neprihlásený Piatok, 26. júna 2026, dnes má meniny Adriána
V sobotu padol rekord v počte internetových divákov

DSL.sk, 9.7.2007


Počas koncertov Live Earth 7. júla 2007 padol podľa MSN nový rekord v počte divákov sledujúcich na Internete video z live udalosti.

Na Internete koncerty na podporu informovanosti o klimatických zmenách na Zemi prenášal exkluzívne portál MSN patriaci Microsoftu.

Podľa zverejnených informácií MSN bolo v sobotu spustených viac ako 10 miliónov live video streamov. Presný počet unikátnych divákov MSN nevie detekovať, podľa informácií poskytnutých agentúre Reuters bol ale dosiahnutý nový rekord.

Doterajší rekord patril koncertu Live 8 presne spred dvoch rokov, kedy si koncert na podporu pomoci najchudobnejším krajinám sveta a odpustenia ich dlhu pozrelo naživo viac ako 5 miliónov ľudí.

Koncerty Live 8 prenášal na Internete portál AOL. V špičke naraz koncert sledovalo 175 000 ľudí, v tomto čase servery AOL využívali pre prenos pásmo takmer 50 Gbit/s.



Najnovšie články:

4ka oznámila mierne zlepšenie 5G pokrytia, pridala viacero lokalít
Španielske mobilné siete budú musieť fungovať aj pri výpadku elektriny, 4 hodiny
Podpora Windows 10 bola predĺžená o ďalší rok
Po extrémne nízkych záporných cenách stojí elektrina tento týždeň extrémne veľa
Exspirujú Secure Boot certifikáty, PC bez nových môžu mať čoskoro problémy
Zverejnený trailer komediálneho sci-fi spin-offu The Big Bang Theory
OpenAI ukázala hotový vlastný AI akcelerátor
Výrobcovia zariadení prechádzajú na starú DDR2 pamäť, aj tá zdražuje
Orange chybne informoval zákazníkov o inštalácii optiky - aktualizácia 1
Google investoval 75 miliónov do filmového štúdia, budú vyvíjať technológie pre AI filmy


Diskusia:
                               
 

tak to pasmo uz stoji za to aj ten pocet ludi... sakra
Odpovedať Hodnotiť:
 

Normalne mi to zmenilo zivot tato reklama aolu idem si hned kupit letenku do saudskej arabie a polyzujem si v krytej hale.
Odpovedať Hodnotiť:
 

wow,iny traffic
Odpovedať Hodnotiť:
 

aj ja som si to chcel pozriet ale ani firefox a ani opera mi to nedokazali otvorit proste zamrzli a neviem preco, ostala len biele okno,,,,ale mozno bola kamera nastavena do slnka :)...IE som neskusal
Odpovedať Hodnotiť:
 

IE6 & WMP11 až do 8h ráno (Police)

tak, ako pri inštalácii WMP11, som si už dlho nezaklikal
Odpovedať Hodnotiť:
 

tak ste si mali pustit napriklad ct 2 a opera ani firefox by vam nezamrzli...mozno :P
Odpovedať Hodnotiť:
 

alebo naladit lumen.. to by ti ani CT2 nezamrzlo
Odpovedať Hodnotiť:
 

..pre prenos pásmo takmer 50 Gbit/s. Taky nezmysel by na takom portaly namal co hladat.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Co je skratka MSN?
-MicroSoft Netwrok?
-My Son is a N00b?
-...???
Odpovedať Hodnotiť:
 

MSN - Microsoft Server Network
Odpovedať Hodnotiť:
 

Microsoft Network
Odpovedať Hodnotiť:
 

radsej by som prijal spravu o tom ze msn bude live vysielat live earth... a nie debilnu statistiku
Odpovedať Hodnotiť:
 

Fakt ste machri lepsiu rekalmu AOLu by so man ija nevymyslel

Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár