| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
y0g
Od: y0g
|
Pridané:
30.6.2007 13:49
to sa neda rozbit? pekny shit :)
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
30.6.2007 18:40
keď prežil 25 článkov na dsl.sk?
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
30.6.2007 21:09
si to vystihoooool :D:D:D:D:D
|
| |
Bozzmaker
Od: Bozzmaker
|
Pridané:
30.6.2007 19:01
šibe ti ! v nejakom obovskom kancli potrebujes vytlacit dokument z PDA, namiesto toho, aby si zapajal PDA do PC a tlacil, vytlacis to cez Wifi a prides po hotovy papier...
|
| |
hmm
Od: hmm
|
Pridané:
2.7.2007 12:36
Tak to si riadny frajer a lama ked potrebujes zapojit PDA do PC aby si mohol tlacit cez WiFi ci BlueTooth. Proste PDA s WM je pre technicky zdatnych ludi a iPhone pre lamy.
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
2.7.2007 15:53
tvoj prispevok je priblbly...
|
| |
Network
Od: Network
|
Pridané:
30.6.2007 13:50
No mne pri nacitavani stranky PC World vyhodil NOD trojan alert.
|
| |
aaa
Od: aaa
|
Pridané:
30.6.2007 14:24
mam nod a ziadny trojan nevypisalo .PS: origin : aktualizovany
|
| |
mikosuo
Od: mikosuo
|
Pridané:
30.6.2007 15:11
ja mam kasperskeho a nic celu dobu bol ticho
|
| |
hUbakak
Od: hUbakak
|
Pridané:
30.6.2007 16:57
Ja mam tiez NOD a vypysalo mi report o viruse.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
30.6.2007 20:47
mne tiez report o viruse
|
| |
danman
Od: danman
|
Pridané:
30.6.2007 23:43
aj mne
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
1.7.2007 1:01
tuto tiez.
http://ds.serving-sys.com/BurstingCachedScripts/ ebBannerMain_62_36.js
moze to niekto overit?
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
1.7.2007 13:36
U mna nic :)
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
2.7.2007 15:13
aky virus? co to je? program pre windows?
|
| |
Zessexpaf
Od: Zessexpaf
|
Pridané:
12.7.2007 17:17
Design, develop, and maintain a powerful web presence, using tightly integrated tools built to enhance your creativity and accelerate your workflow.. http://www.squidoo.com/gay-anal with color; work faster with new drawing tools and
|
| |
AssiffTaf
Od: AssiffTaf
|
Pridané:
13.7.2007 19:02
I'm not a Texas girl. Yet one of the things that I like best about Texas are the wildflowers. With 268,000 square miles - most of it undeveloped - there is plenty of room for a riot of wildflowers! Bluebonnets, paintbrushes, phlox and salvia are <a href=http://www.squidoo.com/g-anal-sex/>gay anal sex</a>
<a href=http://www.squidoo.com/sucking-cocks/>sucking cocks</a> In basic math, we're taught multiplication tables. We learn that most numbers are the answer to at least two different multiplication problems, some numbers are the answer to several, and then...There are the primes, a product only of themselves and.
|
| |
Donpadres
Od: Donpadres
|
Pridané:
24.7.2007 11:08
<a href=http://www.squidoo.com/farmak/>Buy Generic Viagra 30x100mg</a>
<a href=http://www.squidoo.com/viga/>Buy Cheap Viagra Online</a>
<a href=http://www.squidoo.com/cials/>Buy Cialis Online. Compare cialis prices</a>
<a href=http://www.squidoo.com/lev/>Discount Levitra. Order Levitra. Order Levitra Pharmacy</a>
<a href=http://www.squidoo.com/on-casino/>Free Casino Online Games</a>
<a href=http://www.squidoo.com/gagh/>Replica Rolex</a>
<a href=http://www.squidoo.com/watc/>Replica watches</a>
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
30.6.2007 21:14
aj mne...............................to sa mi snad sniva, sa nehanbite? dsl.sk?
|
| |
XcoRpi
Od: XcoRpi
|
Pridané:
1.7.2007 12:59
Ja nemam už žiaden AV, preto nemam take problemy jak vy :D
Ale ne, za chvílku mi príde z T-Comu original inštall s menom/heslom Panda Antivirus Titanium :)
|
| |
kokoťisko
Od: kokoťisko
|
Pridané:
1.7.2007 17:02
neni to nahodou len na 3 mesiace ?
|
| |
XcoRpi
Od: XcoRpi
|
Pridané:
1.7.2007 18:13
samozrejme, že je ale je i to samozrejmé, že to má zmysel platit. 112sk navýšenie k cene pripojenia je naozaj minimum, keby že si musím každý rok kupovať minimálne OEM verziu nového vydania. tzv 2007/2008. Teraz sa o nič nemusím starať len mi keď bude čas pošlú nový inštalátor k tomu nové meno, heslo a veselo fičím dalej.
|
| |
lalala
Od: lalala
|
Pridané:
30.6.2007 13:51
PRVY! haluz, clovek by neveril, ze taky pad moze prezit...
|
| |
gsb
Od: gsb
|
Pridané:
30.6.2007 14:25
nuz, trapas, ziadne prve miesto sa nekona
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
30.6.2007 16:56
ale si ho dal :DDD
|
| |
sss
Od: sss
|
Pridané:
30.6.2007 14:39
aj mne vyhodil NOD trojana na jeden baner
|
| |
drc
Od: drc
|
Pridané:
1.7.2007 17:51
aj mne vyhonil NOD trojana
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
30.6.2007 14:40
dnes na TA3 davali reportaz ako Tisicky ludi cakalo na vydobytok technky - iPhone. No po precitani tohto sa clovek moze len smiať. Nazvat nieco vydobytkom co neumožňuje ani len zoomovať ani nahrávať video, nahravat zvuk a pod. je velmi trufale :) Na to ze vsetky tieto funkcie dokaze dnes lowendovy mobil je to fakt smutne.
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
30.6.2007 15:05
pravda, ale kolko krat si to pouzil?
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
30.6.2007 15:48
ani raz, a pokial nespravia nieco s cenou tak ani nepouzijem, teda vlastny urcite nie, nedam predsa 16 000 za nieco co mi ani nenahra video, ani neorganizuje cas, ani nenahra poznamky, proste pokrocile funkcie ma, ale chybaju mu tie zakladne :) Inak je to dobry vyrobok, keby sa ho chopili iny vyrobcovia (Asus, LG, Samsung napriklad) tak by pripadal v uvahu.
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
30.6.2007 16:11
si to asi nepochopil
btw, toto neni na fotenie zamerane, to je zamerane na internet (nj 3G chyba)
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
30.6.2007 18:40
no teraz uz hej :D ale to na veci nic nemeni pristroj za tu cenu by mal zvladnut toho viac. Pozitivne vsak je mechanicke spracovanie.
|
| |
Wild
Od: Wild
|
Pridané:
30.6.2007 18:06
ja osobne som nahraval video s mojim mobilom nespocetne vela krat a zvuk tak isto. To je len softwarova zalezitost a dufam ze ju odstrania. Zatial je iPhone najlepsia volba akurat tak na surfovanie...
|
| |
praktik
Od: praktik
|
Pridané:
30.6.2007 21:18
Nemôžu na prvom modeli odblokovať všetky funkcie. Budú to robiť postupne a tak ťahať ťažké prachy od zákazníkov
|
| |
ARny
Od: ARny
|
Pridané:
1.7.2007 0:41
Jo a tiez nepodporuje javu tusim, takze je to shit ehm teda pardon je to drahy shit.
|
| |
Slavius
Od: Slavius
|
Pridané:
1.7.2007 13:02
Zoomovat???
Ty nazyvas to co robi tvoj pesudofotoaparat v mobile zoomovanim? Objektiv nema ani 5mm na dlzku? Kde tam mas sustavu sosoviek na spravne zoomovanie? Asi si myslel digitalny zoom? No zvacsovat fotky si mozem aj v PC...
|
| |
XcoRpi
Od: XcoRpi
|
Pridané:
1.7.2007 18:17
presne tak, bezny editor to zvláda v pohode :)
|
| |
naco_predmet
Od: naco_predmet
|
Pridané:
30.6.2007 16:24
pisali by o tom ale zeby sutaz spravili to nie.. keby tu bola taka sutaz viete o kolko by ste mali vacsiu navstevnost ??? !!!
|
| |
fish_hfd
Od: fish_hfd
|
Pridané:
30.6.2007 16:33
It's nice
|
| |
fish_hfd
Od: fish_hfd
|
Pridané:
30.6.2007 16:33
It's nice
|
| |
fish_hfd
Od: fish_hfd
|
Pridané:
30.6.2007 16:33
It's nice
|
| |
Bozzmaster
Od: Bozzmaster
|
Pridané:
30.6.2007 19:05
čo sa ti pači ???, predstav si že si v nejakom obovskom kancli potrebujes vytlacit dokument z PDA, namiesto toho, aby si zapajal PDA do PC a tlacil, vytlacis to cez Wifi a prides po hotovy papier.
|
| |
steve
Od: steve
|
Pridané:
30.6.2007 16:40
velmi pekna vec keby som na to mal luskom tak si ho kupim aj ked to kopu zakladnych veci nema.
takto sa nad tym len pousmejem.
velka skoda ze take zakladne veci tam nedali ako video,mp3zvonenie... :(
|
| |
trish
Od: trish
|
Pridané:
30.6.2007 19:15
Prvyyyy!! Inak, podla mna je to slaby telefon...
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
30.6.2007 21:12
nevadi ze mi po kliknuti na odkaz vyskocilo okno nod32-trojan...
|
| |
lalala
Od: lalala
|
Pridané:
30.6.2007 21:58
POSLEDNY !!!
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
30.6.2007 22:26
Dajte mi to do ruk ja to rozjebem na kasu!!!
|
| |
fuli
Od: fuli
|
Pridané:
30.6.2007 23:27
aj mne vypisal NOD trojana na stranke PC World....
|
| |
JohnyX
Od: JohnyX
|
Pridané:
1.7.2007 0:38
Cele je to len o reklame-aj z toho najposlednejsieho vyrobku sa da spravit spicka, ak sa do reklamy vrazi vela penazi. A mnozstvo poslusnych hlupakov bude na hlupost cakat vo frontach aj 10 dni.
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
2.7.2007 15:55
to si sa ucil na zakladnej skole?
|
| |
OliverGimber
Od: OliverGimber
|
Pridané:
1.7.2007 3:25
Has seen on the Internet a good site. Personally to me has liked.
All that is necessary for soul and in one place. Convenient search
<a href=http://www.viagra4.com>BEST MEGA ULTRA SEARCH</a>
<a href=http://www.viagra4.com>Viagra Online</a>
<a href=http://www.viagra4.com>Tramadol Online</a>
<a href=http://www.viagra4.com>Fioricet Online </a>
<a href=http://www.viagra4.com>Best Photo Movie XXX</a>
<a href=http://viagra4.com>Free Porn</a>
<a href=http://viagra4.com>Star Porn </a>
<a href=http://viagra4.com>Casino Online</a>
<a href=http://viagra4.com>Play Poker</a>
Best regards, your site too best!
With all respect for administration of this site
Excuse for inconveniences. Also do not hold a harm
|
| |
vkeicw grszca
Od: vkeicw grszca
|
Pridané:
23.9.2007 1:12
bzjpr wikhv wodhx difzm rywovf fcguie wlhnspuq
|
| |
Test
Od: Test
|
Pridané:
1.7.2007 4:07
Hi all!
Bye
|
| |
rorbDrierve
Od: rorbDrierve
|
Pridané:
1.7.2007 8:09
Sorry pleease :(
Wrong cawtegory...
wjll be carefulo
|
| |
Fero
Od: Fero
|
Pridané:
1.7.2007 9:05
ty ma už sereš
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
1.7.2007 12:06
iPhone prezije BeTon ale ja neprezijem trochu Bavoraka, ach jaj
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
1.7.2007 16:29
Vidis si shit!!!
|
| |
Fero Hliva
Od: Fero Hliva
|
Pridané:
1.7.2007 13:09
No tak to je ale shit ako môžu v tak prehypovanom mobile chýbať také základné funkcie ako záznam videa, 3G, alebo Java? Veď to už má dneska každý mobil a napr. záznam videa používam pravidelne.
Apple sux!
|
| |
lalala
Od: lalala
|
Pridané:
1.7.2007 19:44
ja myslim ze dalsie taketo veci pridu v dalsiej verzii tohoto telefonu
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
1.7.2007 19:45
ono to vydrzi pad na beton? wow, mojou NOKIA rozbijam kokosove orechy. tak nech si trufne iPhone...
|
| |
Filip
Od: Filip
|
Pridané:
2.7.2007 8:38
mne nič nevyskočilo žiaden vir, asi za to že mám ubuntu a v ňom nie je AntiVir :D
|
| |
xfcgcxfh
Od: xfcgcxfh
|
Pridané:
4.7.2007 1:06
lebo si kokot neschopny
|
| |
Patrik Horník
Od: Patrik Horník
|
Pridané:
6.7.2007 18:46
www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk www.blogujem.sk
|
| |
ruperthbrowner
Od: ruperthbrowner
|
Pridané:
8.7.2007 16:58
Hey members
This is my first post here, so hi to everyone and very happy to be here! But let's lets get this going..
Do you have any experience with ways to sell domains? or know where to sell domains?
I just started selling domains for I only just became a domainer since a few months and have run across
<a href=http://www.DomainSocial.com>Sell Domains at Domain Social Forum</a>
I use that alot, but are there any other similar ones that you can suggest?
Thanks
Rupert
|
| |
roberthkbrowner
Od: roberthkbrowner
|
Pridané:
17.7.2007 15:54
Greetings
First time here, (yuppe!) and hello everyone
I've been in the domain name business over the last few months, and have been trying to identify a good ebook on the subject.
I have heard about the Domain Book:
<a href=http://www.DomainCashSecrets.com>The Domain Book</a> http://www.DomainCashSecrets.com
It really looks great. Have you found it good?
Thanks a lot
Roby
|
| |
roberthkbrownz
Od: roberthkbrownz
|
Pridané:
18.7.2007 21:57
Hi everyone
This is my first time on this forum, so hello
I have been trying to make money through the domain industry for a couple of months, and have been trying to find a good ebook on the subject.
I came across the Domain Book:
<a href=http://www.DomainCashSecrets.com>Sell Domains with the Domain Name Book</a> http://www.DomainCashSecrets.com
It really looks ggood. Has anyoner here profited from it?
Thanks a lot
Roby
|
| |
bugCoFmeego
Od: bugCoFmeego
|
Pridané:
31.7.2007 18:53
Hello!
<a href='http://bestaccutane.fora.pl'/>Buy Accutane</a> <a href=http://bestaccutane.fora.pl>Buy Accutane</a>
<a href='http://acne.fora.pl/'>Buy Accutane</a> <a href=http://acne.fora.pl/>Buy Accutane</a>
Bye ;)
|
| |
berkeleno
Od: berkeleno
|
Pridané:
11.10.2007 21:02
Hello,
Best russian porn star - <a href=http://berkova-elena.110mb.com/>Elena Berkova</a>
|
| |
herackcars
Od: herackcars
|
Pridané:
19.11.2007 6:22
Hello,
Can you explain me how to use search on this site? Also i don`t know how to find <a href=http://ingra5.0catch.com/index15.html>bad car credit loan refinancing</a>
Bay
|