| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
lalala
Od: lalala
|
Pridané:
6.7.2007 9:59
Jupiii!
|
| |
pista
Od: pista
|
Pridané:
6.7.2007 10:01
STAV ;-)
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
6.7.2007 15:25
no este, ked kazdy utorok opravia 6chyb tak o 7rokov bude windows konecne v pohode...
|
| |
corleone
Od: corleone
|
Pridané:
6.7.2007 17:59
najlepsi windows aky som pouzival bol 98 nebit jeho zlej podpory na dnesnu dobu tak by som ho pouzival do teraz. stabylny poopravovany zere malo ramky ale nepodporuje ovladace a nema plug and play
REGISTRACIA!!!!
|
| |
Stiff
Od: Stiff
|
Pridané:
6.7.2007 20:45
To je uz co za rozum, vychvalovat tu Win98 namiesto toho aby si skusil Linux, ktory je 1000x kompatibilnejsi a spolahlivejsi ako Win98.
|
| |
corleone
Od: corleone
|
Pridané:
7.7.2007 7:39
napisal som aj chyby a preto ho nepouzivam. s 98 som nemal problemy a s xp az to pojde takto dalej tak asi roztrieska svoju 4. klavesnicu. a ktoru verziu linuxu
|
| |
haloo
Od: haloo
|
Pridané:
6.7.2007 21:04
jjlinux jenajlepsi aspon je stabilnejsia nemusim instalovat uz veci ao do windovsu a nepotrebujem antivirak
|
| |
:-D
Od: :-D
|
Pridané:
6.7.2007 23:38
tak SP3 prisiel... nie len same opravy...
|
| |
Patrik Horník
Od: Patrik Horník
|
Pridané:
7.7.2007 11:40
www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk
|
| |
jamesiq
Od: jamesiq
|
Pridané:
9.7.2007 12:49
tak bloguj 8-)
|
| |
Dominator
Od: Dominator
|
Pridané:
9.7.2007 23:15
On kce aby sme my blogovali na jeho novej doméne :)))))
|
| |
DIESEL
Od: DIESEL
|
Pridané:
11.7.2007 15:16
Mam taky dojem, ze pri julovych updatoch nastal nejaky problem s aktualizaciou KB928365 tykajucej sa .NET Framework 2.0
|