| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
kiki
Od: kiki
|
Pridané:
10.7.2007 14:08
k comu mi bude iphone - v usa stoji 40000 vratane pausalu, kori je nutny. Co tak n95 + 8gb flash - urcite lepsia volba
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
10.7.2007 14:13
rovnaky nazor maju asi aj ti hackeri, inak tiez si myslim, ale ved o tom je cele apple, nepriniesli taku novinku aby sme za nu mali tolko platit, a navyse este aj ostatne podmienky s jeho pouzivanim, tiez som za highendove modely SE, alebo Nokia
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
10.7.2007 14:36
apple meni trh!
treba si precitat clanok - rozhovor s marketingovou sefkou nokie..myslim pred par dnami na mobil.sme.sk..
neobhajuj iphone, sam bych si ho nekupil, ale uz len svojim predstavenim rozhybal trh, ukazal nove trendy..a svojim predajom potvrdil, ze ludia chcu i nieco ine ako je len klasicka ponuka klasickych mobilov..
cize, prospech z tohto budeme mat vsetci..aspon tot moj nazor:)
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
10.7.2007 14:36
*neobhajujem iphone*
|
| |
Nerte
Od: Nerte
|
Pridané:
10.7.2007 16:54
Nove tredny nemoznosti posielania MMSiek, zapojenia beznych sluchatok cez jack a vyhladavania v kontaktoch?
|
| |
ako_Vanok
Od: ako_Vanok
|
Pridané:
10.7.2007 17:47
a co tak otocenie orienatcie displeya pri otoceni telefonu co ovladanie cez sklo prstom atd atd. trepete tu vy paprdovia ako to je na nic ale este som od nikoho z vas necital ziadnu alternativu kto nieco take ponuka.... kecat kecat a pritom mate nejaku sunku a nikdy ste ani nemali smart phone, na zgrcanie s takych debilcekov :)
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
10.7.2007 17:49
mudry jak radio...preslo mi rukami dost vela phonov a aj PDAcok, uprimne ti mozem povedat ze mozem osrat cele ovladanie cez sklo alebo otocenie orientacie displeja ked budem moct ako kokot skrolovat cez 2000 kontaktov...tolko k tebe
|
| |
ako_Vanok
Od: ako_Vanok
|
Pridané:
10.7.2007 21:33
hej aj mne preslo rukami vela knih a nie som polyhistor, aj mne preslo rukami vela telefonov, kolko je vela? 10? 100? uz ta vidim ako dokazaes vychytat muchy a poriadne zvladnut a zistit aky je telefon za menej ako dva mesiace denneho pouzivania, ze ti ich preslo tak vela cez ruky skor svedci o nejakej uchylke a nie o tom zeby si kazdy hned "zjedol" ale co uz aj tak ako aj ostatni blbeckovia tvojho rangu si nenapisal ekvivalentnu ponuku k iPhonu :) jasne ziadna nie je a ty to vies a to ta serie uboziacik :)
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
10.7.2007 22:26
Kamarat teba urcite museli v skole sikanovat, ale ja ta chapem, takymi recami ako: "uboziacik" alebo "blbeckovia tvojho rangu" si len kompenzujes to ze si najvacsi frajer na tomto webe....zobud sa, nezijes vo svete kde sa rano nadychnes a vecer vydychnes...chudak, uprimne je mi ta luto...
|
| |
ako_Vanok
Od: ako_Vanok
|
Pridané:
10.7.2007 22:30
pocuj ako som ta nazval je priliehave pretoze si zatial aj tak nenapisal nic k teme, skus byt trosku realny a racionalny a vyjadri sa k teme alebo sem nepis.... :)
|
| |
inetMark
Od: inetMark
|
Pridané:
11.7.2007 0:54
Predviedli ste nam, ako vyzera diskusia 14rocnych chlapcov.
Preco sa musite za kazdu cenu hadat?
Kazdy telefon ma pro a proti. Mne sa design iPhonu paci. Je to vazne pekny telefon. Som vsak zastancom WM zariadeni (napriklad HTC TyTN ci HTC Kaiser), takze iPhone u mna nema sancu koli svojim chabym funkciam pre pracu. Ono je to skor urcene teenagerom a mladezi, respektive ludom, co nepotrebuju naplno vyuzit svoj 'telefon'.
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
11.7.2007 12:18
aj tak si myslim ze Snake je blizsie k pravde uz len preto lebo nema potrebu sa vyjadrovat vulgane a urazat ako ten druhy majster
|
| |
Nerte
Od: Nerte
|
Pridané:
11.7.2007 13:32
OK, vyjadrim sa k teme. Z iPhonu sa nedaj uposielat MMS. Skvely moderny telefon! Presne tie debilinky typu dotykovy displej a pekne ikonky su pre ludi ako si ty. Proste ked ti staci ze sa za 15 000 Sk niekomu ukazes aky si "frajer" tak nech sa paci, chod si ho kupit. Ale presne taketo veci som aj od neho cakal, kedze je to od firmy Apple. Je to ako s ich "skvelymi" iPodmi. Pridrbany "cool" prehravac na ktory nedas posratu mp3ku bez iTunes a neviem ani fungovat ako mass storage device. Ale hlavne ze sme "cool", ze? Presne pre ludi ako ty. Jednoduchych... Obal predava a teba si uz kupili. Musis mat IQ menej ako 100 ked si im na to skocil.
|
| |
ako_Vanok
Od: ako_Vanok
|
Pridané:
11.7.2007 20:35
hm to som moc nepostrehol ze sa nedaju z Iphone posielat mms, hodnotim to podla mojich uzivatelskych priiorit , pouzivam uz 4 rok smart phone (momentalne nokiu n80) ale mms som nikdy ziadnu neposlal 100 kb co umoznuju nasi operatori je pri 3megapixelovom fotaku smiesne, ked potrebujem poslat subor, fotku, gif, jpg ci cokolvek ine posielam to mailom aj tak.
Prave preto som chcel pocut od ludi ako snake co je na iPhone tak slabe co maju sucastne porovnatelne mobily, tak som bol snad aj trosku vulgarny, ucel to splnilo aspon niekto napisal cosi rozumne....
|
| |
majky
Od: majky
|
Pridané:
12.7.2007 1:22
o com trepes?? 3OO kb som v pohode posielal z orange aj t-mobile , vies ono to zalezi aj na mobile
|
| |
ako_Vanok
Od: ako_Vanok
|
Pridané:
12.7.2007 11:38
tak alebo uz operatori umoznuju posielat vacsie mms alebo nevies o com hovoris ty, myslim ze ked to neposlala n 7610 pred dvomi rokmi ani n80 pred rokom tak to v mobile urcite nie. radsej si pozri ci tie subory fakt mali 300 kb ako pises. ja si zatial idem popozerat ci uz operatori neumoznuju fakt posielat vacsie mms
|
| |
nakladac
Od: nakladac
|
Pridané:
11.7.2007 11:24
no ved jemu veru preslo rukami vela mobilov. ved viete kolko ich maju v skole? kazdy tam ma mobil takze je urcite "odbornik"
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
11.7.2007 14:55
Presne si to vystihol, u nas v skolke sa hrame s najnovsimi 3310mi
|
| |
ICQman
Od: ICQman
|
Pridané:
10.7.2007 18:41
NEJDE ICQ NAPISTE DACO OFICIALNE CO STYM JE NEJDE ICQ NAPISTE DACO OFICIALNE CO STYM JE NEJDE ICQ NAPISTE DACO OFICIALNE CO STYM JE NEJDE ICQ NAPISTE DACO OFICIALNE CO STYM JE NEJDE ICQ NAPISTE DACO OFICIALNE CO STYM JE NEJDE ICQ NAPISTE DACO OFICIALNE CO STYM JE NEJDE ICQ NAPISTE DACO ICQ NAPISTE DACO OFICIALNE CO STYM JE NEJDE ICQ NAPISTE DACO OFICIALNE CO STYM JE NEJDE ICQ NAPISTE DACO OFICIALNE CO STYM JE NEJDE ICQ NAPISTE DACO OFICIALNE CO STYM JE NEJDE ICQ NAPISTE DACO OFICIALNE CO STYSTYM JE NEJDE ICQ NAPISTE DACO OFICIALNE CO STYM JE NEJDE ICQ NAPISTE DACO OFICIALNE CO STYM JE NEJDE ICQ NAPISTE DACO OFICIALNE CO STYM JE NEJDE ICQ NAPISTE DACO OFICIALNE CO STYM JE NEJDE ICQ NAPISTE DACO OFICIALNE CO STYM JE NEJDE ICQ NAPISTE DACO OFICIALNE CO STYM JE
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
10.7.2007 19:18
mne ide v pohode, ziadny vypadok
|
| |
Peto_MiG
Od: Peto_MiG
|
Pridané:
11.7.2007 10:21
Pouzi alternativu. Miranda, Jabber,...
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
10.7.2007 18:58
jj a hlavna ta n95 je krajsia ma klavesnicu a je to nokia... BTW:nechce sa to tu volat iDSL.sk?
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
11.7.2007 12:19
akoze fakt mas pravdu total suhlas s oboma vyhlaseniami
|
| |
ibalgin 400
Od: ibalgin 400
|
Pridané:
10.7.2007 23:09
Sorry Ericsson ma stavbarsky dizajn a kto by sa uz dnes tak chvalil N95...
|
| |
nakladac
Od: nakladac
|
Pridané:
11.7.2007 11:26
musim suhlasit, SE to riesi ako tehly, ostre a zaoblene. A nokia ma tiez poriadne j3by velke.
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
11.7.2007 12:19
ty si asi nevidel ake hovado je ajfón
|
| |
Nerte
Od: Nerte
|
Pridané:
11.7.2007 13:36
Hej hej, oni do reklamy vraj pouzili modela s nadrozmernymi rukami, aby vyzeral mensie. Apple SUCKS! Klamari blbi, radim ich na uroven cinskeho tretotriedneho vyrobcu elektroniky ale Apple este k tomu dava dvojnasobne ceny a klamu v kazdej ich reklame.
|
| |
anonymous
Od: anonymous
|
Pridané:
10.7.2007 14:13
Zase iphone? To sa uz neda citat.
|
| |
ggf
Od: ggf
|
Pridané:
10.7.2007 14:31
tak to necitaj
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
10.7.2007 15:00
čo sa ti nepáči?
ja konečne po šiestich dňoch zaspím!
maj ajfoun, maj láv!
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
10.7.2007 14:34
Ako ten obrazok mi je napr ked neviem ako vyzera skutocne Menu
|
| |
pete
Od: pete
|
Pridané:
10.7.2007 14:44
safari ikona je vyhodena zo spodnej listy a prehodena hore. fotiek s menu je milion, urcite aj na tomto serveri, staci hladat
|
| |
Cris
Od: Cris
|
Pridané:
10.7.2007 18:12
Vážení, väčšina z vás tu len pičuje na iPhone a články o ňom, konkrétne "iPhone v Európe údajne aj od T-Mobile, od 1.11. za 450 euro" - patria medzi top články s najvyšším záujmom čitateľov. O kvalite iPhonu rozhodne hovoria aj čísla (záujem, rýchlosť predaja atď), ... tak už len nepičujte, ale buďte aj objektívny, ... yop, ..
|
| |
Lukas
Od: Lukas
|
Pridané:
10.7.2007 19:26
Bez tych nadavok by to neslo? Nadavaj si doma pred telkou a nie na verejnosti. Uz ma to stve. Slovaci su gadzovia. Cest vynimkam
|
| |
hihi
Od: hihi
|
Pridané:
10.7.2007 23:18
Pojeb mamin kaka
|
| |
nakladac
Od: nakladac
|
Pridané:
11.7.2007 11:27
pekny srac, ked nemas do coho kopnut tak zacnes s kritizovanim nadavok a tipujem, ze keby tam neboli tak vytiahnes GRAMATIKU... no to je mi vyhra
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
11.7.2007 12:21
istym sposobom mas pravdu ale iba s polovice. nadavky by tu nemali byt a ak sa kritizuju tak by ich mal jedinec skritizovat v kombinacii s objektivnym pristupom k danej teme
|
| |
Od:
|
Pridané:
10.7.2007 21:39
popularita nie je to isté ako kvalita, teda iPhone skutočne môže mať nedostatky a to, že sa kupuje a o ňom číta nedokazuje jeho dokonalosť, vezmi si napr. ( ako je teraz populárne) našu vládu, časť ľudí kritizuje, ale obyčajní voliči podporujú...
Dúfam že mi zajtra nik nezaklope na dvere...
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
10.7.2007 22:05
Hmm stale sa pise o iphone a ja ani netusim, co to je, to je nejaky mp3 prehravac?
|
| |
Hosak
Od: Hosak
|
Pridané:
11.7.2007 11:56
Predpokladam ze si robis prdel... Ale pre pripad ze to mislis vazne tak je to najhorsi telefon na svete v kategorii - pomer cena/vikon
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
11.7.2007 12:22
hosak mas pravdu ale to slovicko vikon to si asi tiez robis prdel ze :)
|
| |
ako_Vanok
Od: ako_Vanok
|
Pridané:
11.7.2007 21:05
samozrejme ked porovnavas pomer vIkon cena tak je tazke o comkolvek sa bavit, ale fakt chlapi skuste byt konkretny a porovnajte to s dajme tomu nejakymi konkurencnymi smartphonmi od nokie a ericssonu alebo aj kohokolvek ineho, rad by som videl ten pomer vykon/cena .....
|
| |
blacklist
Od: blacklist
|
Pridané:
10.7.2007 19:43
If you can see this message, email duudssdssudd@gawab.com.
|
| |
fú....
Od: fú....
|
Pridané:
10.7.2007 21:58
čo znamená väčšina?? akože čím viac ľudí niečo chce,tak tým to je lepšie?? a to je aké pravidlo??
|
| |
Spacer
Od: Spacer
|
Pridané:
11.7.2007 2:03
Ani iPod nevyzera parametrami lakavo. Kuzlo jeho uspechu je v aplikacii maximalnej ergonomickej logiky v ovladani zariadenia. Takze kazdy, kto chyti iPod do ruky, musi ocenit genialnost jeho ovladania. Ak sa im to podarilo aj iPhonom, tak obmedzenia tohoto telefonu vela uzivatelov prekusne.
|
| |
grco
Od: grco
|
Pridané:
11.7.2007 9:48
dovodom je to, ze vacsina ludi su dementi a nevedia sa naucit nic ovladat
|
| |
Hosak
Od: Hosak
|
Pridané:
11.7.2007 12:00
Tento telefon je proste pre amikou a menej technicky zdatnich ludi...
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
11.7.2007 12:23
zaujímavý postreh :-D
|
| |
grco
Od: grco
|
Pridané:
11.7.2007 16:35
vsetko od apple je pre technicky menej zdatnich ludi...
|
| |
antiBozz
Od: antiBozz
|
Pridané:
11.7.2007 11:29
ja by som si ho chcel kupit ked pride a dufam , ze vyriesia ten contact list pretoze to urcite neprekusnem :(
|