, tak to aj tak nie je nic ine ako obycajne ntfs, nad ktorym bezi nieco ako relacna databaza na uchovavanie metadat
|
| |
lifo
Od: lifo
|
Pridané:
12.7.2007 13:28
To je ten suborovy system co uz slubuju niekolko rokov?
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
12.7.2007 16:48
myslis ZFS ? ;o) ...
|
| |
martin
Od: martin
|
Pridané:
12.7.2007 15:26
nikto nikdy nepovedal ze ZFS bude uvolneny pod GPLv3 spolu so Solarisom ...
|
| |
joe
Od: joe
|
Pridané:
12.7.2007 13:42
nemate niekto nejaku prirucku k oracle ak hej tak mi ju, alebo aspon link poslite na hhhaaaa@gmail.com
Diky moc(sorry, ze som to sem prekopcil... ale naozaj tu prirucku potrebujem)
|
| |
xyz
Od: xyz
|
Pridané:
12.7.2007 14:00
docs.oracle.com
|
| |
joe
Od: joe
|
Pridané:
13.7.2007 0:00
ja potrebujem prirucku, aby som sa s tym naucil robit...
|
| |
Buri
Od: Buri
|
Pridané:
13.7.2007 8:10
Joe a to co sa chces ucit? ten suborovy system , alebo ako ho skompilovat, alebo oracle databazu , alebo ako ju nainstalovat ,alebo SQL ? sadni si tak na 10 a daj sa dohromady, potom sem napis co vlastne potrebujes
|
| |
xyz
Od: xyz
|
Pridané:
13.7.2007 9:56
Na linke co som dal docs.oracle.com je dokumentacia ("prirucka") ku skoro vsetkym oracle produktom - od databazy, iASu az po e-bussines suite. Je tam to iste ako na dokumentation CD k jednotlivym produktom.
|
| |
xapoh
Od: xapoh
|
Pridané:
12.7.2007 12:17
Je to tak... odhodlanie linuxovej komunity mozno raz porekona aj vsemohuci Microsoft..
|
| |
joe
Od: joe
|
Pridané:
12.7.2007 13:40
nemate niekto nejaku prirucku k oracle ak hej tak mi ju, alebo aspon link poslite na hhhaaaa@gmail.com
Diky moc
|
| |
lobo
Od: lobo
|
Pridané:
13.7.2007 5:20
mam asi 1.5GB 'nejakych priruciek'
|
| |
glide
Od: glide
|
Pridané:
12.7.2007 23:36
mna by zaujimalo porovananie s ReiserFS
|