| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
marcellitoo
Od: marcellitoo
|
Pridané:
2.7.2007 10:57
ajaj kolko pochybilcov :)
|
| |
Koumak
Od: Koumak
|
Pridané:
2.7.2007 11:09
Bodaj by sa nepredalo, ked ich tlacia uz aj do niektorych NTB, ktore sa tym snazia zvysit cenu, lebo inak by stali skladom.
Sklady by mali taktiez zverejnit o kolko stupla predajnost RAMiek :))
|
| |
Braňo Mojsej
Od: Braňo Mojsej
|
Pridané:
2.7.2007 22:18
Napr. v nejakom obovskom kancli potrebujes vytlacit dokument z PDA, namiesto toho, aby si zapajal PDA do PC a tlacil, vytlacis to cez Wifi a prides po hotovy papier
|
| |
Berta
Od: Berta
|
Pridané:
2.7.2007 11:42
trepeš ! vži sa do situaci že si v nejakom obovskom kancli potrebujes vytlacit dokument z PDA, namiesto toho, aby si zapajal PDA do PC a tlacil, vytlacis to cez Wifi a prides po hotovy papier
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
2.7.2007 16:28
k tomu staci tlaciaren s wifi,co priamo komunikuje s pda .nepotrebujes vistu.
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
2.7.2007 11:01
Len tak dalej, cim viacej uzivatelov, tym menej chyb a viacej kompatibilneho softu. :)
|
| |
TPatrik
Od: TPatrik
|
Pridané:
2.7.2007 11:09
menej chyb???tomu trosku nechapem
|
| |
Baxxter
Od: Baxxter
|
Pridané:
2.7.2007 13:39
nechaj nech ti to vysvetlim, predstav si ze si v nejakom obovskom kancli potrebujes vytlacit dokument z PDA, namiesto toho, aby si zapajal PDA do PC a tlacil, vytlacis to cez Wifi a prides po hotovy papier
|
| |
max
Od: max
|
Pridané:
2.7.2007 12:25
Skor naopak cim viac uzivatelov tym viac chyb.
|
| |
szaga
Od: szaga
|
Pridané:
2.7.2007 13:16
Tom mas pravdu!! A za pol alebo rok bude uz Vista a pre nas dobra.. :-DDDD
|
| |
hura
Od: hura
|
Pridané:
2.7.2007 11:05
Vista forewer mam XP :-D
|
| |
RTR
Od: RTR
|
Pridané:
2.7.2007 11:08
Som zvedavy, kolko kopii sa predalo samozstatne, a kolko s novymi pocitacmi, kde uzivatelia uz skoro nemaju inu moznost, ako vistu. Cislo je asi dost skreslene..
|
| |
Koumak
Od: Koumak
|
Pridané:
2.7.2007 11:13
Dobry postreh :) Ku starym PC si ju kupi malokto (takmer nik) a okresana OEM verzia ku novemu PC stoji par kacek (bezny luser sa nevyzna v tych verziach ...) a predajcovia si tvoria "image", ze ponukaju "nadupany stroj s nadupanym OS" :))
|
| |
KoCi
Od: KoCi
|
Pridané:
2.7.2007 19:47
nechapem co mas namysli pod pojmom "okresana OEM verzia" .. jedine co je na tom "okresane" su licensne podmienky kedy mozes ten OS pouzivat len na PC s ktorym si ho zakupil a nikde inde... vykupenim za tento "nedostatok" je ale polovicna cena.
A kto sa vyznat v tych verziach chce, ten si rychlo najde porovnavaciu tabulku 4 edicii visty u nas pre koncovych zakaznikov bezne dostupnych. XP verzii bolo cca rovnake mnozstvo, len s tym rozdielom, ze len XP Pro malo svoj 64 bitovy protajsok. (XP home, XP pro, XP tablet, XP mediacenter)
A ta vista - to nie je len predajcami - to je aj reklamou MS, kedy si ju ludia pytaju aj napriek odporucaniu predajcu ostat este pri XP ;)
|
| |
fafo
Od: fafo
|
Pridané:
2.7.2007 11:18
co som videl jehovistu, tak ma teda vooooobec nezaujala a co som sa tak rozpraval tak ludia co pozuvaju vistu nadavaju o 106
|
| |
RB
Od: RB
|
Pridané:
2.7.2007 11:24
Hmm, nikto ta nenuti...ja nenadavam, vyhovuje mi viac ako XP
|
| |
Beli
Od: Beli
|
Pridané:
2.7.2007 12:45
Ani mne nejak velmi Vista nevadi...skor naopak. Sice ked som ju nainstaloval,tak mi chvilu trvalo,nez som si zvykol, ale teraz je to uz v pohode...A ked mam pravdu povedat, tak som si zatial nejaky velky rozdiel medzi windows XP a windows Vista nevsimol. Akurat tak nove graficke rozhranie...
|
| |
fafo
Od: fafo
|
Pridané:
2.7.2007 16:38
vsak to, naco je vony system ktory skoro nic nove neprinasa? vsak to co mala priniest vista a nacom si tak zakladali znej nakoniec vypustili, akurat to zbytocne zerie procak a pamat :D
|
| |
Stiff
Od: Stiff
|
Pridané:
2.7.2007 11:38
Vista je ten najuzasnejsi OS od M$, ale ani zdaleka nema na Ubuntu s nainstalovanym Berylom.
|
| |
Peto
Od: Peto
|
Pridané:
2.7.2007 16:22
Koho zaujima Beryl a Aero?Aero je aspon stabilne a nezamrza od neho PC ako od Berylu,beryl je len prehnana gicovitost tak isto ako Aero len este viac.
|
| |
???
Od: ???
|
Pridané:
2.7.2007 11:18
Mam vistu ale stary dobry debian je debian - co dodat
|
| |
Johnny
Od: Johnny
|
Pridané:
2.7.2007 13:04
ano a debian si v nejakom obovskom kancli potrebujes vytlacit dokument z PDA, namiesto toho, aby si zapajal PDA do PC a tlacil, vytlacis to cez Wifi a prides po hotovy papier
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
2.7.2007 15:18
To ma byt akoze uz nejaka nova psychicka porucha alebo co? s tym PDA
|
| |
MLx
Od: MLx
|
Pridané:
2.7.2007 18:42
neviem, pripada mi to ako pokus nahradit domace zuvanie
|
| |
Lama
Od: Lama
|
Pridané:
2.7.2007 20:15
Aj tak to vsetko zacala Opera. Preco? Lebo je najlepsia!
|
| |
MortarMan
Od: MortarMan
|
Pridané:
3.7.2007 19:28
A môžete ju do tridsiatich dní vrátiť !
|
| |
ale ved je v tom flip
Od: ale ved je v tom flip
|
Pridané:
2.7.2007 11:19
Takto nerozumieme sa!
Je ine ked niekto dostane k notebooku Vistu a je ine ked si ju niekto kupi dobrovolne. To je velky dozdiel!
|
| |
641285121024
Od: 641285121024
|
Pridané:
2.7.2007 11:34
Ved prave... Dost znamych s novym notebookom sa na mna obratilo ci by som tam namiesto Visty nevedel nahodit XP. Z piatich pripadov v dvoch sa mi to nepodarilo. Boli problemy s ovladacmi, resp. neboli ovladace pre XP.
Ale kupit si notebook s Vistou a 512MB RAM sa rovna samovrazde...
|
| |
Miloslav
Od: Miloslav
|
Pridané:
2.7.2007 11:42
ale rozumieme, ved v nejakom obovskom kancli potrebujes vytlacit dokument z PDA, namiesto toho, aby si zapajal PDA do PC a tlacil, vytlacis to cez Wifi a prides po hotovy papier
|
| |
Beli
Od: Beli
|
Pridané:
2.7.2007 12:46
Co tu zas koluje dalsia hlaska ci co?!
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
2.7.2007 13:30
A povis mi co s tym ma Vista? Ved ked uz mam nejake super PDA s Wifi tak mam aj tlaciaren s wifi ne? A co s tym ma stale vista nechapem. Jedine ze by si ju tlacil do toho PDA ale pochybujem ze by ti to PDA fungovalo. Alebo ty si videl Windows Vista Printer Edition?
|
| |
Stiff
Od: Stiff
|
Pridané:
2.7.2007 11:33
V ČR sa predalo za 3 mesiace 110 000 kópií Visty. Ale koľko kópií sa stiahlo z torrentov neuvádzajú.
|
| |
Beli
Od: Beli
|
Pridané:
2.7.2007 12:47
Tot pravdu mas!!! =D
|
| |
Berta
Od: Berta
|
Pridané:
2.7.2007 13:40
vdaka viem ze v nejakom obovskom kancli potrebujes vytlacit dokument z PDA, namiesto toho, aby si zapajal PDA do PC a tlacil, vytlacis to cez Wifi a prides po hotovy papier
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
2.7.2007 12:26
A v USA sa predalo za 2 dni 500 000 kópií iPhone.
|
| |
max
Od: max
|
Pridané:
2.7.2007 12:27
Na Slovensku bolo stiahnutych 110 001 kopii Visty.
|
| |
hAbakuk
Od: hAbakuk
|
Pridané:
2.7.2007 12:47
Vistu som este nevied ani z 500 metrov takze nomem hovorit ze Xp alebo Vista je lepsia. Na viste nejdu cracknute hry sa mi zda. Cize väcsina ludi ma Vistu len tak na pracu alebo aj na hry ale s tym ze ma penaze a kupuje originaly. No inak s tou 512mb to je velka pravda. 512mb ram+Vista=samovrazda
|
| |
debian
Od: debian
|
Pridané:
2.7.2007 13:14
nevidel si ju ale hodnotis, parada
|
| |
Meno:
Od: Meno:
|
Pridané:
2.7.2007 15:49
Vistu nepotrebujes, ak v nejakom obovskom kancli potrebujes vytlacit dokument z PDA, namiesto toho, aby si zapajal PDA do PC a tlacil, vytlacis to cez Wifi a prides po hotovy papier
|
| |
Phoenix155
Od: Phoenix155
|
Pridané:
2.7.2007 13:28
hry idu v pohode takze neviem co trepes...normalne cracky ako pod xp idu aj vo viste takze sa spamataj chlapce
|
| |
JackJack
Od: JackJack
|
Pridané:
2.7.2007 13:39
samovražda je to ze si v nejakom obovskom kancli potrebujes vytlacit dokument z PDA, namiesto toho, aby si zapajal PDA do PC a tlacil, vytlacis to cez Wifi a prides po hotovy papier
|
| |
kcaj
Od: kcaj
|
Pridané:
2.7.2007 14:00
ááá rozumiem ... hotový papier ... ideálny na také to domáce žuvanie
|
| |
aaaaa
Od: aaaaa
|
Pridané:
2.7.2007 15:46
Zuvanie, to je ked v nejakom obovskom kancli potrebujes vytlacit dokument z PDA, namiesto toho, aby si zapajal PDA do PC a tlacil, vytlacis to cez Wifi a prides po hotovy papier
|
| |
cccc
Od: cccc
|
Pridané:
2.7.2007 21:25
Co mate vsetci retardaciu mozgu v pokrocilom stadiu kretenizmu????
|
| |
MortarMan
Od: MortarMan
|
Pridané:
3.7.2007 19:32
Toto píše jedna osoba , ktorá sa na tom baví , pretože iní si myslia , že to myslí vážne , teda rozmýšľajú , ako si vytlačíš papier cez WiFi....Sice ja neviem ani čo je to PDA
|
| |
Peto
Od: Peto
|
Pridané:
2.7.2007 16:24
Idu tak isto aj cracknute ako v XP.
|
| |
p4ra
Od: p4ra
|
Pridané:
2.7.2007 14:11
Ta "wifi" hlaska ma zabija. :-) Asi si skocim pre vytlaceny papier.
|
| |
Papier
Od: Papier
|
Pridané:
2.7.2007 15:47
Vytlaceny papier vznikne, ak v nejakom obovskom kancli potrebujes vytlacit dokument z PDA, namiesto toho, aby si zapajal PDA do PC a tlacil, vytlacis to cez Wifi a prides po hotovy papier
|
| |
123
Od: 123
|
Pridané:
2.7.2007 15:20
Vži sa do situaci že si v nejakom obovskom kancli potrebujes vytlacit dokument z PDA, namiesto toho, aby si zapajal PDA do PC a tlacil, vytlacis to cez Wifi a prides po hotovy papier
|
| |
456
Od: 456
|
Pridané:
2.7.2007 15:47
To je v pohode, ale predstav si, ze si v nejakom obovskom kancli potrebujes vytlacit dokument z PDA, namiesto toho, aby si zapajal PDA do PC a tlacil, vytlacis to cez Wifi a prides po hotovy papier
|
| |
ManU
Od: ManU
|
Pridané:
2.7.2007 20:16
No tak to hej, ale predstav si, ze si v nejakom obovskom kancli potrebujes vytlacit dokument z PDA, namiesto toho, aby si zapajal PDA do PC a tlacil, vytlacis to cez Wifi a prides po hotovy papier
|
| |
fú...
Od: fú...
|
Pridané:
2.7.2007 16:11
a čo ak chcem vytlačiť PDA z papiera na dokument??
|
| |
ManU
Od: ManU
|
Pridané:
2.7.2007 20:17
tak potom si predstav, ze si v nejakom obovskom kancli potrebujes vytlacit dokument z PDA, namiesto toho, aby si zapajal PDA do PC a tlacil, vytlacis to cez Wifi a prides po hotovy papier
|
| |
Beli
Od: Beli
|
Pridané:
2.7.2007 17:47
Co vam uz vsetkym sibe z teho wifi ci co?!!!!!Boze moj, kde to len zijem!!!rofl
|
| |
Fenix
Od: Fenix
|
Pridané:
2.7.2007 21:13
Ved si uz tiez vravim ze uz im je.e ako male deti,.....
|
| |
Montano89
Od: Montano89
|
Pridané:
3.7.2007 8:32
ak sa ti to nepaci tak potom si predstav, ze si v nejakom obovskom kancli potrebujes vytlacit dokument z PDA, namiesto toho, aby si zapajal PDA do PC a tlacil, vytlacis to cez Wifi a prides po hotovy papier
|
| |
truhlik
Od: truhlik
|
Pridané:
2.7.2007 18:44
no, vista je velky krasny ojeb. Bodaj by to ludia nekupili, ked nic ine uz nie je k dispozicii. Pozrite si velkosklady, zakaznik chce odo mna nove pocitace, ale iba hp, lebo ich preferuje. Ale uz ziadne nove stroje s winXP. Stare zrazu zmizli, a su len nove. A jedin s win Vista. A OEM XP takisto nie su (zelezo bez os v pohode). Detto Office 2007, vsetci v kancloch na to nadavaju, ale 2003kovy office uz neni. Skratka, nie je z coho vyberat. Jedine Vista hlista a off 2007. Politika. A potom su tu spravy, ze sa predalo 110000 kopii.
|
| |
KoCi
Od: KoCi
|
Pridané:
2.7.2007 19:53
vidim ze dalsi expert co ma zarucene presne informacie.. Windows XP OEM, resp s legalizacnymi nalepkami je stale hojne dostupny. V pripade ze mas Vistu Ultimate alebo Vistu Business, mas dokonca mozny downgrade na XP Pro, a ked uznas ze je na vistu cas, tak si ju nahodis potom.
Novych strojov s XP sa tiez este zopar najde. Zalezi od toho ako si vyberas.. ak z pultu na predajni, je mozne ze vidis len samu vistu.. ale inac s XPckami je ich stale dost u dodavatelov.
To ze vsetci v kancloch nadavaju na office 2007 - povazujem rovnako za blbost, lebo v tom pripade by neplatilo ze poznam ludi ktori si ho pochvaluju... chce to zvyk a potom ide praca rychlejsie. Office 2003 je stale mozne objednat a predat. Kdezto napriklad u Adobe Creative Suite- prisla verzia CS3, a CS2 bola uplne ukoncena ani nie do dvoch mesiacov od uvedenia CS3. Tam ale nikto nepyskuje. Vlastne ty by si bol stastny keby mozes kupit aj Win98...
|
| |
dekob
Od: dekob
|
Pridané:
2.7.2007 20:35
to ma zaujalo s tym downgradom z Visty na XP. Mam Vistu Business OEM a velmi mi nesadla. Keby som mohol legalne pouzivat este nejaky cas XP, kym sa nevypiple z detskych chorob Vista, nebolo by zle. Ako sa dostat k tomu downgradu z Visty na XP?
|
| |
adasdasd
Od: adasdasd
|
Pridané:
2.7.2007 18:48
dsl.sk sa je*ol o 4 nuly..
|
| |
H4ck3r
Od: H4ck3r
|
Pridané:
2.7.2007 19:04
Mozno sa DSL je*ol o 4 nuly, ale predstav si, ze si v nejakom obovskom kancli potrebujes vytlacit dokument z PDA, namiesto toho, aby si zapajal PDA do PC a tlacil, vytlacis to cez Wifi a prides po hotovy papier
|
| |
LUPO
Od: LUPO
|
Pridané:
2.7.2007 19:53
Nemas pravdu, lebo musim oponovat, som pouzivatel Wifi a potrebujem vytlacit hotovy papierovy dokument s PDA...ale tu nastava ten problem, ze vista mi neponukne moznost vytlacit ten obrovsky kancelarsky papier ale len verziu OEM bez 4 nul!!! chapes?????:-)
|
| |
Thim
Od: Thim
|
Pridané:
3.7.2007 6:30
BLBÓÓÓÓÓÓÓÓSŤ
Tento článok je blaf a absolútne mu neverím. Je to len skrytá reklama nenažranému Microsoftu. Ja zatiaľ poznám len jedného, čo má Vistu. Iba by som veril, že toľko licencií predal M$ výrobcom a predajcom počítačov a v skutočnosti nejde o počet predaných licencií koncovým užívateľom. Ja si ju nikdy kupovať nebudem. Keď počítač, radšej nahý.
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
3.7.2007 8:36
tak tak.
radšej sa pozerat na pekny vypnuty pocitac a tesit sa z toho vykonneho hardwaru, ako mat zapnutu vistu a nervacit sa z toho nevykonneho hardveru
|
| |
corleone
Od: corleone
|
Pridané:
3.7.2007 8:59
ze vas to bavy s tim PDA a WiFi. Ste jak prijebany kokoti furt to sem pisat. stale tu zujete a tlacite s PDA cez WiFi jak male jebnute deti.
|
| |
Janko Hrasko
Od: Janko Hrasko
|
Pridané:
3.7.2007 9:20
Ale bud ticho! Ved si predstav tu prekernu situaciu ze si v nejakom obovskom kancli potrebujes vytlacit dokument z PDA, namiesto toho, aby si zapajal PDA do PC a tlacil, vytlacis to cez Wifi a prides po hotovy papier
|
| |
corleone
Od: corleone
|
Pridané:
3.7.2007 11:27
Ti bud ticho!!! ste jak male deti 50 percent diskusie iba tlacite cez WiFi. A v obovskom kancli urcite nebudem iba az tak v obrovskom.debil...
|
| |
yo3hi
Od: yo3hi
|
Pridané:
3.7.2007 14:43
vista je zatial len v plienkach tak o rok sa mozno prejavi..
|
| |
johnny bravo.7
Od: johnny bravo.7
|
Pridané:
3.7.2007 15:28
Vista sa predava predovsetkym s novymi kompami. Vela ludi si instaluje spat xp. No kto sa vyzna da si do laty aj vistu k svojej spokojnosti.
|
| |
ydfsafd
Od: ydfsafd
|
Pridané:
4.7.2007 1:17
njn, male podtrkane detvaky do pici. sproste chuje jebliny
|
| |
jaja
Od: jaja
|
Pridané:
4.7.2007 23:35
jednoznacte je do pipip. Mcrosoft skusa, sak prozrite koko ludi, uz to ma - kupte si aj Vy. Na mojej webovej stranke mi monitoring ukazuje v priebehu tohto roka, ze moj web navstivilo 1% z celkoveho poctu navstevnikov, co ma vistu. Takze tak.
|