| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
25.6.2007 10:13
no google je best :)
|
| |
__KO__
Od: __KO__
|
Pridané:
25.6.2007 11:15
No a ked to pojde aj takto dalej tak coskoro aj monopol. Otazkou je ci aj potom bude "BEST"
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
25.6.2007 12:18
a ked budu... co si zacnu uctovat za jedno hladanie nejake keše?... myslim ze google ma vecsinu sluzieb zadara... podotykam vecsinu nie vsetko.
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
25.6.2007 17:02
a tie co niesu zadara sa daju cracknut... :P
|
| |
szaga
Od: szaga
|
Pridané:
25.6.2007 19:48
KO a nielen ci budu BEST ale asi pomali daju sluzby za peniaze.... Toto je nieco podobne ako tu unas Slavak Telecom!!
|
| |
lifo
Od: lifo
|
Pridané:
25.6.2007 23:42
co mal ST dakedy zadarmo?
|
| |
__KO__
Od: __KO__
|
Pridané:
26.6.2007 0:18
"Faktury" no ale niekedy aj za tie musis priplatit
|
| |
lifo
Od: lifo
|
Pridané:
26.6.2007 1:41
no neviem ci sa rata papier, kde mas napisane kolko musis zaplatit ako "nieco zadarmo"... :-P
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
25.6.2007 10:52
Myslim, ze vo svete je to ovela viac ako 50%, kedze Yahoo je nanic a Live, ktory uz vobec nic nenajde, pouzivaju ludia, ktory nevedia, ze existuje Google alebo si jednoducho nevedia nastavit iny search. :)
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
25.6.2007 17:03
clovek co nevie co je google bud uz vyhynul alebo nepouziva nic co funguje na elektrinu
|
| |
Majo
Od: Majo
|
Pridané:
25.6.2007 17:45
LOL pekne...
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
25.6.2007 11:38
Ja neviem ze ine aj existuju (teda centrum a jaho - ale nepouzivam) Ked nieco nenajde gugl tak nikto.
Keby spravi gugl este Gindogs Gista tak by gugl bol viacej známy ako MS.
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
25.6.2007 11:41
myslim ze google vedie na plnej ciare. ziatial najde vacsinu toho co clovek potrebuje. na yahoo som nasiel len 2x to co som hladal. Mam pocit ako keby si yahoo indexoval len stranky od tych amikov a na ostatny svet pre indexaciu stranok pouziva 60GB disk.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
25.6.2007 12:17
mozno len nevies hladat
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
25.6.2007 12:37
Ja cez google najradšej hľadám detske porno a vžy uspejem
|
| |
hehe
Od: hehe
|
Pridané:
25.6.2007 13:02
Ale najdu sa aj ine vyhladavacie nez tie vase 3 komercne...
Skusil niekto z vas napriklad www.clusty.com ? Ovela lepsi nez Google...
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
25.6.2007 13:25
Samozrejme su aj ine, z ktorych najlepsie su specializovane na urcity okruh, ale pokial ide o "vsetko v jednom" (all-in-one), tak v tom google nema konkurenciu. ;)
|
| |
morpheus-sk
Od: morpheus-sk
|
Pridané:
26.6.2007 17:48
ujo Google je the best
|