| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
27.6.2007 10:58
no tak ked mi z 4 GB zabere 700 MB len OS tak to je veru dosť. Cena je ajtak nedhodnotena, pre slovaka dost vysoka :)
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
27.6.2007 12:08
pre slovaka je vysoka cena na vsetko.
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
27.6.2007 13:00
no nie tak celkom, predsa len su nam blizsie smartphony, alebo lepsie vybavene mobilne telefony ako nejaky iPhone :)
|
| |
BoB
Od: BoB
|
Pridané:
27.6.2007 11:00
tak potom ho nechcem ... tá pamäťová karta bude ale strašne chýbať ...
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
27.6.2007 11:44
ktore uz mobily maju 4 a viac GB?
pamatovka mohl abyt, ale tym, kt. si ten fon kupia, chybat nebude..
|
| |
pete
Od: pete
|
Pridané:
27.6.2007 11:48
no ak tam chcem pozerat video, 4 GB aj 8 GB su malo... pocitam, ze napr. fotky, hudba a mozno emaily, mi tam spolu zaberu 2 GB, 700 MB OS, zostava mi chudobnych 1.3 GB na 4 diely serialu...
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
27.6.2007 11:53
dvd prehravac s pomerne velkou 7,5palc. obrazovkou stoji cca 5tis. Sk..
i Phone je skor o image, ako o hitech
|
| |
pete
Od: pete
|
Pridané:
27.6.2007 11:56
a co to s tym ma spolocne? este k tomu dvd... co si tym chcel ako povedat? :)
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
27.6.2007 12:09
pozri si niekde na webe luxusne modeli mobilov..
cena bezne na 20tis.Sk, funkcne zalozene na strasich typoch, vybavou nic moc, ale ludia to kupuju kvoli image, kvoli tomu, ze to nema hocaky pubertiak..
Ak niekto chce namakanu masinu, kupi si smartphone, abo pda+ ..
S tym dvd to ma asi tolko, ze za tu cenu mozes spolu nakupit vuac vyrobkou, kt. Ti v sumarre poskytnu viac..
A cumet na malu obrazovku niekolkohodin jak idiot..no, to fakt musi byt zaabava:)
|
| |
steve
Od: steve
|
Pridané:
27.6.2007 13:40
zabudas na to ze iphone ma trosku mensie rozlisenie film na nom moze zaberat tak 200mb a serial 100mb mozno menej neviem presne
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
27.6.2007 11:51
aby sa to dalo pochopit..
Sam som ouzival smartphone ako mp3 a video prehravac.. problem je vsak v tom, ze takto si vyrafam akumulator za par hodin a napr. uz vecer si s nim ani nepiipnem..
Takto je lepsie mat mobil na to na co je a ocas ako zachranu i na multimedia..a k tomu si kupit par gramovy kvalitny mp3 prehravac s nasobne dlsou dobou prehravania..
po dalsie, nemal by byt problem preniest udaje z iPhone na komp..si uz desk abo portable..
v sucasnosti mobily kt. maju slot na pamatovku, i tak tu maju vacsinou obmedzene na najviac 2GB karticku.. a to je stal emenej ako pri 4GB verzii iPhone
|
| |
rad
Od: rad
|
Pridané:
27.6.2007 11:47
inak povedane, pomer cena / benefit je prilis slaba
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
27.6.2007 11:54
to je pri kazdom luxusnom, imageovom tovare...
Tiez si nemyslim, ze prinos siat za 50.000 dolarov pre cloveka je o tolko vyssi ako pri satach za 10$..
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
27.6.2007 12:01
vyzera to dobre, ma to obrovsky dotykovy display, velky HDD ale funkcnostou to stoji za prd. Ja si pockam kym to okopci daky SE alebo nokia a potom si to kupim. Nech je to aspon funckne za tie prachy
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
27.6.2007 12:08
co som pozeral na videa, tak je to viac ako funkcne
|
| |
lifo
Od: lifo
|
Pridané:
27.6.2007 12:38
skus nea!!
ovela nizsia cena
pamet sice nic moc ale ma pametove karty
taktiez velky dotykovy display
+100% open source
www.openmoko.org
|
| |
grco
Od: grco
|
Pridané:
27.6.2007 12:38
"absencia akéhokoľvek instant messengera, nemožnosť vyhľadávať v zozname kontaktov podľa prvých písmen, absencia podpory flashu, nemožnosť nastaviť ako zvonenie ľubovoľný MP3 zvuk"
to co je za mobil?
tam fakt okrem tej vadnej dotykovej obrazovky nic nie je
uz od zaciatku som vedel ze je to sracka, ale ze az taka, to som necakal...
|
| |
Slavius
Od: Slavius
|
Pridané:
27.6.2007 13:50
Asi si zas necital ze Apple odsuhlasil spustanie 3rd party aplikacii na iPhone...
|
| |
hehe
Od: hehe
|
Pridané:
27.6.2007 14:10
ty si asi necital ze to nie je pravda - jedine aplikacie mozu byt v ajaxe tusim!!! pod safari a to bude dobry shit
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
28.6.2007 1:52
no ved hej... ja by som spičoval celi svet kebyže mam napisat sms hentou "klavesnicou" to je ako ked si zapnes vo win klavsnicu na displeju a tukas to mysou :D
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
27.6.2007 15:47
ako mozete hodiny tyzdenne diskutovat o jablko telefone? bud si ho kupim alebo nie... nebudem citat 87 clankov o iphone predsa....
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
27.6.2007 19:14
INAK JA SOM STRASNY KOKOT
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
28.6.2007 0:58
ja to viem , sak Bozz vseobecne je taky KOKOT~
|
| |
cccP
Od: cccP
|
Pridané:
28.6.2007 1:50
podla mna "vy ste kokoti"
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
28.6.2007 11:02
Nejebte ma, vy kokoti,ale inak aj ja som strasny kokot
|