| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Slavco
Od: Slavco
|
Pridané:
4.7.2007 8:59
Nemysleli ste WiFi ? Titulok myslím
|
| |
Slavco
Od: Slavco
|
Pridané:
4.7.2007 9:00
Nie ,nemysleli- pardon,preklep :-(
|
| |
pistiacik
Od: pistiacik
|
Pridané:
4.7.2007 9:09
to je blbe ked sa neda vymazat prispevok
|
| |
Nerte
Od: Nerte
|
Pridané:
4.7.2007 9:21
A clovek sam seba strapni :-P
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
5.7.2007 20:30
zmen si nick :P
|
| |
:-D
Od: :-D
|
Pridané:
4.7.2007 17:57
trapas :D mozno mysleli wifi ale ked uz napisali wii, tak rovno napisali k tomu clanok ;)
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
4.7.2007 9:09
ty si tu prvy krat :D Wii je herna konzola aktualnej generacie od Nintenda, WiFi (Wireless Fidelity) je nieco uplne ine, ale to uz vies :)
|
| |
Buzz
Od: Buzz
|
Pridané:
4.7.2007 10:38
alebo si myslel priklad ze v nejakom obovskom kancli potrebujes vytlacit dokument z PDA, namiesto toho, aby si zapajal PDA do PC a tlacil, vytlacis to cez BT a prides po hotovy papier.
|
| |
Supermario
Od: Supermario
|
Pridané:
4.7.2007 9:21
Aaaa, Japonsko, krajina obrovskych kanclov:D
|
| |
123
Od: 123
|
Pridané:
4.7.2007 9:48
Jasné že je populárnjšia, pretože keď si v nejakom obrovskom kancli a potrebujes vytlacit dokument z PDA,
namiesto toho, aby si zapajal PDA do PC a tlacil,
vytlacis to cez Wifi a prides po hotovy papier.
|
| |
corleone
Od: corleone
|
Pridané:
4.7.2007 9:50
co to mas tou konzolou
|
| |
mcbaran
Od: mcbaran
|
Pridané:
4.7.2007 10:14
jasné že wii je populárnejšie ten ovládač je fakt perfektný a stále nechápem že ho niekto neokopíroval
|
| |
Buzz
Od: Buzz
|
Pridané:
4.7.2007 10:28
podla mna taka wii v nejakom obrovskom kancli bude uzitocna
|
| |
OmeGa
Od: OmeGa
|
Pridané:
4.7.2007 10:46
jasne, hodis po niekom ovladac, a on ti to uz vytlaci za teba..
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
4.7.2007 11:19
Wii dominuje terajšiemu trhu, to mu nikto neberie, ale som zvedavý ako sa chce udržať v budúcnosti ked bude poptávka po skutočnom next gen
|
| |
anonym
Od: anonym
|
Pridané:
4.7.2007 13:32
Pěkná blbost Snake, Wii dominuje, protože lidi si chtějí zahrát a Wii nabízí nové možnosti ovládání. Kecy o tom, že lidi chtějí něco co bude umět otevřít ledničku a jiný nesmysly, to je o ničem. Tohle je způsob jak člověka vtáhnout do hry, na to nebude mít ani Microsoft ani Sony. Doba, kdy lidi bavilo na konzoli jenom mačkat tlačítko pro střelbu, je dávno pryč. :-D
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
4.7.2007 15:38
bohuzial, Nintendo nebude moct konkurovat ani MS ani Sony, tieto dve platformy maju dobre premysleny online play, takze trosku by som pouupravil vetu: "Doba, kdy lidi bavilo na konzoli hrát jenom offline, je dávno pryč."
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
4.7.2007 15:53
a kedze kazdy treti x-box 360 je vadny, tak ps3 ma sancu prerazit.
|
| |
gamer
Od: gamer
|
Pridané:
4.7.2007 18:14
PS3 ma tiez implementovany G-senzor v ovladaci ,ale nie su este na to naprogramovanych vela hier a bohuzial nema univerzalny design ,lebo si chceli zachovat klasicky tvar.
Ale autom v Motorstorm mozes tiez zatacat iba otacanim ovladaca a nemusi nic stlacat. V PS store si mozes tiez stiahnut hru (neveim ako sa vola) ,kde nklanas nadobu s gumenymi kacickami iba pohybom ovladaca v priestore.
Zatial len demonstracia ,ale ked budu hry ,tak sa to zmeni.
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
4.7.2007 19:05
ta hra je flOw, ovladac ma klasicky dualshockovy tvar, Sony sa uz dohodlo s Immersion o zavedeni vibracnych motorcekov do Sixaxisu...
|
| |
developer
Od: developer
|
Pridané:
4.7.2007 14:34
www.blogujem.sk
|
| |
nakladac
Od: nakladac
|
Pridané:
4.7.2007 15:45
vybloguj sa do ()
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
4.7.2007 17:55
vravi sa do <>
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
4.7.2007 20:33
hovori sa do pici
|
| |
http://www.naklady.sk/
Od: http://www.naklady.sk/
|
Pridané:
5.7.2007 14:51
http://www.naklady.sk/
|
| |
tono
Od: tono
|
Pridané:
5.7.2007 7:20
ten g senzor ci o com sa tu bavite je dokonca mozne dokupit aj na ps2 pripne sa to na ovladac a dokonca nevyzaduje aby hra bola vyrabana ci nie pre ten senzor ha
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
5.7.2007 11:47
Mudry jak radio
|
| |
don
Od: don
|
Pridané:
5.7.2007 20:31
aj na radio uz robia ten naklanaci ovladac, dokonca sa s nim mozes prechadzat po izbe a v kazdom rohu chytis inu stanicu bez toho aby si nieco stlacal :P
|
| |
tono
Od: tono
|
Pridané:
6.7.2007 8:17
snake nepovazujem sa za mudreho ale je to tak ako vravim dokonca si myslim ze ps3 je proti ps2 pekne pozadu kedze ps2 malo snimaciu kameru vdaka ktores si realne hral karate ak o tom nevies a wii je jedna tupa sprostost pretoze nikto neprezradi tajomstvo ze nie je nutne ohanat sa rukou ako blazon staci hybat zapastim a ono sa to aj tak sprava ako by ste rukou mavali 100km rychlostou a v tom je podla mna dost velky pruser
|