| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
25.6.2007 10:06
zlodeji :D
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
25.6.2007 10:11
podla mna je to OK, v podmienkach je jasne napisane, ze sa neuctuju iba protokoly POP3, IMAP4 a SMTP.
na DNS sa jednak asi nemyslelo, ale bezni ludia samozrejme nemaju sajnu, ze take nieco existuje a robi sa pri kazdej kontroly posty, preto mozu zostat zaskoceni
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
25.6.2007 10:31
a to nikto nepupozornil na fakt, ze t-mobile klame. totiz ked si vsimnete datovy program data nonstop, tak je tam napisane ze prenos dat NEOBMEDZENE ale pod tym mikropismom napisane ze ale len do vysky 2000MB (podla FUP ktora sa neda najst nikde na t-mobile stranke). ani obchodna inspekcia proti tomu nevie zakrocit. ide vyslovenie o zavadzanie a klamanie zakaznika!
|
| |
....
Od: ....
|
Pridané:
25.6.2007 11:08
Ale vsak ten prenos dat je skutocne NEOBMEDZENY. Nikto nepride a nevytrhne ti z ruky pocitac, ani ti nevypnu internet ked to prekrocis.
Akurat ta potom prekvapi faktura, ale tam sa nepise, ze NEOBMEDZENY ZADARMO ;)
|
| |
MAJAK
Od: MAJAK
|
Pridané:
26.6.2007 2:11
to nie je pravda, v podmienkach sa jasne pise, ze pokial pravidelne budes prekracovat 2 giga tak su opravneni bez predosleho upozornenia zmenit ti sluzbu na web'n'walk surf (ten zakladny - predtym data start).. a to platilo aj vtedy ked bol este data nonstop.. tak neviem ci si zhuleni alebo si taky retardovany ze si to nevies proste precitat..
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
25.6.2007 11:51
Sam klameš.
Ak sa ta FUP nikde neda najst, tak ako moze byt napisana (malym)? Samozrejme dalej ti znizia rychlost ale neplatis viac a vobec ta uz neodpoja. Tusim ze ak prekrocis FUP 3 mesiace za sebou tak zacnu uctovat data nad. Ale mozno to uz zmenili.
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
25.6.2007 12:50
FUP som cakal konkretnu zmuvu! co je napisane malym pisomom - tak tam sa len odkazuju na FUP ono to nie je samotna FUP! NEOBMEDZENE je napisane v cenniku. vo vsetkych ostatnych kolonkach je cena na objem dat z toho vyplyva, ze ked je tam napisane ze neobmedzene, tak neobmedzene a ne ze mi budu uctovat nad ramec (ked je to predsa neobmedzene) :-/
|
| |
ICI
Od: ICI
|
Pridané:
26.6.2007 19:00
Tak kvoli klamlivej reklame sa mozes obratit aj na Telekomunikacny urad, ktory by mal taketo nieco riesit. Co sa tyka mobilnych operatorov, ja sa nanho obraciam vzdy.
|
| |
jozef
Od: jozef
|
Pridané:
25.6.2007 11:12
T Mobile su AROGANTNY ZLODEJI!!!
|
| |
lajos
Od: lajos
|
Pridané:
25.6.2007 11:32
a Tebe co ukradli ?
|
| |
jozef
Od: jozef
|
Pridané:
25.6.2007 11:48
Myslim ze ta je po tom H
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
25.6.2007 11:52
nikto ta nenuti ani len vlastnit telefon, este nieco?
|
| |
zolo
Od: zolo
|
Pridané:
25.6.2007 11:55
teba zas nenutia mat nic v hlave to je poznat!
|
| |
lepton
Od: lepton
|
Pridané:
25.6.2007 19:02
remus na ktorej pobocke T-mobile robis ked ich tak zastavas?
|
| |
tomas
Od: tomas
|
Pridané:
26.6.2007 10:11
remus pise z orange internetu tak asi nebude z t-mobile
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
25.6.2007 17:00
kazdy kto ma moznost kradne...to nevies?
v tesku zasa riedia 100% tesco dzus dazdovou vodou
|
| |
ehm
Od: ehm
|
Pridané:
25.6.2007 11:23
slovaci su chcu vsetko neobmedzene a zadara... klasika
|
| |
jozef
Od: jozef
|
Pridané:
25.6.2007 11:29
Príspevok bol zmazaný pre nevhodný a/alebo vulgárny obsah.
|
| |
ehm
Od: ehm
|
Pridané:
25.6.2007 11:33
a tvoja kritika je konstruktivna ?
staci ked mas troska rozumu, poriadne si nastavit telefon a nemusis nic platit naviac
|
| |
jozef
Od: jozef
|
Pridané:
25.6.2007 11:47
hej bola, dolezite je ze ty si to vies nastavit aj ja to viem ale su ludia co to nevedia... uz to neriesim...
odkaz pre admina v***b si oko ked to bolo vulgarne!!!!
|
| |
Peter
Od: Peter
|
Pridané:
25.6.2007 12:26
Tych 10/20MB je dobry vtip - a navyse za nehorazne peniaze...
|
| |
spt
Od: spt
|
Pridané:
25.6.2007 14:01
co to mate za ciselka pred menami ? :)
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
25.6.2007 16:23
to je IP adresa...
|
| |
trish
Od: trish
|
Pridané:
25.6.2007 18:09
a da sa to jest?
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
25.6.2007 18:18
zalezi od toho s cim to pomastis... ak s kremom na topanky tak by ti to nechutilo ^_^
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
25.6.2007 14:38
Toto je technicky a podla podmienok korektne... No skuste mi niekto rozumne vysvetlit ako je mozne, ze pri volaniach vylucne na cisla zhodnej siete v dobe volnych vikendovych minut u ineho mobilneho operatora mi dokaze naskocit niekolko desiatok korun mimo predplatene a to som si vsimol opakovane a opakovane som si kontroloval cisla a casy volani... Presvedcili ma ze je nacase po skonceni viazanosti ist o dom o dva :-) dalej...
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
25.6.2007 16:26
tiez som s tym mal problem a pytal soms a na to... ono, pocas jedneho hovoru ti nemozu byt odratavane dve druhy volnych minut, tzn. ak mas 2 volne minuty a 110 vikendovych, je sobota a ty zavolas priatelke tak ti zacne tahat z predplatenych volnych minut. Po dvoch minutach sa tie vycerpaju a tebe sa zacne uctovat navyse. Ak potom zlozis a znova zavolas, uz sa ti uctuju vikendove...
Je to napisane aj vo vseobecnych podmienkach...
|
| |
Gordon
Od: Gordon
|
Pridané:
25.6.2007 16:54
Vie niekto ako su uctovane sifrovane spojenia IMAPS POP3S ?
Na HotLine ma presviedcali ze su zohladnovane ako pristup ku poste ale moc ma prepresvedcili.
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
25.6.2007 17:02
no chlapci je mi vas luto ked vas cca 2sk/mesiac dokazu rozculit :D
|
| |
trish
Od: trish
|
Pridané:
25.6.2007 18:10
To vies, stale sa najdu ludia, ktori budu cosi vykrikovat o nejakom principe :-)
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
25.6.2007 18:23
no, ak to je tych 0.02 SKK ako pisu v clanku a maily mi to kontroluje kazdych 60 minut tak to je mesacne (beriem 30 dni v mesiaci) 14.4 SKK, rocne to je 172.8 a to uz nie je malo.
Ak este vezmeme ze toto plati vela zakaznikov (dajme tomu 20000) tak si rocne t-mobile "ukradne" 34.56 milionov slovenskych korun... na aky princip chces nadavat pri takej sume???
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
25.6.2007 18:24
ups, sekol som sa, to je za 10 rokov... za rok je to 3.456 miliona, ale stale je to dost...
|
| |
trish
Od: trish
|
Pridané:
25.6.2007 22:16
3,5 miliona je asi 0,5 promile rocnych trzieb TM
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
26.6.2007 11:32
faj, tak ak mozem poprosit, vsetci, ktorim nejde o princip, boli by ste taky laskavi a pocas najblizsich dvoch rokoch mi poslali 15 SKK mesacne? ved vam to neublizi, to je 50 halierov na den :P
|
| |
trish
Od: trish
|
Pridané:
26.6.2007 17:46
poslem ti 0.05% tvojho rocneho prijmu, ok? ;)
|
| |
kámo
Od: kámo
|
Pridané:
26.6.2007 18:35
0.05% tvojho rocneho prijmu celkom reálne moze byt tych spominanych 15,- Sk :-) a to este zarabas nic moc.
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
26.6.2007 19:50
fajn, budem ti vdacny... kazdy mesiac poprosim 63 SKK ^_^
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
25.6.2007 18:49
nejde o to kolko ty zalatis, ide o to ze oni ak to stahuju kazdemu je to po case slusny balik penazi...
|
| |
WiFIHacker
Od: WiFIHacker
|
Pridané:
26.6.2007 10:34
je to stejne ako v napr.potravinach..kde su batove ceny(19.90 a pod.)..v niektorych ochodoch zaokruhluju nahor a niekde "trvalo nadol"..no tych 0.10haliera nikomu nebude chybat..ale pre obchod su to nezdanene a nekontrolovatelne zisky iduce niekomu do vacku...ak by si mal taky kseft, nebral by si take "haliere" do vacku?? ;)
|
| |
kámo
Od: kámo
|
Pridané:
26.6.2007 18:28
Wifko, to sa prd rozumies do uctovnictva, obchodnej politiky a danovych zalezitosti. Ani milion krat 10 halierov neide nikomu do vacku, ale je to halierove zaokruhlenie, ktore sa tiez uctuje do vynosov, takze je to normalne zdaneny vynos a nie nejaky nekontrolovatelny.
Ale bez ohladu na vysku vynosu, je to od T-mob svinstvo.
|