| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
11.7.2007 9:27
deväť hodín na 2 GHz P4 :)
mohli radsej cakat 3-4 hodinky s Core 2 Duo.
|
| |
winxprt
Od: winxprt
|
Pridané:
11.7.2007 9:31
no ani nie, kedze komprimacny proces vyuziva 1 thread
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
11.7.2007 10:04
ale aj 1-threadove aplikacie su efektivnejsie na core2 Duo, kedze jedno jadro moze vyuzit cache aj druheho vtedy "nevyuziteho" jadra, okrem toho komprimacia je silna stranka core architektury
|
| |
bytes
Od: bytes
|
Pridané:
11.7.2007 10:14
tak, tak, pri komprimacii sa vyuzivaju obidve jadra
|
| |
Aqw3R
Od: Aqw3R
|
Pridané:
11.7.2007 10:25
to, kolko jadier sa vyuziva zalezi od komprimacneho softveru a jeho implementacie a nie od hardveroveho vybavenia stroja, na ktorom bezi!
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
11.7.2007 10:49
presne tak, napriklad samotny WinRar podporuje dual Core CPU len od urcitej verzie, presne sa nepamatam od ktorej, tak nechcem zavadzat :)
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
15.7.2007 11:18
celi tento diskusny strom je trapny...
|
| |
crusty
Od: crusty
|
Pridané:
11.7.2007 12:43
tam ale je už v podmienkach že Must run in <10 hours on a 2GHz P4 with 1GB RAM and 10GB free HD
inak tych 9 hodín je teda fakt veľa..
|
| |
morgun
Od: morgun
|
Pridané:
11.7.2007 16:31
Mne ide viac o komprimacny cas, ako o vyslednu velkost. Ten pol megabajt navyse ma nezabije aj tak väcsinou pakujem kvoli gmailu aby som mohol posielat programy popripade viacero suborov naraz...
|
| |
OMG
Od: OMG
|
Pridané:
14.7.2007 11:28
OMG, ty si magor! Toto je sutaz o najlepsiu komprimaciu dat pre podporu rozvoja umelej inteligencie a ty tu zacnes motat tvoj debilny gmail a rychlost kompresie?!?
|
| |
toxical_ali
Od: toxical_ali
|
Pridané:
11.7.2007 22:36
tak to urcite nebezalo pod windows... to by urcite vyhodilo modru obrazovku alebo podobnu picinu
|
| |
crusty
Od: crusty
|
Pridané:
12.7.2007 8:55
:D :D
|
| |
corleone
Od: corleone
|
Pridané:
11.7.2007 9:53
tomu hovorim dobre zbaleny subor. a docela na tom zarobil
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
11.7.2007 10:40
ani moc na tom nezarobil..predpokladam, ze upravy nerobil len par hodin..
ale zarobit moze dodatocne - na reklame, predaji svojich produktov..
|
| |
super
Od: super
|
Pridané:
11.7.2007 10:12
super Bomba :)
|
| |
pistiacik
Od: pistiacik
|
Pridané:
11.7.2007 10:15
ten subor je fakt pekny som sa na to pozeral pomerne haluz
|
| |
Montano89
Od: Montano89
|
Pridané:
11.7.2007 11:55
kde si ho tam nasiel ? hladam ho uz xvilu a neviem kde sa da stiahnut daj sme pls odkaz
|
| |
fuuuuuuuj
Od: fuuuuuuuj
|
Pridané:
11.7.2007 10:13
Boh vas miluje. Milujte vy jeho aj ked mate mizerne platy :(, tu su ludia ktory okradaju :( a su sebci
|
| |
someone
Od: someone
|
Pridané:
11.7.2007 10:36
tak ty si iny ..., ked je niekto schopnejsi ako ty tak ta okrada co :-)
|
| |
wirgonc
Od: wirgonc
|
Pridané:
11.7.2007 10:19
zabalim disk do alobalu, a nebude mat ani kilo :)
|
| |
kloop
Od: kloop
|
Pridané:
11.7.2007 14:32
komprimacia pre komprimaciu ... za takychto podmienok v praxi na hovno
|
| |
Roman
Od: Roman
|
Pridané:
11.7.2007 20:00
To iste aj Formula 1.
|