| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
3.7.2007 14:43
To fakt sa to iba mne zda alebo je ta EK taka drbnuta?
|
| |
pete
Od: pete
|
Pridané:
3.7.2007 14:47
no len moj, vies k comu to bude viest? k nizsim cenam. si proti tomu?
|
| |
riso
Od: riso
|
Pridané:
3.7.2007 15:01
a to ako vies? kedy v minulosti to viedlo k nizsim cenam?
|
| |
sup
Od: sup
|
Pridané:
3.7.2007 15:45
v minulosti podobna kauza nebola
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
3.7.2007 15:56
no napriklad pri Windows ... vsimni si, ake nizke ceny su mimo EU :D ...
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
3.7.2007 19:19
roaming, IBM a AT&T v USA..
microsoft - uvolnenie casti kodov, lepsia podpora od 3.stran..
|
| |
riso
Od: riso
|
Pridané:
3.7.2007 21:43
to vyriesi len konkurencia, regulator to len prereguluje a vysledok bude este horsi,
co sa tyka roamungu, vlady najprv draho predali par licencii a potom sa cuduju ze nie je konkurencia
|
| |
Bozzov brat
Od: Bozzov brat
|
Pridané:
4.7.2007 10:39
nie nie je ale v nejakom obovskom kancli potrebujes vytlacit dokument z PDA, namiesto toho, aby si zapajal PDA do PC a tlacil, vytlacis to cez BT a prides po hotovy papier..
|
| |
kuko
Od: kuko
|
Pridané:
4.7.2007 12:44
Snake a nie si nahodou drbnuty ty? zakazdym ked sa ozve tebe podobny blbecek ma napadne len jedno, preco aj on ma volebne pravo? EK ma sice tisice chyb a byrokracie, ale ked nieco kritizujem tak ma zaujima obsah nie?a blue-ray a hd dvd su ucebnicove kartely ty pometenec, ale tebe zrejme stacia jednoduche hesla typu trh vestko vyriesi a repubilku si rovracat nedame, zmizni na kubu.
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
4.7.2007 12:51
bez komentára, dneska ta pustili?
|
| |
jozef
Od: jozef
|
Pridané:
3.7.2007 14:49
BOLO NA CASE ze si to vsimol niekto na spravnom mieste.
|
| |
3TON
Od: 3TON
|
Pridané:
3.7.2007 14:53
:)))) Aka prevencia :)))) o chvilu sa v EU budu lamat patenty, aby tu niekto nieco predal :)))
|
| |
lotofogo
Od: lotofogo
|
Pridané:
3.7.2007 14:55
A preco? nech to len nechaju tak. Za take ceny to nebude mat odbyt a pojdu do kyticiek. No problem.
|
| |
Bozzman, Bozzminator
Od: Bozzman, Bozzminator
|
Pridané:
3.7.2007 14:55
Príspevok bol zmazaný pre nevhodný a/alebo vulgárny obsah.
|
| |
lotofogo
Od: lotofogo
|
Pridané:
3.7.2007 14:55
bozman, ty dement, odbavuj sa inde
|
| |
papier
Od: papier
|
Pridané:
3.7.2007 15:12
v kazdom peipade prevladne blue-ray a to len preto, ze ma nizsie vyrobne naklady takze aj cenu si mozu dovolit trochu viac spustit. kazdopadne ci uz blue-ray alebo hd-dvd, obe media su velmi zaujimave svojou kapacitou. ved predsa miesta nie je nikdy dost :)
|
| |
vAJAJ
Od: vAJAJ
|
Pridané:
3.7.2007 15:21
bluray vyhrava preto lebo je zabudovana do playstation!!! hddvd sa da LEN dokupit k Xbox(ale kto by uz kupoval nieco od ms ked nemusi:)
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
3.7.2007 22:45
moji ludia :)
|
| |
drc
Od: drc
|
Pridané:
3.7.2007 15:40
ani jedno nieje zaujimave, je to vsetko hype!
|
| |
ooo
Od: ooo
|
Pridané:
3.7.2007 15:47
Ked nevies co slovo "hype" znamena tak ho radsej nepouzivaj,
ahoj
|
| |
p4ra
Od: p4ra
|
Pridané:
3.7.2007 21:15
_|_
|
| |
loki
Od: loki
|
Pridané:
3.7.2007 21:37
blu ray hnije kvôli štruktúre médií a to neni na trhu ani 5 rokov
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
3.7.2007 22:43
týchto ludí milujem, prečítajú si jeden článok, a hned robia závery, co ked islo o chybnu seriu? mam Motorstorm uz niekolko mesiacov a nehnije, to iste 60 sekund, tyy.........laik
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
4.7.2007 22:28
snake mozes sa ukludnit ? si akysi nervozny. kazdu diskusiu poondis svojimi drsnymi odkurmi. hned na neho pi.ujes hoci nic nespravil iba vyjadril svoj nazor a neverim ze ty si taky tazky dobornik na akeho sa hras tak trosku tolerancie.
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
4.7.2007 23:10
len proste nemám rád ked niekto príde a snazi sa spravit velke halo svojim prispevkom..
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
5.7.2007 9:22
kurnik ved ani ja ich nemam rad ale osobne si myslim ze tento typek co si ho skuril to nemyslel zle ved len povedal uplne zakaldnu ifnormaciu ktora je uz vseobecne znama a nevyvodzoval z nej ziadne zavery. onpovedal ze bluray hnije kvoli strukture a neni na trhu ani pat rokov. keby to bol nejaky typek co zacne pisat ze blu ray hniju a preto nemaju buducnost a pokazili si meno. osrat sony a podobne tak nch sa paci. ale terba vediet kedy zapichnut nemyslis tento tu bol uplne v pohode.
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
5.7.2007 9:23
mal si reagovat na toho co je pod mojim prispevkom s odkazom na nejaku stranku to je drsny typek
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
5.7.2007 14:03
on odpisal blu-ray na zaklade jednej serie (chybny lis, ako vravim, mam doma hooodne BD medii a ani jedno mi zatial nezhnilo) ja som reagoval na to...
|
| |
Proste ja
Od: Proste ja
|
Pridané:
3.7.2007 21:55
Blue ray zh(i)nie kvoli tomuto: http://www.itnews.sk/buxus_dev/ generate_page.php?page_id=49090
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
4.7.2007 13:03
KO KO TI!!!!
|
| |
developer
Od: developer
|
Pridané:
4.7.2007 14:35
www.blogujem.sk
|
| |
Beli
Od: Beli
|
Pridané:
4.7.2007 20:29
Nespamuj!!!
|
| |
tono
Od: tono
|
Pridané:
5.7.2007 7:04
bluray je sra_ka ktoru si nikdy nekupim ale kupim si ps3 a mam vas vsetkych v pi_i chcem mat len digitalnu televiziu cez net na to mi staci no nie
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
5.7.2007 10:18
toto je aka diagnoza?
|
| |
tono
Od: tono
|
Pridané:
6.7.2007 8:12
veris ci nie ale vazne bluray ani hddvd nechcem ja si to kupim a vymenim mechaniku za svoju a kazetovu
|