| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
pistiacik
Od: pistiacik
|
Pridané:
4.7.2007 10:14
to sa da napalovat na kazdej dvd napalovacke ci len na tej co dokaze napalovat 8.5GB DVD alebo je to dane samotnotnym DVD standartom? Viem ze su obojstrane media aj to ze su dvojvrstvove ale neviem ako je to s napalovanim.
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
4.7.2007 10:18
Tieto informácie nie sú ešte potvrdené, treba počkať na uvedenie na trh. Minimálne mazanie napálených dvojvrstvových prepisovateľných DVD ale bude zrejme potrebovať minimálne nový firmvér.
|
| |
Neskoro
Od: Neskoro
|
Pridané:
4.7.2007 10:30
Myslim, ze to malo prist skorej, teraz to zrovna moc popularne v dobe flash pameti a prichadzajucich blue ray moc uspech pri hodinovom napalovani uspech mat nebude.
|
| |
Roman
Od: Roman
|
Pridané:
4.7.2007 10:48
Pochybujem že to nový firmvér spravý, pretože napalovačka musí mať laser s inou vlnovou dlžkou.Takže asi treba novu napalovačku ktora je na to vybavená čo sa pred prichodom hd a blueray dosť že neoplatí.
|
| |
jaa
Od: jaa
|
Pridané:
7.7.2007 14:19
netreba mat nahodou napalovacku dual layer?
|
| |
Roman
Od: Roman
|
Pridané:
8.7.2007 15:24
nie to nestačí.
|
| |
hihi
Od: hihi
|
Pridané:
4.7.2007 11:07
:) http://www.youtube.com/watch?v=7RCVPfFM98s
|
| |
ARny
Od: ARny
|
Pridané:
4.7.2007 11:32
No neviem podla mna sa to uz nestihne presadit ved prichadzaju BR a HD-DVD.
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
4.7.2007 18:38
mozno stihne,ak sony nadalej bude drzat ceny br umelo na vysokej urovni,tak sa im na to kazdy vyondie a kupi si radsej par takychto.krom toho kedy bude blue ray rw je vo hviezdach
|
| |
developer
Od: developer
|
Pridané:
4.7.2007 14:33
www.blogujem.sk
|
| |
http://www.naklady.sk/
Od: http://www.naklady.sk/
|
Pridané:
5.7.2007 14:51
http://www.naklady.sk/
|
| |
tono
Od: tono
|
Pridané:
5.7.2007 7:34
ja len tak ci vies vobec kolko stoji jednorazovy br disk nehovoriac o prepalovatelnom taky v zivote existovat nebude jedine u hddvd a mechanika nebud smiesny podla mna jvc aspon nieco robi a nehrnie sa k tomu aby vyrabala smejdy ako to robi momentalne sanyo pardon sony
|
| |
crusty
Od: crusty
|
Pridané:
5.7.2007 13:15
prepisovateľné BR disky sú už teraz..napr. aj tu
http://www.karman.sk/product.jsp?artno=10008310
za 518 sk,čo je menej ako dvojnásobok toho, čo bude stáť 8,5 gb DVD RW, pričom sa tam zmestí skoro 3x toľko dát
|
| |
tono
Od: tono
|
Pridané:
6.7.2007 8:23
to som bud zaspal dobu alebo ten svet salene rychlo speje k zlacnovaniu ved nedavno som videl disk za pekne tucny balik a to este nebol prepisovatelny
|
| |
crusty
Od: crusty
|
Pridané:
6.7.2007 10:16
ale inak jednorázové médium nie je o toľko lacnejšie ako prepisovateľné..ved tam kukni ceny..stále sa to neoplatí
|
| |
corleone
Od: corleone
|
Pridané:
5.7.2007 8:33
POVINNA REGISTRACIA!!!
|
| |
blogovanie
Od: blogovanie
|
Pridané:
5.7.2007 18:39
www.blogujem.sk www.blogujem.sk
|
| |
DVD dual
Od: Dulka
|
Pridané:
2.6.2011 9:23
Kúpila som si napaľovacie dvd dual layer a vôbec mi ho mechanika neregistruje akokeby tam vôbec nebolo, v čom je problém, ďakujem
|