| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Nerte
Od: Nerte
|
Pridané:
6.7.2007 9:26
No... ved to je uz dnes taky nevyhnutny priemer.
|
| |
ooo
Od: ooo
|
Pridané:
6.7.2007 9:29
a vistu nemusim...
|
| |
Apelix
Od: Apelix
|
Pridané:
6.7.2007 14:01
vista neprisniesla nic prevratne .. nic nove tam neni .. akurat je to precackane hnusne nevyznas sa vtom a chce to via pameti to je uplne odveci
|
| |
zajo
Od: zajo
|
Pridané:
19.7.2007 22:36
to vraveli aj na xp
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
6.7.2007 9:39
ja mam v telefone stale 34MB RAMku :)
|
| |
-{}-
Od: -{}-
|
Pridané:
6.7.2007 10:23
Mno, ja už mám 1GB RAM v PC od februára 2006, a podla mňa je to akési minimum pre rozumnú prácu vo Windows XP, a pre základný beh Visty. Žiaľ, na trhu sa objavujú notebooky s 512MB RAM, do ktorých už napchali Vistu... To je niečo také, ako XP s 64MB RAM.
Je podľa mňa zbytočné tlačiť Vistu na každý šrot, keďže normálne bude behať len na dnes high-endových strojoch. Inak sa vôbec nečudujem, že predali toľko kópií, lebo väčšinou k ntb nedostať ani CD s drivermi na XP a na nete ich tiež niet.
|
| |
bytes
Od: bytes
|
Pridané:
6.7.2007 10:33
Vista sa predava hlavne preto, ze ju cpu do vsetkych NB a novych PC.
|
| |
sdhg
Od: sdhg
|
Pridané:
6.7.2007 20:18
Dokelu, ja som uz iny zavislak...cpu som nechapal ako pchaju ale ako Central Processor Unit :D
|
| |
:-D
Od: :-D
|
Pridané:
6.7.2007 23:42
tiez som najprv nechapal :D heh diagnoza: server pozitiv
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
6.7.2007 10:40
Presne, 1 GB je dnes minimum, 2 GB optimum a 4 GB rozumny standard, aj do buducnosti.
|
| |
Trnavak
Od: Trnavak
|
Pridané:
6.7.2007 11:35
2Gb je minimum pre tych co nechcu aby im rachotil HDD, skuste si vypnut swap a uvidite ze vas PC bude aj o 200% rychlejsi. swapovanie v xp je strasne neinteligente a aj ak mate volnych 1GB ram tak vsetko cpe na swap ako blbe. Ja uz nikdy viac swap nechcem ani vidiet, a zrejme kupim dalsiu 2GB ramky, bo ked pustim autocad,ps, a dajaku hru uz mi tie 2gb nestacia.
|
| |
woww
Od: woww
|
Pridané:
6.7.2007 11:40
mozem sa spytat ako vypnem na xp-ckach swapovanie? som uzivatel amater - takze ziaden smiech poprosim :-)
|
| |
Koro
Od: Koro
|
Pridané:
6.7.2007 12:00
tento pc->vlastnosti->spresnenie->vykon nastavenie
|
| |
swap
Od: swap
|
Pridané:
6.7.2007 12:58
lenze niektore programy (aj ked ich je minimum) ti aspon bez minimalneho swapovania nepojdu ani len spustit.
Inak suhlasim, swapovanie je neefektivne.
|
| |
Asta-killer
Od: Asta-killer
|
Pridané:
6.7.2007 15:14
....najhodnotnejsi prispevok z celej diskusie...
|
| |
corleone
Od: corleone
|
Pridané:
6.7.2007 18:05
ja ked som vypol swapovanie tak mi par programov neslo
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
6.7.2007 20:06
Asta-killer to nemyslel ironicky
|
| |
Asta-killer
Od: Asta-killer
|
Pridané:
6.7.2007 23:58
jasne ze som to nemyslel ironicky. Uz len taka hra FIFA Manager 07 pyta swap, inak sa nespusti a mozte mat ramky kolko chcete.
|
| |
hmm
Od: hmm
|
Pridané:
6.7.2007 15:51
No za rok vypnuteho swapu mi zatial sli vsetky a to ich bolo neurekom, ale mozno take su :-)
|
| |
zajo
Od: zajo
|
Pridané:
19.7.2007 22:43
[ Trnavak, 2007-07-06 11:35:04 ] Odpovedať
de to treba vypnut ten swap a mam 512 ram oplasi sa mi to ? presim napište na petrasekv@zoznam.sk
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
8.7.2007 14:36
ak je (podla teba) 2GB optimum tak ako moze byt 4 GB rozumny standard?
niekto nerozumie tomu co tvrdi
|
| |
LOL
Od: LOL
|
Pridané:
9.7.2007 10:00
vies, to sa zasa niekto hral na inteligenta
|
| |
Peto_MiG
Od: Peto_MiG
|
Pridané:
9.7.2007 8:49
Na Linuxe mi pre desktop bohate staci 512MB, bez kompromisov, bez swapovania a s 3D efektami prostredia. Na upravu velkych obrazkov treba 1GB, ale to je snad jasne..
|
| |
zajo
Od: zajo
|
Pridané:
19.7.2007 22:39
a co myslíte z xp co robili to iste lebo vsetci myslia ze je to cool novinka . nainštalujte si vista skin a zvyšok si domysli
|
| |
yxc
Od: yxc
|
Pridané:
6.7.2007 12:08
Sakra, som podpriemer...mam len 1GB :)
|
| |
Beast
Od: Beast
|
Pridané:
6.7.2007 12:44
aj ja..nic si z toho nerob...1GB mi bohate staci
|
| |
gigalol
Od: gigalol
|
Pridané:
6.7.2007 16:15
ta ja som potom co s pol giga ramky :D tak ale trojrocny komp no :) a btw bohato mi to staci na take bezne veci na kompe plus nejaka ta hra, novsia nie :P, cs povacsine
|
| |
:-D
Od: :-D
|
Pridané:
6.7.2007 23:44
ficim na 512 a nemam problemy...
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
6.7.2007 17:01
Ja mam 2x 256 a staci mi. Nechapem naco vam je viac, ak nepouzivate Vistu. :D
|
| |
Miny
Od: Miny
|
Pridané:
6.7.2007 17:27
LOl no hm ja mam 125+256 ram :D a nic mi nedje :D asni skoro o posrate xp.. :D
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
6.7.2007 19:58
Ja som 256 dokupil k tej prvej len nedavno ale fungovalo mi vsetko aj ked pomalsie. Teraz sa uz vobec nestazujem.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
6.7.2007 17:34
ja mam 12 cm a chlpate vajcia. minule som ich holil, porezal som sa a skoro som vykrvacal
|
| |
gigalol
Od: gigalol
|
Pridané:
6.7.2007 18:39
sa nemas cim chvalit
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
6.7.2007 18:51
njsi nahodo cigan ?
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
8.7.2007 17:29
Ako si vedel?
|
| |
tono
Od: tono
|
Pridané:
6.7.2007 20:10
k viste to potom pozadujem akoby mal clovek len tych 180mb
|
| |
Patrik Horník
Od: Patrik Horník
|
Pridané:
7.7.2007 11:38
www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk
|
| |
omfg
Od: omfg
|
Pridané:
8.7.2007 14:38
www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk www.janie.sk
|
| |
unrealman
Od: unrealman
|
Pridané:
9.7.2007 2:01
hosi nado mnou, zbytocne stracate cas, stacilo napisat www.blogujem.sk^n, resp. www.janie.sk^n :-D
|