| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
nechápavý
Od: nechápavý
|
Pridané:
11.7.2007 21:46
Nechápem
|
| |
gigalol
Od: gigalol
|
Pridané:
11.7.2007 21:47
pozri si to video ani ja som moc nechapal predtym
|
| |
OMG
Od: OMG
|
Pridané:
11.7.2007 21:59
Toto je stare jak internet, pouzivam to uz 4 roky
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
11.7.2007 22:16
tak tak, staree
|
| |
pete
Od: pete
|
Pridané:
12.7.2007 0:43
raz dva tri. skuste si precitat posledny odstavec a pochopite, preco pisu o tom teraz
|
| |
salmek
Od: salmek
|
Pridané:
12.7.2007 1:32
sak netvrdia, ze je to nejaka novinka ale ze si to ziskava popularitu teraz na vyhladavanie hudby.
ja som to poznal ale hladal som s tym pdf, pouzit na hudbu ma to nejak nenapadlo.
|
| |
mp33
Od: mp33
|
Pridané:
11.7.2007 21:51
mi to dost pripomina regularne vyrazy. Ten chlapik asi bude nejaky znudeny vysokoskolak. ale je to zaujimave
|
| |
ooO
Od: ooO
|
Pridané:
11.7.2007 21:54
čo je na tom nelegálne?
|
| |
julo
Od: julo
|
Pridané:
11.7.2007 21:56
distribuovat hudbu, ak nie si vydavatelstvom ktoremu patri, je samozrejme nelegalne. aj u nas.
|
| |
ooO
Od: ooO
|
Pridané:
11.7.2007 22:11
poskytovanie mozno
|
| |
max
Od: max
|
Pridané:
11.7.2007 22:01
no google dostal facku aspon uz vie preco je najpouzivanejsi vyhladavac :-D
|
| |
magnum
Od: magnum
|
Pridané:
11.7.2007 22:02
no toto je uz dost stare a zname a pravdu povediac som si myslel ze aj vseobecne rozsirene...
|
| |
gwixt
Od: gwixt
|
Pridané:
11.7.2007 23:13
stare, rozsirene ... dobre sa v tom vyhladavaju napr aj dokumenty (pdf) a pod ...
ja som tak minule nasiel jednu starsiu verziu programu ktora uz nebola na ziadnych strankach
|
| |
Dr. Vylíž jej ju
Od: Dr. Vylíž jej ju
|
Pridané:
11.7.2007 22:44
az teraz som si uvedomil ze to DSL.sk vlastne nie je DSL ako som prepodkladal ale DIGITALNY SVET POD LUPOU looool ostrali ste narod
|
| |
hmm
Od: hmm
|
Pridané:
11.7.2007 23:11
dobre ranko ..
|
| |
-0-
Od: -0-
|
Pridané:
12.7.2007 11:03
...stara mama
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
11.7.2007 23:00
Na pomalú tetu p2p som sa uz davno vybodol, uz len strýček google a rapidshare. Kedysi som mal 70 Giga upload a 40 Giga download, teraz 30 Giga download a 5 Giga upload. A mam to 10krat rychlejsie :D
|
| |
Azurit
Od: Azurit
|
Pridané:
12.7.2007 0:40
Evidentne si nepochopil filozofiu p2p.
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
12.7.2007 6:53
Pochopil, len ma stvalo, ze som pri osem krat pomalsej rychlosti uploadu oproti download uploadol 2 krat viac.
|
| |
???
Od: ???
|
Pridané:
12.7.2007 7:35
To si velmi pochopil :(
|
| |
Ivan1
Od: Ivan1
|
Pridané:
12.7.2007 14:53
Ako vyhľadávaš staršiu hudbu na Rapidshare? Iba cez rôzne fóra ako napr. lamky.net?
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
11.7.2007 23:03
ale aj tak si myslím, že v švajčiarsku teraz prší
|
| |
choze
Od: choze
|
Pridané:
11.7.2007 23:11
tak rad bi som to vyskusal,len som z toho akosi jelen,a niesom urcite sam.co tak keby ste napisali aj jeden slovensky priklad.diiiiik
|
| |
:-D
Od: :-D
|
Pridané:
11.7.2007 23:21
no objavenie ameriky :D a este vam poviem taku "novinku", ze som mal (uz nemam, kedze warezacim) javascript, ktory stacilo pastnut do adress baru a dat enter a zazracny script vypytal interpreta, album, pesnicku a dalsie informacie a pomocou googlu nasiel ;) a je to stare uz mrte dlho. teste sa, mozno o taky rok bude na to aj video na youtube a bude z toho velke boom :D
|
| |
igor
Od: igor
|
Pridané:
12.7.2007 0:20
Priklad: intitle:"index.of" -inurl:(asp|jsp|php|html|htm|cf|shtml) "parent directory" "size" "last modified" "description" [snd] almost.unreal
|
| |
Noviny z roku 2002
Od: Noviny z roku 2002
|
Pridané:
12.7.2007 0:29
WOW! Toto je roky stara vec (Google hacking), urcite to bolo uz aj na DSL a oni to teraz objavia a este k tomu odkazuju so slovami "objavilo sa" na video z pred troch mesiacov... Ja sa bavim a cakam na clanok "Windows Vista konecne v predaji - ako ukazuje najnovsie 2 mesiace stare video z youtube, Vista sa konecne predava!!!"....
|
| |
Garry Hobson
Od: Garry Hobson
|
Pridané:
12.7.2007 0:31
Btw. ak poznate serial Zajtrajsie noviny, tak toto je velmi podobne :)
Akurat jemu zazvoni budik, zamnauci macka a ma na prahu zajtrajsie noviny, tak mne zazvoni budik, zapipa komp pri boote a na DSL si precitam 2 roky stare noviny :D
|
| |
salmek
Od: salmek
|
Pridané:
12.7.2007 1:35
co to meles? kde tam vidis objavilo sa a kde tam vidis, ze pisu, ze je to nejaka novinka?
|
| |
xko
Od: xko
|
Pridané:
12.7.2007 9:37
Neries ho, dalsi magor ktory vie nieco skorej a musi to dat vsetkym najavo aky je.
|
| |
dressler
Od: dressler
|
Pridané:
12.7.2007 1:16
jezisi to je stare na blackhole.sk to bolo tusim pol roka dozadu :P
|
| |
MM3
Od: MM3
|
Pridané:
12.7.2007 22:39
Na fuckmyblackhole.sk to nebude asi nikdy :(
|
| |
Orbi
Od: Orbi
|
Pridané:
12.7.2007 1:36
Priznam sa ze ja o tom pocujem prvy krat.
|
| |
Que
Od: Que
|
Pridané:
12.7.2007 4:01
hej neviete ci niekedy je pesnicka uz zadarmo?
ako napriklad povedzme ze pesnicky Kryla. Nemal potomkov(aspon myslim) je uz davno skapaty, ktovie ci vidavadelstvo co mu vidalo platne este existuje, tak kto ma zarabat na jeho tvorbe?
|
| |
Peto_MiG
Od: Peto_MiG
|
Pridané:
12.7.2007 8:44
Copyright plati, ak sa nemylim, 50 rokov. Potom si s tym moze robit kto chce co chce. Napriklad skorsie albumy od Elvisa su uz free :-)
Vydavatelov to velmi trapi. Oni by najradsej za jednu staru vec inkasovali aspon 1000 rokov. Pritom najvacsi zisk prichadza v prvom roku pocas turne, potom uz to ide prudko dole. A myslim si, ze ak autor na tom nezarobil pocas 50 rokov, tak uz nic. A po 50 rokoch od vytvorenia diela uz je zvycajne aj tak po smrti.
Aj toto je dovod, preco sa uz daju kupit albumy z 60.rokov za vypredajove ceny. Jednoducho onedlho uplynie ochranna doba a mozu byt legalne zadarmo hoci aj na Internete.
|
| |
???
Od: ???
|
Pridané:
12.7.2007 7:36
Toto bolo na google zname uz od cias stryka fostrera - kto nema predstavivost tak musel pockat kym mu to niekto napise :)
|
| |
novinka
Od: novinka
|
Pridané:
12.7.2007 8:16
Tak to je teda "novinka" Ja takéto vyhladavanie uz pouzivam cez 2 roky. JJ, ludia sú lamy. Len poslednu dobu sa Google nedrzi presne zadanych pravidiel.
|
| |
aj ja
Od: aj ja
|
Pridané:
12.7.2007 11:35
Aj ja túto techniku dlho používam a nepotrebujem Limewire
|
| |
n!†ram
Od: n!†ram
|
Pridané:
12.7.2007 11:48
toto vazne funguje, a najde to aj slovenske...
|
| |
aaa
Od: aaa
|
Pridané:
12.7.2007 12:06
pokus s uvodyovkami... "slovo"
|
| |
bbb
Od: bbb
|
Pridané:
12.7.2007 17:36
pokus s qwerty...qwertz
|
| |
ccc
Od: ccc
|
Pridané:
12.7.2007 22:41
pokus ruskými znakmi dčřčřč
|
| |
ddd
Od: ddd
|
Pridané:
12.7.2007 22:43
druhý pokus s ruskými znakmi:
ЫШПЩ
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
12.7.2007 14:51
Tu mam pre vas nieco lepsie: http://opendir.berkery.nl/
ja to uz pouzivam ani neviem rok? dva?. A nemusite si lamat prsty pisanim tych dlhych slov. Potom si v ponuke vyberiete co chcete hladat (mp3 exe ...) a date: Do you feel lucky, punk?
Otovri sa nove okno a hopla gugl ma uz zadane parametre hladania.
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
15.7.2007 11:21
to ste ako nikdy necitali ziadny "warez" navod na google mp3 indexi ???
|