| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Jibu
Od: Jibu
|
Pridané:
2.7.2007 13:27
Hmmm zaujimavé, ale ozaj kým nebude technológia ktorá by vedela rýchlo čítať tie zapísané dáta tak to veľmi nepomôže... akúrát len rýchlo zapisovať nejaké dáta stiahnuté z netu a pod...
|
| |
Palo
Od: Palo
|
Pridané:
2.7.2007 14:39
aj tak je najlepšia kapela ELÁN ! nech s tymto na mna nechodia
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
2.7.2007 16:00
keď sme už pri tom filme, električky sú od prírody červené...
|
| |
Braňo Mojsej
Od: Braňo Mojsej
|
Pridané:
2.7.2007 22:18
Napr. v nejakom obovskom kancli potrebujes vytlacit dokument z PDA, namiesto toho, aby si zapajal PDA do PC a tlacil, vytlacis to cez Wifi a prides po hotovy papier
|
| |
mr.ch
Od: mr.ch
|
Pridané:
3.7.2007 8:10
ja su nazranej, ja jenom pivo--
|
| |
Gyrxiur
Od: Gyrxiur
|
Pridané:
2.7.2007 18:21
Neznášam elán...
|
| |
lolzor
Od: lolzor
|
Pridané:
2.7.2007 19:48
a ja elektricky
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
2.7.2007 21:36
A ja neznášam všetkých, čo neznášajú mňa + Elán
|
| |
John
Od: John
|
Pridané:
2.7.2007 22:07
ja zas neznasam ked si v nejakom obovskom kancli a potrebujem vytlacit dokument z PDA, vraj namiesto toho, aby som zapajal PDA do PC a tlacil, vytlacim to cez Wifi a pridem po hotovy papier.
|
| |
drc
Od: drc
|
Pridané:
3.7.2007 15:51
tieto diskusie su na celom webe najlepsie, tie clanky ani necitam
|
| |
Baxxter
Od: Baxxter
|
Pridané:
2.7.2007 22:05
viem ze mimo temy, ale ludia prosim vas kedy sa bude dat z O2 posielat sms na skratene cisla ?
|
| |
OmeGa
Od: OmeGa
|
Pridané:
3.7.2007 0:15
ked budes mat pda s wifi a vytlacis konecne ten papier..
|
| |
papier
Od: papier
|
Pridané:
2.7.2007 13:43
v podstate ti je rychly zapis pri stahovani z netu na nic, jedine ze by si mal gigabitove pripojenie :)
myslim ze kym vyriesia problem s hustotou zapisu, uz sa nebudu vyuzivat disky s technologiu zapisu na otacave kotuce.....
flash, flash flash ...
|
| |
max
Od: max
|
Pridané:
2.7.2007 13:46
Tiez si myslim ze buducnost je vo flash diskoch
|
| |
Meky
Od: Meky
|
Pridané:
2.7.2007 13:50
ja si myslim ze buducnost je v riadne obrovskych kancloch
|
| |
trudy
Od: trudy
|
Pridané:
2.7.2007 14:05
a ja som si myslel, že budúcnosť je oryndž
|
| |
illuminati
Od: illuminati
|
Pridané:
3.7.2007 8:18
buducnost je temna
|
| |
Montano89
Od: Montano89
|
Pridané:
3.7.2007 17:14
modrá je dobrá
|
| |
truhlik
Od: truhlik
|
Pridané:
2.7.2007 14:44
a s dobrou asistentkou... :-)
|
| |
antiBozz
Od: antiBozz
|
Pridané:
3.7.2007 23:51
a s dobrou asistentkou.. to sa budu tlacit v kancli papiere cez wifi.
|
| |
Beli
Od: Beli
|
Pridané:
2.7.2007 17:41
Myslis taku, kde budes mat jednu centralnu tlaciaren a cez Wifi do nej posles nejaky dokument z PDA, a tak ho nemusis pripajat k PC???...LOL
|
| |
haha
Od: haha
|
Pridané:
2.7.2007 19:59
Trapne...
|
| |
abo ine..
Od: abo ine..
|
Pridané:
2.7.2007 13:50
holograficky(opticky) zazanam do "kocky(hranola) z priesvitneho materialu" ..atd..
|
| |
abo...
Od: abo...
|
Pridané:
2.7.2007 13:54
aneb nieco na http://eink.com/ ..len nie na tobrazovanie ale zapis a citanie udajov ..pameta si predchodzi stav..
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
2.7.2007 16:04
buducnost je vo hviezdach, doslovne... ved by sme chderu Zem preplnili zaznamovymi mediami (uz teraz mame plne sufliky cedeciek :D)... data treba vypustat do vesmiru :D
|
| |
qas
Od: qas
|
Pridané:
2.7.2007 14:46
Femtosekunda, fuj to je slovo...
|
| |
hah
Od: hah
|
Pridané:
2.7.2007 15:03
Kto ti nariadil, aby si používal tvôj zrak na čítanie? Ha?
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
2.7.2007 16:27
bud prosim ta taky laskavy a nepouzivaj moju prezyvku, dakujem:)
|
| |
Lenin
Od: Lenin
|
Pridané:
2.7.2007 18:24
učiť sa, učiť sa, učiť sa
|
| |
EliT
Od: EliT
|
Pridané:
2.7.2007 17:02
expert :)
|
| |
vynálezca
Od: vynálezca
|
Pridané:
2.7.2007 17:36
rýchlosť zápisu na tieto disky je limitovaná rýchlosťou otáčania sa platní... ale ak by sa voči magnetickej platni do proti smeru otáčala ďalšia platňa, ktorá by niesla laserovú šošovku, rýchlosť by sa teoreticky zdvojnásobila... a ak by týchto šošoviek bolo viac, rýchlosť by mohla ešte porásť. Asi si to dám patentovať :-)
|
| |
Beli
Od: Beli
|
Pridané:
2.7.2007 17:44
Ale inac to neni az taky zly napad...a ta platna, kde je ten laser by sa mohla pohybovat i vacsou rychlostou ako ta magneticka platna, takze by to slo potom uz dostacujuco rychlo..=D
|
| |
Gyrxiur
Od: Gyrxiur
|
Pridané:
2.7.2007 18:25
No veru, daj si to patntovať a porom im ten patent predaj... ak ti to neukradnem ;o)
|
| |
lobo
Od: lobo
|
Pridané:
2.7.2007 23:49
boli by tam 2 motory alebo by si urobil prevod retazou od bycikla?
|
| |
bulo
Od: bulo
|
Pridané:
3.7.2007 8:20
retazou
|
| |
vynalezca
Od: vynalezca
|
Pridané:
3.7.2007 10:54
bycikel ? co je to ? Ja poznam iba bicykel
|
| |
Gyrxiur
Od: Gyrxiur
|
Pridané:
2.7.2007 18:25
Zaujímavé, vždy bol zápis pomalší ako čítanie, teraz to bude naopak?
|
| |
ManU
Od: ManU
|
Pridané:
2.7.2007 20:21
Prave som v nejakom obovskom kancli a potrebujem vytlacit dokument z PDA, vraj namiesto toho, aby som zapajal PDA do PC a tlacil, vytlacim to cez Wifi a pridem po hotovy papier. Je to pravda?
|
| |
Beli
Od: Beli
|
Pridané:
2.7.2007 21:12
Chodte s tym uz dpc!!!!
|
| |
Montano89
Od: Montano89
|
Pridané:
3.7.2007 17:18
tento bol pekny :D
|
| |
frk
Od: frk
|
Pridané:
3.7.2007 1:03
volovia, ked sa bude tocit laser, pomotaju sa kabliky!
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
3.7.2007 17:21
:D tak tento si dufam robi srandu :D a nevies preco sa mi nepomota mp3 player ked si ho tocim okolo osi jacku so sluxatkami na usiax ?
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
3.7.2007 1:08
Laser s tym nic nema ale predstav si, ze si v nejakom velkom kancli a mas v ruke PDA a potrebujes nieco vytlacit, tak si to vytlacis z toho PDA cez wifi a dojdes si uz len pre hotovy papier.
|
| |
domino.666
Od: domino.666
|
Pridané:
3.7.2007 7:49
a co takto pouzit to na rychle zalohovanie? usetrilo by sa vela casu.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
3.7.2007 19:19
Rozhodne radsej budem preferovat kapcaitne mensi disk, s 100x vecsim zapisom, ako kapacitne dvojnasobny disk s dnesnym zapisom
|
| |
neni pravda
Od: neni pravda
|
Pridané:
3.7.2007 22:55
podla mna je to velmi uzitocna vec, uz len kvoli tomu ze ked si budes chciet vytlacit z PDA cez Wifi velky subor, tak uz len pridem po hotovy papier
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
4.7.2007 18:17
Tlačí WiFi farebné stránky ?
|