
neprihlásený
|
Piatok, 26. júna 2026, dnes má meniny Adriána |
|
|
Fujitsu pripravuje 300 GB 2.5" disk
DSL.sk, 3.7.2007
|
|
Spoločnosť Fujitsu ešte tento štvrťrok uvedie na trh nové 2.5" disky s rekordnou kapacitou 300 GB, informoval TGDaily.
Ako pre stránku uviedli predstavitelia spoločnosti, disk nebude zatiaľ k dispozícii v internej verzii pre notebooky, ponúkaná bude len externá USB 2.0 verzia.
Disk bude trojplatňový so 100 GB na platňu.
Napriek svojej kapacite má byť disk napájaný iba z USB portu, jeho cena je stanovená na 229 dolárov.
Oznámenie prišlo len niekoľko dní potom ako dvaja poprední výrobcovia záznamových platní pre pevné disky, Showa Denko K.K. a Fuji Electric Group, informovali o začiatku dodávok 334 GB 3.5" platní a už prebiehajúcich dodávkach 160 GB 2.5" platní.
160 GB platne umožnia výrobu dvojplatňových 320 GB diskov pre notebooky, zatiaľ žiadny výrobca takéto modely ale neohlásil.
334 GB 3.5" platne umožnia zase trojplatňové 1 TB disky, ktoré oproti štyrom alebo piatim platniam budú mať nižšiu spotrebu, menšie generované teplo a vyššiu spoľahlivosť.
Trojplatňové 1 TB disky avizoval zatiaľ ako jediný Samsung, prvý 1 TB disk od Hitachi využíva dokonca päť 200 GB platní a 1 TB disk od Seagate štyri 250 GB platne.
Najnovšie články:
Diskusia:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
3.7.2007 10:06
tak narozdiel od mojho 80GB co mam v notebooku je to poriadny diskovy priestor pre notebook :)
|
| |
p4ra
Od: p4ra
|
Pridané:
3.7.2007 12:12
A bude za z neho dat tlacit cez Wi-Fi do druhej kancelarie, aby som si mohol ist rovno pre vytlaceny papier?
|
| |
corleone
Od: corleone
|
Pridané:
3.7.2007 12:46
specialne kvoli tebe to tam nebude...
|
| |
p4ra
Od: p4ra
|
Pridané:
3.7.2007 12:52
V tom pripade vyslovene ziadam firmu Fujitsu, aby vytvorila HDD, kt. bude splnat moje poziadavky:
- kompatibilita s PDA
- kompatibilita s Wi-Fi
Tak, aby som si mohol v PDA otvorit subor z toho HDD a vytlacit si cez Wi-Fi dokument, kt. si uz vytlaceny preberiem v druhej kancelarii, pokial budem cestou zuvat!
|
| |
crusty
Od: crusty
|
Pridané:
3.7.2007 13:08
:D :D :D tak to je moc
|
| |
Fujitsu
Od: Fujitsu
|
Pridané:
3.7.2007 13:57
vasa poziadavka bola vyslovne odmietnuta
|
| |
:-D
Od: :-D
|
Pridané:
3.7.2007 21:47
a ze ty na hojko chodis?
|
| |
anonymous
Od: anonymous
|
Pridané:
3.7.2007 13:09
ste trapni
|
| |
p4ra
Od: p4ra
|
Pridané:
3.7.2007 13:26
_|_
|
| |
drc
Od: drc
|
Pridané:
3.7.2007 15:35
go --> (_._)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
3.7.2007 19:32
moj 320Gb Segate Barracuda dost hreje, ten 2,5" 3 platnovy disky musi byt aky horuci, ja niekedy neviem udrzat palec zopar sekund ma disku...
|
| |
Drift King on The Bike
Od: Drift King on The Bike
|
Pridané:
3.7.2007 21:25
ja mam na PC 80GB disk a co nestazujem sa..ale hodilo by sa: 1TB HDD
|
| |
Rozbita Huba on The Bike
Od: Rozbita Huba on The Bike
|
Pridané:
4.7.2007 7:39
ja mam 80GB ale asi kupim este niaky 120GB
|
Pridať komentár
|
|
|
|