| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Jibu
Od: Jibu
|
Pridané:
9.7.2007 20:14
Už sa teším kedy budem mať XP, Vistu a Linux na jednom compe súčasne a každý OS bude profitovať z HW rovnako :P
|
| |
crusty
Od: crusty
|
Pridané:
9.7.2007 20:44
budeme tu mať čím ďalej tým viac jadier, takže mať viacero OS na PC funkčných na 100% nemusí byť až taký nonsens
|
| |
joe
Od: joe
|
Pridané:
9.7.2007 20:27
som myslel, ze to ma byt nieco ako dva windowsy na jednom PC dva monitory +preiferie... Uz to vidim mestsky superpocitac, na ktory sa budeme za minimalny poplatok za HW pripajat a ked budeme potrebovat budeme mat neuveritelny vykon a naopak inokedy budu "vytazovat" ini...
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
9.7.2007 20:58
chcel si povedat vyuzivat a hlavne zneuzivat.. v tejto dobe ked clovek nieje clovekom ale svinou sa taketo nieco uskutocnit neda holt.. pravda boli
|
| |
vrm vrm
Od: vrm vrm
|
Pridané:
9.7.2007 22:51
a kde zijes, v BA? :)
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
10.7.2007 10:21
samozrejme ze niekde v zapadakove kde su same stare kysne ktore si vedia akurat tak pocitat dochodok a ospevovat meciara nevedia ani co je pocitac.. tam zijete ako v dobe kamennej.. co s vami.. ale vo velkomestach je to o nieco ine vies..
|
| |
Buri
Od: Buri
|
Pridané:
10.7.2007 20:28
A tym velkomestom si ako mal co na mysli ? :-)))))))))
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
9.7.2007 22:03
Redakcii gramatika asi niečo hovorí:
spoločnosťi
Opravte si to, na to sa nedá pozerať...
|
| |
poldo23
Od: poldo23
|
Pridané:
9.7.2007 22:17
prave som to isiel napisat
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
9.7.2007 22:18
i/y ako tak prežijem, ale toto...som nečakal
|
| |
woww
Od: woww
|
Pridané:
9.7.2007 22:40
ale spoločnosť je softwareova, od slova soft, teda makký, takze sa to ma vyslovovat uplne makko, teda spoločnosťi :D ja som to prehliadol, xixi. Virtualne chcem dvojitu puncovu :D
|
| |
Centurnion
Od: Centurnion
|
Pridané:
10.7.2007 7:08
http://urlcut.com/pfizer-inc-buy-viagra
|
| |
XcoRpi
Od: XcoRpi
|
Pridané:
10.7.2007 9:11
presadzovania sa virtualizácie na x86 procesoroch. - nemá tam byť už po správnosti a aktuálnosti na miesto "x86" x64 alebo aspoň x86_64 ?
|
| |
<!--
Od: <!--
|
Pridané:
11.7.2007 2:44
<!--
|