| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
4.7.2007 19:32
ajFoun dnes nebude?
ja dnes nezaspím!
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
4.7.2007 19:33
ROFL :D
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
4.7.2007 21:19
Ako vidim, tak ti spravili radost http://www.dsl.sk/article.php?article=4143&title=
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
5.7.2007 4:30
už spím
|
| |
Carleone
Od: Carleone
|
Pridané:
5.7.2007 12:55
Nekradnite mi nick! Registraciu!
|
| |
corleone the right
Od: corleone the right
|
Pridané:
5.7.2007 12:56
Ked ta chytim tak ta zjem
|
| |
adam
Od: adam
|
Pridané:
4.7.2007 19:33
fuha, to si kupim teda... len ci to na bezne compy sa vyuzije naplno
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
4.7.2007 19:33
neviem, nemáte tam chybu?
Nové rozhranie taktované na prenosy na 3 Gb/s má navyše nižšiu spotrebu ako dnešné riešenia a tak bude používané aj pre SATA II.
konkrétne: na 3 Gb/s
nemá tam byť nad?
|
| |
hej
Od: hej
|
Pridané:
4.7.2007 19:39
hej mam otazku je toto lepsie ako dual core?
INTEL Dual-Core Pentium D 925 - 3,00GHz, 800MHz FSB, 4MB cache, socket 775, EM64T BOX (Presler)
|
| |
Asta-killer
Od: Asta-killer
|
Pridané:
4.7.2007 22:30
Nekupuj taketo sračky! Ak nie si zebrak, tak zvol Intel Conroe E6600 Core2Duo.
|
| |
Koro
Od: Koro
|
Pridané:
4.7.2007 23:36
je pekne ze ty rodicia kupili pc, ale pentium D urcite nekupuj vezmi Core 2 Duo alebo Athlon X2
|
| |
corleone
Od: corleone
|
Pridané:
5.7.2007 8:24
Ja osobne by som bral athlon X2 3800+ a vyssie
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
4.7.2007 19:55
kolmý zápis sa už používa zopár dní
a "fyzický" prenos stále nedosahuje SATA I
keď sa budú používať TB disky na zálohovanie
a všetko ostatné pobeží na "čipoch"
už na tom nebude záležať
viac zariadení na jeden port
pri dnešnom počte SATA portov na MB?
na akú vzdialenosť?
kto má na jednom porte zavesených 7 SCSI alebo FireWire diskov?
|
| |
anonymous
Od: anonymous
|
Pridané:
4.7.2007 20:07
No tak pokial to bude pravda, ze viacero zariadeni na jeden port, tak uz to asi nebude SATA, ze? Okrem ineho urcite to nie je dobry smer a nepresadi sa to, ked SAS vychadza z SATA a SCSI a stale plati a platit bude jedno zariadenie na jeden port.
|
| |
Marki
Od: Marki
|
Pridané:
5.7.2007 0:59
Ajv sucasnosti mozes na jeden "kabel" pripojit viac diskov. Vyuziva sa to pri externych boxoch na disky, aby si nemusel napr. pre 5 diskov pouzit 5 kablov z PC do boxu. Ale neviem teraz presne ako to funguje, ze ci je specialny kabel na to (specialny konektor je urcite).
|
| |
Klix
Od: Klix
|
Pridané:
6.7.2007 9:31
To by bolo super, to by som aspon do mojich diskovych poli v praci nemusel kupovat drahe SATA radicove karty. (24 a viac diskov do MB nezapojis ;-))
|
| |
Beli
Od: Beli
|
Pridané:
4.7.2007 20:35
Inac vsimli ste si tu onlinehru, co tu je dnes???To je totalna napodobenina tej onlinehry, o ktorej sa tu ale pred dvomi tyzdnami pisalo...ze sa ju hraju miliony ludi!Nekdo sa asi nudil...
|
| |
Dakujem
Od: Dakujem
|
Pridané:
4.7.2007 22:36
Konecne normalna diskusia bez priblblych anekdot
|
| |
anekdota
Od: anekdota
|
Pridané:
5.7.2007 0:47
Letí ruské lietadlo.
Za ním druhé, tiež drevené.
|
| |
corleone
Od: corleone
|
Pridané:
4.7.2007 22:47
OKAMZITE ZVEDTE REGISTRACIU!!!! MNE KRADNU NICK!!!
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
4.7.2007 23:32
Tiez viem o tom svoje...
|
| |
pravy corleone
Od: pravy corleone
|
Pridané:
5.7.2007 8:28
pacia sa mi tvoje myslienky ale co keby si vymyslis vlastny nick. ams tam chybicku. ZAVEDTE a nie ZVEDTE.
|
| |
pravy corleone
Od: pravy corleone
|
Pridané:
5.7.2007 8:29
sorry mas
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
5.7.2007 10:53
si sa osraaal poriadne teraz :D
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
5.7.2007 16:56
kokot ako kokot!!!
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
5.7.2007 21:23
Hej! vyjebany zlodej nickov
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
6.7.2007 0:03
A skurvený pičus!
|
| |
tono
Od: tono
|
Pridané:
5.7.2007 8:44
hhhhh a to potom preco presadzovali raptor tak nenormalne
|
| |
kitopsgv
Od: kitopsgv
|
Pridané:
7.7.2007 13:16
sex porn a 2
<url>http://www.maximusinvest.net</a>
|