| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Lukas
Od: Lukas
|
Pridané:
29.6.2007 9:32
Civilizacia je podla mna jedna z najvydarenejsich hier vobec. Som velmi rad, ze sa planuje jej dalsie pokracovanie, ale s tou hernou konzolou ma teda dost sklamali.
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
29.6.2007 20:38
nikdy som to nehral :p
|
| |
palo
Od: palo
|
Pridané:
29.6.2007 9:36
Dvojku som bol schopny hrat systemom od rana do vecera... a potom sa mi v noci o tom aj snivalo... ach, stare casy :D
|
| |
qaws
Od: qaws
|
Pridané:
29.6.2007 10:30
Jednotka bola dobra, dvojka bola vyborna, ale trojka a stvorka su strasne zdlhave a nudne - dufam, ze taka nebude aj nova Civilizacia.
|
| |
smile
Od: smile
|
Pridané:
30.6.2007 0:07
hej hej suhlasim na tu dobu bola jednotka naozaj skvela..
a dvojka bola tiez.. perfektna ale tie dalsie som sice hral ale uz ma to tak neuchvatilo :)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
1.7.2007 16:26
Ty si magor!
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
29.6.2007 9:39
wtf, nebude to pre PC... kua zasrane PS-ka!!!!
|
| |
shadowboy
Od: shadowboy
|
Pridané:
29.6.2007 9:40
skoda, civilizacia je moja naj hra vsetkych cias...ked som kacera tahal za sebou po izbe, ucil som sa to hrat...
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
29.6.2007 9:41
Pocul som o tom, je to fakt take dobre?
|
| |
ggg
Od: ggg
|
Pridané:
29.6.2007 9:47
to nestaci pocut, to treba hrat!
|
| |
fafo
Od: fafo
|
Pridané:
29.6.2007 11:41
posledna civilizacia bol riadny odpad, ale starsie boli super, hadam sa spamataju a vydaju aj pre PC
|
| |
NuSueyko
Od: NuSueyko
|
Pridané:
29.6.2007 12:58
noo.. civilization 1 rulez.. to treba priznat :) pamatam si ked som to este gejmil na mojom PP06 s CGA grafikou (v dobe ked vacsina deciek v SK ani nechyrovalo ze existuje nieco take ako PC a vtlacali si kazetky do Didaktikov, Spectrum-ov, ..atd)
-neuveritelna hratelnost = proste najlepsie co bolo vytvorene
civ2 taktiez pokracovalo v dobrom trende :)
civ 3 som nehral, a tak isto ani tie civilizacie od inych firiem (nepamatam nazvy)
ale osobne sa mi civ4 pacila tiez :) isto to nieje take zdlhave.. hratelnost ostala rovnaka .. nic nieje prilis pricackane predsa :)
|
| |
Nerte
Od: Nerte
|
Pridané:
29.6.2007 19:27
Oooo, ty si cool!
|
| |
NuSueyko
Od: NuSueyko
|
Pridané:
29.6.2007 23:25
mno dakujem :D som (ehm ehm ehm) hh :)
prave na tych staruckych (ale na tu dobu to boli MODLY) si pamatam tie najsamlepsie gamesky :) civ1 nou 100% bola
absolutne nechapem preco civ5 chcu dat iba na konzoly .. podla mna blbe riesenie
inac viete ze v JULY ma vyjst dalsi datadisk CIV4? :D
Beyond the sword
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
29.6.2007 14:00
To je v piči toto
|
| |
SergejH
Od: SergejH
|
Pridané:
30.6.2007 8:29
To uz sa v IT svete nic nedeje, ked tu musia pisat o KONZOLOVYCH hrach??? Co to ma vobec spolocne s PC??? btw civ 2 bola super :)
|
| |
workyb
Od: workyb
|
Pridané:
30.6.2007 12:53
nehral som civ
|
| |
workyb
Od: workyb
|
Pridané:
30.6.2007 12:53
ne
|
| |
lalz
Od: lalz
|
Pridané:
30.6.2007 19:05
civilisation je kokotina jak mraky, iba pre kokotov
|
| |
someone
Od: someone
|
Pridané:
30.6.2007 20:51
a ty k tym posledne zmienenym urcite patris :-)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
30.6.2007 20:45
SID MAIER mal v 90. rokoch kultove hry asko TT A TTD dslej neskor novsie LOCOMOTION TYCOON... CIVILIZATION, bol to genius na hry vedel co zaujme a MICRO PROSE v tych istych rokoch distribuovala tie naj hry, len si spomente na DAVE, COMMANDER KENN, viac ma nenapada , ale bolo toho dost
|
| |
Tom Molivan
Od: Tom Molivan
|
Pridané:
2.7.2007 16:54
Famózny X-COM: Enemy Unknown
|
| |
asd
Od: asd
|
Pridané:
30.6.2007 22:12
civ rulz naj hra vsetkych cias.. nebavi sice kazdeho najmenie akcne typy, ale ti co to nevymazali po 1 minute a chvilu to hrali tak 99% musi byt ocarena.. hral som vsetky okrem 1tky myslim ze kvalita hry stale rastie len netreba ocakavat od novych verzii nejaky velky prevrat lebo latku maju uz dost vysoko ale urcite prinesu zas nieco nove ale koniec koncov to bude dalsi \"datadisk\"
==> uz som to veru dlho nehral idem stiahnut :)
|
| |
M15k0
Od: M15k0
|
Pridané:
1.7.2007 2:33
dalsia debilina, len z jedneho dovodu: nebude na PC!!!
Ty vyvojari su naozaj blby???
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
1.7.2007 16:26
blbi s makkym i ty kokot!
|
| |
M15k0
Od: M15k0
|
Pridané:
1.7.2007 18:28
Ja nepatrim do tvojej rodiny tak si tie "slusne" slova nechaj na doma. A cudujem sa ze nevies po cesky! Blby je cesky vyraz od slova ZLE v mnoznom cisle, prislovkove urcenie sposobu!!! Ked chces urazat tak najprv musis vediet citat a mat pravidla ceskeho pravopisu.
Administratorom Dsl.sk: nechapem ako mozete dovolit ze niekto vam tu na fore pouziva neslusne slova!!! To len ukazuje kvalitu a vas zaujem o toto forum!
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
1.7.2007 21:56
a co slovo Tý, to je tiež príslovkové určenie spôsobu?
Tý vývojári....muhehe
Ti jebo.
|
| |
M15k0
Od: M15k0
|
Pridané:
1.7.2007 23:21
Skusim este raz: JA NIESOM TVOJA RODINA!!!
Uz ti dalej neodpisujem!!!! Debilkov nemusim!
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
2.7.2007 13:50
Trapas, vsak ? :)
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
2.7.2007 19:19
hehehe
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
2.7.2007 19:20
trafená hus zagrgala.
|
| |
abecander
Od: abecander
|
Pridané:
1.7.2007 21:21
tak tu hru som nikydy nehral ale zase je to len na konzoly
|
| |
Fakt dobra Free hra !!!!
Od: Fakt dobra Free hra !!!!
|
Pridané:
2.7.2007 12:22
www.silkroadonline.net/SilkroadOnline.asp?e_View=1
|