| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
pistik
Od: pistik
|
Pridané:
1.7.2007 12:50
Intel je "sikovny" :-)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
1.7.2007 12:51
to znizenie sa mi hodi vhod kedze planujem koncom roka skladat si novy comp, a ak pojde ta Q6600 fakt tak dole, urcite si ju zoberiem aj ked ten procesor nevyuzijem... za tu cenu
|
| |
Peto
Od: Peto
|
Pridané:
1.7.2007 14:09
Vsak jasne, aj ja si to za taku cenu kupim aj ked nevyuzijem, preco nie.
|
| |
Fero
Od: Fero
|
Pridané:
1.7.2007 14:35
ja ich nakupim aspon 10 - a usetrim az 2640 dolarov. juhu za to kupim plno dalsich a usetrim este viac..
|
| |
Bozz 2
Od: Bozz 2
|
Pridané:
1.7.2007 14:37
a ja si ho nekúpim. lebo ho nevyužijem.
|
| |
aha
Od: aha
|
Pridané:
1.7.2007 14:38
a ja si ho nekupim aj ked by som ho vyuzil
|
| |
drc
Od: drc
|
Pridané:
1.7.2007 17:43
ja ho zneuzijem a zahodim
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
1.7.2007 23:18
ja si ho kupim a potom ho pekne analne zneuzijem
|
| |
nakladac
Od: nakladac
|
Pridané:
2.7.2007 1:05
teba by mali zneuzit
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
2.7.2007 1:36
vsak uz
|
| |
Buzz
Od: Buzz
|
Pridané:
2.7.2007 22:24
dobre ale na co ti je taky procesor v nejakom super velkom kancli ked ajtak pouzijem wifi aby som si vytlacil toaletny papier a mohol ho hned pouzit ?
|
| |
ahoj
Od: ahoj
|
Pridané:
1.7.2007 19:30
Koncom roka tu moozno budu aj nove x4 AMD, takze to bude zaujimavejsie.
|
| |
OmeGa
Od: OmeGa
|
Pridané:
1.7.2007 14:46
ale taktovaci pozor. stvorjadra sa nedaju dobre taktovat. to q6600 ide len na 370mhz fsb MAX. http://www.pctuning.cz/index.php?option=
com_content&task=view&id=8919&Itemid=
28&limit=1&limitstart=2
takze ak chcete silou mocou taktovat, tak si kupte radsej dvojjadro.
|
| |
MarTT1n
Od: MarTT1n
|
Pridané:
1.7.2007 16:56
Aj ja som počul že štvorjadrá sa nedajú dobre taktovať, ale vr-zone sa podarilo dať QX6850 na frekvenciu 5133MHz!.
http://www.vr-zone.com/index.php?i=5089&s=1
|
| |
OmeGa
Od: OmeGa
|
Pridané:
1.7.2007 21:24
lenze ja som pisal o q6600. vacsina ludi planuje kupit to 4jadro, tak som upozornil, ze hento nejde dobre...
a qx6850 je uz nove C2D s 333MHz fsb, takze to je uz o niecom inom.
|
| |
Klix
Od: Klix
|
Pridané:
2.7.2007 10:04
A hlavne eXtreme vezie maju odomknute nasobice, takze tam sa to da, lenze na Q6600 je zamknuty (mozno odomknuty len dole), takze taktovat mozes jedine cez frekvenciu FSB a tam je ten problem, ze Q6600 su vlastne dve prepojene dvojjadra...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
1.7.2007 17:18
Heh cpu s takym vykonom hadam ani taktovat nemusim, nepoviem moj doterajsi smepron 3000+ ten som taktol na 2.5Ghz, ale Q6600 to neni potrebne, ak by som chcel len taktovat tak idem radsej do AMD s nimi mam najlepsie skusenosti :)
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
1.7.2007 18:41
AMDcka sa taktuju nahovno, moc z nich nevytlacis
|
| |
joooj
Od: joooj
|
Pridané:
1.7.2007 19:29
ked to nevies
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
1.7.2007 19:54
ked to neviem? dovolim si tvrdit ze som pretaktoval viac procesorov nez ty a viem ako to chodi, Intel sa podstatne lepsie taktuje a da sa s nim zajst dalej (vid P4 8180 MHz) nez s AMDckom
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
1.7.2007 20:25
mozno extremne taktovanie, ale ja mam lepsie skusenosti s AMD vzdy som ich dokopal vyssie ako intel, je pravda ze je to aj v doske atd...
a este neco, myslim tym s boxovanymi chladicmi
|
| |
ahoj
Od: ahoj
|
Pridané:
1.7.2007 19:31
Hh co mas z toho, ze budes mat 2 x 4 GHz ked mozes mat 4 x 3 GHz ?
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
1.7.2007 14:59
Príspevok bol zmazaný pre nevhodný a/alebo vulgárny obsah.
|
| |
OmeGa
Od: OmeGa
|
Pridané:
1.7.2007 15:59
niekto si uz kupil stvorjadro :D
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
1.7.2007 16:33
roflapmp :D
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
2.7.2007 1:38
100000000000000000000000000 bodov LMAO + ROFLCOPTER
|
| |
lalala
Od: lalala
|
Pridané:
1.7.2007 19:39
PRVY
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
1.7.2007 20:57
To je v piči toto
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
1.7.2007 22:17
nepicuj tu
|
| |
Fero
Od: Fero
|
Pridané:
1.7.2007 22:32
:D chlapi vam to musi j*bat vtych hlavach nacisto toto tu vypisujete sak sa kontrolujte kkti.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
1.7.2007 22:45
neviem preco tie individua oslovujes chlapi to nesu chlapi z nich nikdy chlapi nebudu to su hlupe rozmaznane decka..
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
1.7.2007 23:11
Fero ty si riaden kokot
|
| |
nakladac
Od: nakladac
|
Pridané:
2.7.2007 1:05
ale aspon ma nick , nie jak ty
|
| |
LomVrungel
Od: LomVrungel
|
Pridané:
2.7.2007 6:50
I don't know about you, but I've always been intrigued by the lure of Viagra. Now in release for years, it has become something of a Holy Grail for men who felt their best sexual days were long past, as well as giving hope to the rest of us who fear that day when sex fades into our twilight.
As I'm in good physical shape and have yet to have problems getting and maintaining an erection, I opted for only half a regular dose, thinking it would be sufficient. And, no surprise, it was. The first thing I'd like to make clear is that Viagra does NOT cause an instant uncontrollable erection.
New competitive product has come (Levitra) to market that I'll try soon and compare in a future.
If you're interested in purchasing Viagra, click here. <a href=http://body-flex.netfirms.com/viagra>Cheap Viagra, Free Delivery</a>
|
| |
StEvO
Od: StEvO
|
Pridané:
2.7.2007 11:15
Bozz kolko mas rokov? Uz mi
nedalo Ti neodpisat na tie tvoje vacsinou priblbe reakcie. Si hviezda dsl.sk a prajem este vela trpelivosti redaktorom serveru, aby mali nervy Ta cenzurovat.
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
2.7.2007 14:14
si tu kratko :) vidiet
|
| |
Axel
Od: Axel
|
Pridané:
2.7.2007 22:33
bozz ma 22 a pracuje v nejakom obovskom kancli a potrebujem vytlacit dokument z PDA, vraj namiesto toho, aby som zapajal PDA do PC a tlacil, vytlacim to cez Wifi a pridem po hotovy papier.
|
| |
tono
Od: tono
|
Pridané:
3.7.2007 0:31
no neviem co na tom vidis take obdivuhodne ved je to normalna vec si este na pda nevidel wifi alebo o co ti ide a k clanku je to zaujimave ako provokuju amd o co prislo tie ich 64 fx 72 fx su oproti tymto superom vazne ako ked porovnas stary cyrix s p2 a co to amd quad nebude take velke daco ako ta ich ohromna grafika nahodou ak vobec bude
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
4.7.2007 2:29
Nahodou pridlho len nemam chut pridavat komentare nesuvisiace s clankami ako to tu vacsina robi na tomto fore.
|
| |
StEvO
Od: StEvO
|
Pridané:
4.7.2007 2:31
Snake nahodou pridlho len nemam chut pridavat komentare nesuvisiace s clankami ako to tu vacsina robi na tomto fore.
|