| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Peter
Od: Peter
|
Pridané:
10.7.2007 10:11
ale je to pekny oj*b napriklad chcel som chello v BB a som im volal a oni ma odjebali tym ze oni teraz robia v BA a ze ze ich to nezaujima ze daco chcem, takze ze mam cakat do neviem kedy, no tak zaujimavy pristup
|
| |
Lubo999
Od: Lubo999
|
Pridané:
10.7.2007 10:30
Príspevok bol zmazaný pre nevhodný a/alebo vulgárny obsah.
|
| |
6969
Od: 6969
|
Pridané:
10.7.2007 10:38
Vies moja, na rovine je lepsie tahat kable, ako v nejakych otrasnych horach. Takze tak...
|
| |
Lubo999
Od: Lubo999
|
Pridané:
10.7.2007 21:12
ty curak ja som muz nie zena a este vacsi curaci su admini tohto dsl.sk "shit s rucenim obmedzenym..."
|
| |
meno
Od: meno
|
Pridané:
11.7.2007 11:42
mala by si sa ukludnit
|
| |
nakladac
Od: nakladac
|
Pridané:
11.7.2007 12:15
podla mna by si sa tiez mala skludnit, lebo ta pridem vyfacat po holej
|
| |
eshól
Od: eshól
|
Pridané:
10.7.2007 20:07
Rýchlosť Vašeho pripojenia je 11919.2 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiež 1489.9 KB/sec (Kilobytov za sekundu).
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
11.7.2007 12:27
no a co teraz
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
11.7.2007 12:32
no a co teraz
|
| |
jmj
Od: jmj
|
Pridané:
10.7.2007 10:46
MNo inac som zachytil od jedneho znameho (ma tam nejake kontakty v chelle), ze vraj chello zacina obmedzovat potichucky p2p siete...
|
| |
anonym1
Od: anonym1
|
Pridané:
10.7.2007 11:15
Mozem ta ukludnit. Som zamestnancom UPC a nijakym sposobom sa neobmedzuje pristup k P2P.
|
| |
anonym1
Od: anonym1
|
Pridané:
10.7.2007 11:16
aby som to uprasnil... neobmedzuje sa a do buducna sa ani neuvazuje o nejakom obmedzovani.
|
| |
kkt
Od: kkt
|
Pridané:
10.7.2007 12:07
tak to mate asi spatne info... zacina sa obmedzovat
|
| |
anonym1
Od: anonym1
|
Pridané:
10.7.2007 14:32
nie, nie, urcite nemam spatne informacie. Internet Chello nie je obmedzeny a ani sa o tom neuvazuje. Ak sa smiem spytat, odkial mate taketo informacie?
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
10.7.2007 14:45
blbost, kamarat ma chello v Ba a vobec nic take sa tam nedeje, je absolutne spokojny
|
| |
fero
Od: fero
|
Pridané:
10.7.2007 17:56
Ja som ich zakaznikom a mozem potvrdit z vlastnej skusenosti ze od 1.6. pre siete p2p a program chello light obmedzuju rychlosti v case najvacsieho vytazenia siete, t.j. neskorsie poobede a vecer. Pri torrentoch sa to prejavuje kolisanim rychlosti az k nule a malo vytazenmu uploadu. Pre technicky zdatnejsich: dochadza k castej strate paketov a nasilnemu uzatvaraniu spojenia. Mam to mnohokrat overene sietovym analyzatorom paketov Wireshark.
Pri DC++ sa uzatvaranie spojenia najviac prejavuje odpajanim od hubov.
Mam podozrenie, ze prenosova kapcita koaxialnej kabelaze na ktoru je pripojenych desiatky zakaznikov s modemami pracujucimi v norme DOCSIS verzie 1 uz nezvlada zatazenie v case spicky. Riesenie by bolo investovat do zariadeni pracujucimi v norme DOCSIS 3 a az potom zdvojnasobovat rychlosti a na ochranu voci notorickym stahovacom zaviest limit napr. 100 GB mesacne. Tymto ale UPC ulahcilo nastup kokurencii - optika od Orange.
|
| |
lll
Od: lll
|
Pridané:
10.7.2007 20:20
musim povedat ze aj ja som zaznamenal problemy s p2p som z ba
|
| |
Lubo999
Od: Lubo999
|
Pridané:
10.7.2007 21:14
je to tak fero tito curaci zjavne porusuju podmienky zmluv ktore uzavreli...
mam dvoch kamosov v ba a ti mi potvrdili to iste co tebe.
|
| |
koss
Od: koss
|
Pridané:
10.7.2007 21:54
no, ja som presiel z dsl na chello a p2p uz nie je to co byvalo..
|
| |
bubo
Od: bubo
|
Pridané:
11.7.2007 12:08
ty si mi nejaka mudra
|
| |
taki
Od: taki
|
Pridané:
11.7.2007 3:08
Presne ako pises pri torrentoch sledujem problemy s uploadom v BA aj ja.
|
| |
joj
Od: joj
|
Pridané:
11.7.2007 17:53
Len tak pre informáciu, UPC ma Koaxiálno-optickú sieť, prechádzalo na DOCSIS 2.0, neviem ci to vsade na tom bezi a DOCSIS 3.0 len testuju v amerike, takze tolko k tomu
|
| |
fero
Od: fero
|
Pridané:
10.7.2007 17:57
Tema sa rozobera aj tu: http://forum.zive.sk/viewtopic.php?t=101144
|
| |
crusty
Od: crusty
|
Pridané:
10.7.2007 12:38
keby tak takto chodia aj zamestnanci slovanetu po fórach..tí by sa čudovali na reakcie tych volakych 3% nespokojnich zakaznikov (lebo 97% by malo byť spokojních podla nich).
BTW: neviete koľko by ma stálo vypovedanie zmluvy, ked mam net s viazanostou na dva roky, od minuleho roka od juna a mal som ten štátom dotovaný program?
|
| |
anonym1
Od: anonym1
|
Pridané:
10.7.2007 14:31
to vypovedanie zmluvy a sankcie za porusenie podmienok musi byt uvedene v zmluve. V pripade ak to neviete najst, tak skuste zavolat na infolinku.
|
| |
anonym1
Od: anonym1
|
Pridané:
10.7.2007 14:36
a s tym statnym prispevkom... neviem to presne, nechcem zavadzat, ale myslim si, ze ak vypovedate zmluvu, tak budete musiet doplatit celkovu sumu ktoru ste usetrili na zaklade tohto prispevku.
|
| |
crusty
Od: crusty
|
Pridané:
10.7.2007 14:42
no tak to asi nič z toho nebude..lebo som "ušetril" dosť :( ..
|
| |
:-D
Od: :-D
|
Pridané:
10.7.2007 11:17
JPP - jedna pani povedala :D ja som pocul, ze vladko nam zvysi dochodky.
|
| |
huncut
Od: huncut
|
Pridané:
10.7.2007 11:24
Ja som pocul ze mimozemstania su uz medzi nami a ze nas ovladaju, takze toto co pisem vlastne pise mimozemstan ;)
|
| |
huncut
Od: huncut
|
Pridané:
10.7.2007 11:25
taky maly zeleny...
|
| |
haf
Od: haf
|
Pridané:
10.7.2007 11:58
A ja som pocul, ze v Dunajskej Strede je Chello internet :P
|
| |
chrastitko
Od: chrastitko
|
Pridané:
10.7.2007 12:39
Pista tes sa, budes mat chello :-P
|
| |
chrastitko
Od: chrastitko
|
Pridané:
10.7.2007 12:56
tak tak, uz nemusis jet na dovolenu, muzes surfovat doma!
|
| |
J.S.
Od: J.S.
|
Pridané:
10.7.2007 12:39
a viete kto za to mooze?? MADARII !
|
| |
SLOTA
Od: SLOTA
|
Pridané:
10.7.2007 13:45
hedviga je pitcha
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
10.7.2007 14:46
na madaroch chello? vam sibe? na slovensku kedy budete spristupnovat dalsie mesta preboha!!!!
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
11.7.2007 22:00
Nuz to je tak ked ta pani ucitelka ucila z map zo 16 storocia a este si nepostrehol ze Dunajska Streda je na Slovensku a byvaju vnej Slovaci, ktori hovoria madarsky a je to dost velke mesto, cize sa tam oplati investovat pre UPC. Oni tam nejdu preto, lebo primator DS ma pekne oci, ale maju svoj marketingovy prieskum a vidia tam potencionalnych zakaznikov.
|
| |
majky
Od: majky
|
Pridané:
12.7.2007 1:32
viem o viacerych mestach kde je viac potencionalnych zakaznikov ako DS
|
| |
xxxx
Od: xxxx
|
Pridané:
12.7.2007 14:02
ono to skor bude v tom, ze je UPC v rukach madarov, ako tym, ze su tam potencionalny zakaznicia ze je to velke mesto, lebo velke mesto to teda nie je. nase je ovela vacsie a teda aj viac zakaznikov
|
| |
miki
Od: miki
|
Pridané:
10.7.2007 14:48
som zvedavy kedy to dorazi aj do nasho mesta, vsak sme vacsie mesto ako nejaka DS, tak nech to UPC ma aj nejaky uzitok, ked uz v tej telke nic nedavaju
|
| |
Axwell
Od: Axwell
|
Pridané:
10.7.2007 14:56
chello nech je len na zapadnom a juznom slovensku !!! Tam hore mate neobmedzene moznosti ako sa pripojit na net a lacno ale u nas je to drahe este cize nech je chello vo vsetkych mestach na juznom slovensku !!!!!!!
|
| |
bytes
Od: bytes
|
Pridané:
10.7.2007 15:09
Neviem odkial si to zobral... ja som v Trencine a ziadne chello tu nevidim, ani inu optiku.
|
| |
OmeGa
Od: OmeGa
|
Pridané:
10.7.2007 17:59
Lebo su zakopane v zemi ;)
|
| |
bytes
Od: bytes
|
Pridané:
10.7.2007 22:23
hmm, to ma nenapadlo, skusim vykopat nejaku dieru...
btw: ako to davaju do zeme, tak ze si to nikto nevsimol? :D
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
10.7.2007 16:26
no,ja by som si nedal od UPC nic.kedysi ma osulili na kablovke a rozisli sme sa v zlom.takze mozu mat sebenajlepsie ceny a nehrozi,ze im dam co len korunu zarobit.nech vsetci vo vedeni zdochnu.
|
| |
mudrc
Od: mudrc
|
Pridané:
10.7.2007 16:49
Vsetko je to relativne, moj Einstein...
|
| |
Spacer
Od: Spacer
|
Pridané:
11.7.2007 2:24
No aj ja som bol napaleny na UPC v case zdrazovania TV. Vyriesil som to tak, ze nechcem okrem internetu od nich nic. Ani co mi potom vyvolavali a ponukali instalaciu kablovej TV zadarmo. Odmietal som a nechcel som TV ani za korunu a ani zadarmo.
UPC ma nasralo iba raz, ale T-Com ma nasiera sustavne ich sustavnym vysmechom na adresu svojich zakaznikov, napr. ich terajsia reklamna kampan - oddelili sme internet od hlasovej sluzby, takze DSL som zrusil a neuvazujem v tomto storoci o nijakej sluzbe s logom "T".
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
12.7.2007 14:03
no ved ani ja.nech zije mikrovlnka!suhlasim,ze to xcelo fakt drzost aby sa vychvlovali ako oni oddelili internet od telefonu.posledni medzi krajinami V4 ked uz vsetci nadavali na nich ako pohania.a vcul,akoby vymysleli koleso.nech skapu tiez.
|
| |
iso
Od: iso
|
Pridané:
11.7.2007 0:10
Zlodejom zarobit nedam, nech maju sebalepsiu sluzbu!
Never more UPC!
|
| |
lulu
Od: lulu
|
Pridané:
11.7.2007 8:45
Mozes mi vysvetli to to je sebelepsia, v akom je to jazyku? Asi nehovorime obidvaja po slovensky, ze?
|
| |
Joszi
Od: Joszi
|
Pridané:
11.7.2007 22:00
NEM !!!
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
12.7.2007 14:00
nevidis,ze je to anglican?ma pravo lamat slovencinu :-)
|
| |
hmm
Od: hmm
|
Pridané:
11.7.2007 12:14
Mozno to sem nepatri ale musim sa pochvalit, ze az DNES MI BOLA ZVYSENA RYCHLOST od t-comu !!! KKTI!!! aj ked mi pisalo ze som pripojeny rychlostou 1,5Mb tak sa nic nezmenilo. Vcera som mal asi dvoj hod vypadok netu a dnes to ide tak ako ostatnym...
|
| |
Ondatra
Od: Ondatra
|
Pridané:
11.7.2007 23:16
hmmm, dnes mi ide extreme 3 MB/s, aka pecka, film stiahnuty za 5 minut
|