| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
srac
Od: srac
|
Pridané:
9.7.2007 10:38
tak to pasmo uz stoji za to aj ten pocet ludi... sakra
|
| |
wau
Od: wau
|
Pridané:
9.7.2007 12:11
Normalne mi to zmenilo zivot tato reklama aolu idem si hned kupit letenku do saudskej arabie a polyzujem si v krytej hale.
|
| |
m.es
Od: m.es
|
Pridané:
9.7.2007 11:13
wow,iny traffic
|
| |
mikosuo
Od: mikosuo
|
Pridané:
9.7.2007 12:26
aj ja som si to chcel pozriet ale ani firefox a ani opera mi to nedokazali otvorit proste zamrzli a neviem preco, ostala len biele okno,,,,ale mozno bola kamera nastavena do slnka :)...IE som neskusal
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
9.7.2007 13:33
IE6 & WMP11 až do 8h ráno (Police)
tak, ako pri inštalácii WMP11, som si už dlho nezaklikal
|
| |
jamesiq
Od: jamesiq
|
Pridané:
9.7.2007 12:46
tak ste si mali pustit napriklad ct 2 a opera ani firefox by vam nezamrzli...mozno :P
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
9.7.2007 12:57
alebo naladit lumen.. to by ti ani CT2 nezamrzlo
|
| |
Marcel
Od: Marcel
|
Pridané:
9.7.2007 13:12
..pre prenos pásmo takmer 50 Gbit/s. Taky nezmysel by na takom portaly namal co hladat.
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
9.7.2007 16:19
Co je skratka MSN?
-MicroSoft Netwrok?
-My Son is a N00b?
-...???
|
| |
Mac
Od: Mac
|
Pridané:
9.7.2007 16:33
MSN - Microsoft Server Network
|
| |
Maslo
Od: Maslo
|
Pridané:
9.7.2007 21:12
Microsoft Network
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
9.7.2007 19:02
radsej by som prijal spravu o tom ze msn bude live vysielat live earth... a nie debilnu statistiku
|
| |
TOMAX
Od: TOMAX
|
Pridané:
9.7.2007 23:14
Fakt ste machri lepsiu rekalmu AOLu by so man ija nevymyslel
|