| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
28.6.2007 13:31
Som zvedavy, kedy pridu s vodotesnym laptopom, jednoducho ho hodis do vane a hotovo do rana odmokne. :D
|
| |
KoCi
Od: KoCi
|
Pridané:
28.6.2007 13:33
To je napad.. pripadne ho pod prudom vody ocistis aj od spyware, virov atd :D
|
| |
anonymous
Od: anonymous
|
Pridané:
28.6.2007 13:37
lol
|
| |
Orbi
Od: Orbi
|
Pridané:
28.6.2007 13:46
hej, a vyhasne mi firewall
|
| |
Brano Mojsej
Od: Brano Mojsej
|
Pridané:
28.6.2007 14:04
Popripade aj Fireworks.
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
28.6.2007 14:28
dnes sa sem oplatilo prist :D
|
| |
Beli
Od: Beli
|
Pridané:
28.6.2007 15:38
Nekedy to tu fakt stoji za to!:D
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
28.6.2007 16:15
A ja som myslel, že LCD je pomenované po likvid likvidácia očí, a ono sa už myslelo do budúcnosti - Liquid odvodené od slova liguere... k tomu bude nový windows XP underwaterman (podvodník).
Všetko to bude uložené na HDD - hydrodisk. A internet nebude zabezpečovať O2, ale H2O2, pričom prenos medzi telefónom "no Kia" a liguere noťasom bude zabezpečovať sonar.
Aká ružová budúcnosť.
|
| |
H20
Od: H20
|
Pridané:
29.6.2007 7:57
H2O2 je peroxid vodika
|
| |
Huh
Od: Huh
|
Pridané:
29.6.2007 23:30
Huh, konečne nejaký inteligent
|
| |
hmmm
Od: hmmm
|
Pridané:
29.6.2007 13:00
Tie predtym boli fasa, ale toto je uz trapne chlapce...
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
30.6.2007 20:03
LOL
|
| |
:P
Od: :P
|
Pridané:
28.6.2007 14:03
vodotesny by tiez mohol zabranit owerflowu :)
|
| |
:P
Od: :P
|
Pridané:
28.6.2007 14:04
sorry overflowu
|
| |
bytes
Od: bytes
|
Pridané:
28.6.2007 14:10
ale co potom chudak firefox, zhasne...
|
| |
setyb
Od: setyb
|
Pridané:
28.6.2007 14:20
no a co
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
28.6.2007 18:30
Jasne, Gozzila Firefox zhasne :)
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
28.6.2007 21:58
Taky uz je.
|
| |
Twixix
Od: Twixix
|
Pridané:
28.6.2007 15:38
yop...uz len treba prist s pc co bude plavat na vode... :D... hodit mu tam este dajaky motor a mam lod :D
|
| |
jamesiq
Od: jamesiq
|
Pridané:
28.6.2007 15:58
no a mozes s nim plnohodnotne surfovať :D
|
| |
Thegreenest
Od: Thegreenest
|
Pridané:
28.6.2007 16:05
Ja by som si v takej vani pozrel aj operu, ked ten firefox vyhasne :-)
|
| |
ioio
Od: ioio
|
Pridané:
28.6.2007 16:16
mf podla mna mys drzim tak dlho v ruke ze telo uz ma na moju mys obrane latky
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
28.6.2007 17:31
PREPACTE MI, ZE SOM NADAVAL
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
28.6.2007 18:31
Ja si za to neprepáčim.
|
| |
Bozz original
Od: Bozz original
|
Pridané:
28.6.2007 18:38
ale vôbec netrapoším.. ;o) mám schyzu.. neriešte :D
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
28.6.2007 18:35
Som to ale divny chlapík
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
28.6.2007 18:35
Som to ale divny chlapík
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
28.6.2007 18:35
Som to ale divny chlapík
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
28.6.2007 18:35
Som to ale divny chlapík
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
28.6.2007 22:01
Daj prec prsty z refreshu !
|
| |
lukako
Od: lukako
|
Pridané:
28.6.2007 18:44
fakt som sa dobre zasmial na vasich zabavnich komentaroch
|
| |
Bozz The Original
Od: Bozz The Original
|
Pridané:
28.6.2007 18:50
Ved s tym prestante vy k*k*ti
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
28.6.2007 19:06
jj uz ste trapny prestante :D
|
| |
cisty Bozz
Od: cisty Bozz
|
Pridané:
28.6.2007 20:19
jasne este si tam napis ze the original :D:D
|
| |
Bozz Genuine Advantage
Od: Bozz Genuine Advantage
|
Pridané:
28.6.2007 23:06
alias BGA je jediny pravy a verifikovany Bozz vsetci ostatny su piratsky uzivatelia mojho cteneho mena.
|
| |
Microsoft Bozz
Od: Microsoft Bozz
|
Pridané:
30.6.2007 21:12
uz by som bol ticho...
|
| |
Kokot Bozz
Od: Kokot Bozz
|
Pridané:
29.6.2007 1:00
JA SOM TEN PRAVY Bozz
|
| |
Boz bez z
Od: Boz bez z
|
Pridané:
29.6.2007 13:03
Juchuuu a podme na to...vemeno, sanky, hemendex, lomonosove polomotokoleso...
|
| |
000
Od: 000
|
Pridané:
29.6.2007 13:58
co to ???
|